Pogotowie Sercowe Cohones

Panowie sprawa następująca, moja nie zbyt mądra była dalej mnie męczy, nie zwarzając na ignorancję z mojej strony. Dzisiaj na rynku u mnie w miasteczku, przyjechała jak stałem z kumplami i sprzedała mi płaskiego, krótko motywując tym, że to za to, że widziałem się z jej dzieckiem, gdzie wyssała to sobie z palca, bo młodego nie widziałem od momentu zerwania. Mam świadków, że mnie uderzyła jest sens iść na policję z tym.
 
Panowie sprawa następująca, moja nie zbyt mądra była dalej mnie męczy, nie zwarzając na ignorancję z mojej strony. Dzisiaj na rynku u mnie w miasteczku, przyjechała jak stałem z kumplami i sprzedała mi płaskiego, krótko motywując tym, że to za to, że widziałem się z jej dzieckiem, gdzie wyssała to sobie z palca, bo młodego nie widziałem od momentu zerwania. Mam świadków, że mnie uderzyła jest sens iść na policję z tym.

Jej zachowanie podchodzi pod nękanie. Z tym można już gdzieś iść.
 
Panowie sprawa następująca, moja nie zbyt mądra była dalej mnie męczy, nie zwarzając na ignorancję z mojej strony. Dzisiaj na rynku u mnie w miasteczku, przyjechała jak stałem z kumplami i sprzedała mi płaskiego, krótko motywując tym, że to za to, że widziałem się z jej dzieckiem, gdzie wyssała to sobie z palca, bo młodego nie widziałem od momentu zerwania. Mam świadków, że mnie uderzyła jest sens iść na policję z tym.
I co im powiesz, że kobieta cię uderzyła? Ale z drugiej strony ładnie jebnięte jest te babsko. Pamiętam jak wcześniej opisywałeś swoje przygody z nią.
 
Really? Jeśli Cię nie truła przez czas związku, nie robiła w balona totalnego, ale nie miałeś na nic dowodów i teraz chcesz to wykorzystać...to chyba jedyna sytuacja, że byłaby w stanie moja wyobraźnia ogarnąć pójście na drogę sądową ;]
Nie wyczułeś, że idzie Ci jebnąć jakoś? Ja dostałem pare razy, ale raczej były ku temu powody i nie miałem ochoty oddać nawet ;) Tutaj nie wiem jaka sytuacja i skąd u niej taka agresja wobec Ciebie.
 
jest sens iść na policję z tym.
730..20130825132000_halo_policja.jpg
 
Skąd miałem wiedzieć, że mnie jebnie zawołała, bo chce cos powiedzieć i jeb z niczego, kurwa ignoruje, jak tylko mogę, a dalej się przypierdala, jak coś z nią noe zrobię to będzie tak do chuj nie wie kiedy. Nic kompletnie jej nie zrobiłem.
 
Skąd miałem wiedzieć, że mnie jebnie zawołała, bo chce cos powiedzieć i jeb z niczego, kurwa ignoruje, jak tylko mogę, a dalej się przypierdala, jak coś z nią noe zrobię to będzie tak do chuj nie wie kiedy. Nic kompletnie jej nie zrobiłem.
ja pierdolę, musi być mega dupa, bo jeśli byłeś z kimś tak pierdolniętym i brzydkim to coś z Tobą serio jest nie tak. :C
 
A kto powiedział, że była brzydka jak nie umiesz czytać to się naucz, jak była ze mną to drugie ja się ukazało po pewnym czasie dałem szanse i potem drugiej już nie dałem, więc daruj sobie jebnięte docinki, żebyś Ty się na Twojej hipsterskiej "miłości" nie przejechał, przypadki chodzą po ludziach nie lesie. Jak masz gówno wiele wnosić do tematu to nie wypowiadaj się w ogólę.
Charles też tak myśle.
 
O kurwa jakie pociski.
Ogarnij się @Seven25. Rób swoje i pierdol głupie dupy. Kurwa jak widzę teksty żeby iść na policję bo laska sprzedała Ci liścia, to zastanawiam się czy jestem na forum fanów napierdalania po ryjach w klatce, czy na kółku różańcowym... Nie raz zdarzyło mi się dostać z liścia. Jednym oddałem, inne olałem. Życie :D Pomyśl sobie, że to Cię uszlachetnia czy coś i przestań płakać ;)

edyta: @HubiSSJ3 , dlaczego interesujesz się moim penisem? :)
 
hipsterskiej miłości. :lol:

to, że po roku (?) nadal o niej piszesz świadczy jedynie o tym, że coś robisz źle i dalej w to brniesz. potem wychodzą płaskie. :) na nią się zdenerwuj, nie na gościa z forum.
 
