Pogotowie Sercowe Cohones

@Mes_ , żyjesz tam? Było tak dobrze, że odpoczywasz po upojnej sobocie, czy tak źle, że mamy uruchomić grupę poszukiwawczą twojej nerki? :lol:
 
@Mes_ , żyjesz tam? Było tak dobrze, że odpoczywasz po upojnej sobocie, czy tak źle, że mamy uruchomić grupę poszukiwawczą twojej nerki? :lol:
Gorzej... nie odpisała tępa bladź. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem :(
jak mi się z nią uda ustawić to zdam relację ofkors
 
no co zrobisz jak nic nie zrobisz
Może nie do końca ta sama sprawa co Twoja. Jednak zawsze mnie rozpierdalały te cipy co pisały o ruchaniu, bajera się kręci, jakieś erotyczne opowieści, fotki też, a potem "ja taka nie jestem i nie chodzi mi o sex".
Mama jest w pracy, więc mogę trochę przypierdolić w gardło
jak w pracy to komu chcesz lizać?
 
Może nie do końca ta sama sprawa co Twoja. Jednak zawsze mnie rozpierdalały te cipy co pisały o ruchaniu, bajera się kręci, jakieś erotyczne opowieści, fotki też, a potem "ja taka nie jestem i nie chodzi mi o sex".

jak w pracy to komu chcesz lizać?
Jakbym miał mamę i nie robił sobie jaj, to bym Ci przypierdolił i przestawił ząbki hehe, ale masz szczęście, że u mnie żyje się inaczej
 
Może nie do końca ta sama sprawa co Twoja. Jednak zawsze mnie rozpierdalały te cipy co pisały o ruchaniu, bajera się kręci, jakieś erotyczne opowieści, fotki też, a potem "ja taka nie jestem i nie chodzi mi o sex".
jebać blachary co się nie chcą jebać
a fotki też wysyłała :rutekajak:
 
Back
Top