Pogotowie Sercowe Cohones

Mahonek nie nazwałem Cię debilem, że użyłeś zwrotu przyszła ex, tylko nazwałem Cię debilem bo nim jesteś.
 
Mahonek, chyba tak tego nie zostaiwsz!































popcorn_yes.gif
 
Taka sytuacja. Poznałem laskę jakoś 1,5mca temu dzięki znajomej aplikacji. Generalnie od tego czasu codziennie z nią pisałem setki wiadomości, ale cały czas coś stawało na przeszkodzie realnego spotkania. Dziewczyna jakiś czas temu przeżyła coś mega chujowego i była/jest bardzo nieufna. xx tysięcy wysłanych wiadomości później, spotkaliśmy się w pn i właściwie do wczorajszego wieczoru spędziłem z nią niemal cały czas. Po czym wziąłem ją na pokera do przyjaciół. Oczywiście skończyło się to tak chujowo, że Ona już ze mną nie rozmawia, a przyjaciel jest wkurwiony. I tak sobie myślę, czy pojebać temat, czy coś próbować odkręcać. Dziewczyna nie jest raczej w moim typie fizycznie, ale ciężko mi sobie przypomnieć by ktoś tak mnie kręcił intelektualnie wcześniej. W odmiennym przypadku nie zastanawiałbym się pewnie nawet chwili.
 
'skonczylo sie to tak chujowo' - raczej ciezko cokolwiek powiedziec o tym jesli nie wiadomo co sie stalo. :D
 
Dokładnie Baju. Perf. nikt nie wie co zrobił jej ten Twój kumpel, więc nie możemy się wczuć w Twoją sytuację i udzielić swojemu Tobie odpowiedniej rady.
-------------------------------
Edycja: jeśli się nie polubili, to raczej by się dziewczyna nie obrażała, skoro mądra. Może się zna z tym kolegą dłużej? Może to on jest tym jej źródłem utrapienia, świat bywa mały.
 
Ja bym się rozmówił z przyjacielem najpierw, o co w ogóle chodzi ;]


+1. Lepiej poznać kulisy tego 'niepolubienia'. W następnej kolejności pogadać z dziewczyną. W końcu to między Wami coś jest/ma być, a nie między nią, a Twoim kumplem. :-)
 
Słuszna uwaga born. Już wiem. Laska ze mną nie gada. Jajebie. Czas odłożyć alkohol i przestać poznawać dupy na necie. W sumie to dobry test, przyprowadzić laskę w obce środowisko.
 
Dzisiaj widzę się z foką, tyle, że dopiero koło 03:00, ona będzie już na wycieńczeniu bo odbieram ją z 18. Jestem ciekaw co z tego wyniknie -.-
 
hahah, pranie fotelikow i wkurwiony ojciec niewiasty z tego wyniknie, pondro!!!
 
Sygna zajęta kalendarzem, a szkoda, bo bym dał!



Paweł jest zajebisty, tyle tych fok szpachluje że głowa mała! Chuj że to wszystko na potrzeby telewizji i tak go uwielbiam!
 
mahonek nawet ten temat rozjebie gifem swojego kochanka. Nosz kurwa.
 
To moja wina Orestos wybacz. Jestem pod wielkim wrażeniem Pawła, z niego taki ruchacz, jak dorosnę chcę być taki jak on!
 
Back
Top