Co mam kurwa robić źle jak totalnie ją olewam kurwa mać.
O kurwa jakie pociski.
Ogarnij się @Seven25. Rób swoje i pierdol głupie dupy. Kurwa jak widzę teksty żeby iść na policję bo laska sprzedała Ci liścia, to zastanawiam się czy jestem na forum fanów napierdalania po ryjach w klatce, czy na kółku różańcowym... Nie raz zdarzyło mi się dostać z liścia. Jednym oddałem, inne olałem. Życie :D Pomyśl sobie, że to Cię uszlachetnia
Mam tej idiotki już dość, nic kompletnie w jej kierunku nie robię, jak pisze ona albo koleżanki to ignoruje, a ta systematycznie co 2-3 miechy robi jakieś pierdolnięte jazdy, chuj z liściem, bo od takiego hobbita to nawet zaczerwienienia nie było, ale wkurwia mnie to po prostu i jeszcze raz mówię, olałem laske totalnie. To podchodzi u niej o jakąś chorobę psychiczną. Zostawiłem to za sobą i kurwa dalej samo wraca.
 
Siłownia to cud, przechodzi wszystko :), gadałem z koleżanką która jest jej sąsiadką, wygląda na to, że to czysta zazdrość i prowokacja, laska przypomniała sobie, o chuj nie wie czym i po co, po tym jak mnie z kumpelą widziała raz, zwyzywała ją do tej koleżanki u której dzisiaj byłem, czyli tak jak myślałem, wygląda na to, że sprawa dalej ją męczy i jest zazdrosna. Póki co macie racje chyba najlepsze wyjście to w dalszym ciągu olewka.
 
Są takie typy skrajne niestety. Co innego jak się sama potnie, co innego jak przyszłą wybrankę Sevena. Dać jej jasno do zrozumienia ostatni raz, a potem zniknąć jej z pola widzenia najlepiej.
 
Oj Borniu ile razy już jej dawałem do zrozumienia ;), sama może się ciąć, mam wyjebane, byle się odpierdoliła od mojej osoby, ja jej nie chce widywać pojadę sobie pogadać z kumplami to kretynka przyjedzie i człowieka wkurwi. Żeby dopełnić obrazu, mam głośny wydech przy motocyklu, to chodziła się pytać, wspólnego znajomego co zrobić, żeby mnie udupić z tego powodu, czyt. jak to zrobić żeby policja się przyjebała do mnie....... Ona na prawdę noe jest zdrowa, oczy człowiekowi pizdą zarosły i byłem z taką patolą tyle czasu.
 
No niestety, niektóre potrafią i mocno się zaangażować, a później z jednakowo dużą mocą chcieć kogoś zniszczyć. Od miłości do nienawiści cienka granica. Wiem, że czasem to nierealne, ale u mnie w dość podobnym przypadku zadziałało to, że jednak jesteśmy z innych miast i nie ma szans na widzenie się gdzieś tam przy okazji już.
 
born jak zawsze ma doświadczenie, akurat idealnie pasujące do opisywanego problemu. Przypadek?

@HubiSSJ3 wszystko działa. Mój penis nie lubi wchodzić dwa razy do tej samej "rzeki". I to wszystko. Wyrwałem ostatnio milfa 37 z cyckami G. Ciekawe doświadczenie.
 
Last edited:
Nie no, wiadomo ,żeby nie latać z jednego liścia na policje, tym się różnimy od bab...że nie zachowujemy się jak baby.
Lecz jeżeli będzie odbierdalać jakieś akcje, to jeżeli zacznie być to męćzące, mieć wpływ na nasze życie osobiste, publiczne, prywatne , codzienne samopoczucie - jebać suke i zgłosić o nękanie. Każdy z nas chyba kiedyś trafił na psycholki co próbowały odpierdalać, smsmy, akcje ze znajomymi itd.

No, i poza zarzutem nękania jest jeszcze zarzut stalkingu.
 
@Seven25 jest to moj chyba pierwszy post w tym temacie.Jako, ze mam juz swoje lata i rozne perypetie z kobietami za soba( dzieci,rozwody,alimenty,sprawy w sadach) to poradze Ci cos czego nauczylem sie po 37 latach zycia na tej planecie NIC TAK NIE WKURWIA I ZARAZEM NIE BOLI JAK KOMPLETNY IGNOR, wiem, ze czasem jest to mega trudne ale postaraj sie po prostu olac. Piszesz o jakis lisciach to ja Ci mowie olej, bardziej ja zaboli Twoja obojetnosc niz jakakolwiek reakcja, uwierz mi tak juz jest. Wiem,ze mozesz sobie teraz pomyslec, ze co ja wogole pierdole nie znam sytuacji, masz takie prawo ale postaraj sie posluchac goscia, ktory chce Ci zaoszczedzic tego co sam przechodzil. Ucz sie na czyichs bledach bo to o niebo lepiej niz na swoich. :wink:
 
Po tym co piszesz to szczerze wspolczuje, jednak sila dedukcji wnioskuje ze ta psychopatka musiala sie spoko ruchac.

#mowcieMiSzerlok
coś w tym jest ;), tak krótko napisze nie zagłębiając się w temat za bardzo:star wars: . teraz bez emocji całkiem inaczej wszystko widzę. Scurvol tak postanowiłem właśnie, że to najlepsza opcja.
 
Back
Top