Pogotowie Sercowe Cohones

Ciekawa teza w sobotę rano... co wczoraj odjebałeś?:D
Ja jestem niewinny, to kobiety są te złe i na dodatek wszystko mają ładne.
tumblr_mcr9cnr5FK1rjkhayo1_500.gif
 
:boystop:Boże ile dup na przystankach i ulicach... Nie powinienem był opuszczać biura.
 
P



Nie dasz rady, nie w lecie :]

oj tam lato, najgorzej jest na siłce w trakcie treningu, wszędzie te leginsy ;) ale nie mam nawet takich myśli, nie obiektyfikuję kobiet, myślę, że dopiero jak się zakocham to będę miał takie myśli ;) (czy to w ogóle słowo jest? mam nadzieję, że rozumiecie)
 
ale zaraz, zaraz... @Mort zone chyba planujesz miec?

no planuję, ale kiedy? w tygodniu praca+zajęcia wokalu+spotkania wspólnoty+treningi+bycie panem domu, a w weekendy często jeżdżę po Polsce, a od października studia, także myślę, że będzie musiała być bardzo wyrozumiała i przyzwyczajona do rzadkiego widywania się... :c ewentualnie członkini mojej wspólnoty + wspólne treningi + wspólne gotowanie i sprzątanie xD ideał
 
no planuję, ale kiedy? w tygodniu praca+zajęcia wokalu+spotkania wspólnoty+treningi+bycie panem domu, a w weekendy często jeżdżę po Polsce, a od października studia, także myślę, że będzie musiała być bardzo wyrozumiała i przyzwyczajona do rzadkiego widywania się... :c ewentualnie członkini mojej wspólnoty + wspólne treningi + wspólne gotowanie i sprzątanie xD ideał

Co kurwa? :arch:
 
no planuję, ale kiedy? w tygodniu praca+zajęcia wokalu+spotkania wspólnoty+treningi+bycie panem domu, a w weekendy często jeżdżę po Polsce, a od października studia, także myślę, że będzie musiała być bardzo wyrozumiała i przyzwyczajona do rzadkiego widywania się... :c ewentualnie członkini mojej wspólnoty + wspólne treningi + wspólne gotowanie i sprzątanie xD ideał
Ale to doktorat robisz czy magisterke jeszcze z tej logistyki? ;) Jakie bycie panem domu jak zony nie ma :D
 
no planuję, ale kiedy? w tygodniu praca+zajęcia wokalu+spotkania wspólnoty+treningi+bycie panem domu, a w weekendy często jeżdżę po Polsce, a od października studia, także myślę, że będzie musiała być bardzo wyrozumiała i przyzwyczajona do rzadkiego widywania się... :c ewentualnie członkini mojej wspólnoty + wspólne treningi + wspólne gotowanie i sprzątanie xD ideał
@Mort podobno na pielgrzymkach się sypią dziewczyny jak stare Ukrainki. Prawda to?
 
@Mort podobno na pielgrzymkach się sypią dziewczyny jak stare Ukrainki. Prawda to?

jak to taka prawdziwa pielgrzymka czyli idziesz i w nocy kimasz u kogoś w stodole to pewnie tak, słyszałem też, że dużo wódki jest, ja nie chodzę na takie, nie mam kiedy, poza tym ograniczam sytuacje w których jestem wystawiony na 'wrogie działania' ;)

@mat01 magisterkę
 
jak to taka prawdziwa pielgrzymka czyli idziesz i w nocy kimasz u kogoś w stodole to pewnie tak, słyszałem też, że dużo wódki jest, ja nie chodzę na takie, nie mam kiedy, poza tym ograniczam sytuacje w których jestem wystawiony na 'wrogie działania' ;)

@mat01 magisterkę
powodzonka ;)
 
W liceum zauważyłem ze pielgrzymki to rodzaj kolonii dla dzieciaków z rozmodlonych rodzin. Rodzice wypychali (często niechętne kosciolowi) dzieciaki na pielgrzymki a one "urozmaicały" je sobie na swój sposób.
 
Kurde, już trzy razy zabierałem się do pisania historii tutaj i trzy razy mi wyjebało. Pierdolę takie coś :sad:

ps. Kierwa, zazdroszcze wam trochę, u mnie same paszczury po ulicach chodzą :sad:
 
Kurde, już trzy razy zabierałem się do pisania historii tutaj i trzy razy mi wyjebało. Pierdolę takie coś :sad:

ps. Kierwa, zazdroszcze wam trochę, u mnie same paszczury po ulicach chodzą :sad:
W Krakowie 1,5 dupy na m^2. Poślady tak ciasno upakowane w legginsach, że się czasami aż słabo robi.
 
Back
Top