Pogotowie Sercowe Cohones

nic jej nie zostawie, bo nie wiem gdzie mieszka. Jedyna opcja to wpadne do miasta i do niej zadzwonie, ze jestem
Skoro nie wiesz gdzie mieszka to fakt. Ale serio ustaw się w jakiejś kawiarni i ja na twoim miejscu nawet obczaiłbym miejsce wcześniej i skitrałbym kwiatki u obsługi :dance: tak czy siak nie wiem w jaki sposób to sobie zaplanujesz, pora na jakiś właśnie bardziej zdecydowany ruch a jak dostanie kwiatki czy buziaka to już będzie wiedziała co jest 5. Skoro to porządna sikoreczka i chcesz związku (propsuje) to nie spiesz się z jakimiś głupotami żeby jej nie wystraszyć bo takie dzisiaj to największy skarb. Zaskocz ją, zrób jakąś niespodzianke.
Ja np zrobiłem chwile temu taki motyw, że wiesz upewniłem się, że jest w pracy itd. Poprowadziłem rozmowe tak, że się mnie nie spodziewała a tu jeb wjeżdżam ja i jeszcze kwiatki. Laska mega wzruszona była wtedy żegnała mnie ze łzami w oczach i w ogóle kurwa cud miód i orzeszki. Temat się zjebał ze względu, że ja czasami wyjeżdżam i jej to nie pasowało ale uszanowałem.
Jeśli widzisz, że jest normalna i ma potencjał ta znajomość na coś takiego wiesz, mocnego i konkretnego to nie wychylaj się za wcześnie z jakimiś wspólnymi nockami. Szkoda spłoszyć jak jest taka fajna.
 
Ej Wy tak serio z takimi radami? :benny:Nic dziwnego, że kapucyn ciągle bity :D

jeden rabin powie tak a drugi powie srak :lol:

normalnie to bym się nie pytał ale mi tym razem zależy a wiem że mogę myśleć nielogiczne i cis spierdole. Dawno nie miałem motylkow i już myślałem, że za stary jestem na takie uniesienia :jon:
 
:lol:

ja raczej bardziej chcialbym zwiazku niz tylko zamoczyc, to porzadna panna - inaczej by mi sie nie chcialo zapierdalac, tylko odpalilbym tindera

No normalne, ze zwiazku, jednak natury nie oszukamy. Facet jest z kobieta dla seksu, kobieta z facetem dla poczucia bezpieczenstwa. Czesto faceci sa zbyt agresywni i chca seksu nie dajac poczucia bezpieczenstwa lub za malo agresywni tj. daja bezpieczenstwo nie chcac nic w zamian. Ten pierwszy przypadek w normalnych sytuacjach laska zlewa, ten drugi prowadzi do wzrostu napiecia seksualnego tj. facet mysli: "Nie bede atakowal zeby jej nie wystraszyc", kobieta mysli: "Moze cos jest ze mna nie tak". No i napiecie rosnie, a z nim frustracja, a z nia impulsywne dzialania, ktore psuja relacje. Seks w poczatkowej fazie znajomosci (5-7 randka) zdejmuje to napiecie i pokazuje prawdziwe oblicze faceta tj. czy okaze sie szmaciarzem i nawet nie zadzwoni czy (wlasnie wtedy) pojawi sie z kwiatami.

Jak bedziesz to przeciagal to Tobie spuchna jajka, a ona Ciebie bedzie miala od pogaduszek, a kto inny bedzie ja posuwal.
 
Dawno nie miałem motylkow
Ja dziś rano miałem...
animated-smileys-bath-wc-091.gif
 
czekaj dalej, jeszcze mnie nie pojebalo zeby sie komus w internecie zwierzac
Mnie tam pojebało, chodź nie do końca, nie ukrywam wielu rzeczy przed ludźmi, radzenie się przez internet jednak jak się osobiście ludzie nie znają i wgląd do sprawy też jest słaby no to cóż.Jednak zawsze śmiesznie :fjedzia:.
 
Mnie tam pojebało, chodź nie do końca, nie ukrywam wielu rzeczy przed ludźmi, radzenie się przez internet jednak jak się osobiście ludzie nie znają i wgląd do sprawy też jest słaby no to cóż.Jednak zawsze śmiesznie :fjedzia:.
Przyjdzie czas, że też poprosisz o rade :jjsmile::kis:
 
Czy balasy nie rozumiecie, że tutaj nie chodzi o poradniki?
Trzeba sprawdzić bebechy i mieć internet lepszy niż z dworca.

Załóżmy czysto teoretycznie, na portalu randkowym poznajecie uroczą niewiastę. Opis (tabelka) jak z bajki, ze zdjęć przeurocza, ogłaszacie na cohones nowy rozdział życia. Prosicie szanowanego przez społeczność usera @kaczka41 aby wydobył parę faktów z czarnej części internetu. @kaczka41 podaje stan konta, kartę dentystyczną i informuje o czystej historii psychiatrycznej. Kolejnym etapem jest zgłoszenie się po poradę do usera @kaczka41 .. tzn @gronostaj i otrzymujecie gotowe porady miłosne, oraz gotowe scenariusze randkowe. Jako, że dziewczyna jest słusznego wzrostu zgłaszacie się do użytkownika @kaczka41 .... @Myszka po porady nt. różnicy wzrostu. Użytkownik @kaczka41 .... @listonosz , doręczy kwiaty i przeprowadzi kolejny wywiad, tym razem nie z zawodnikiem mma. Więc bogatszy o życiowe doświadczenia i mądrości ruszasz na podbój niewieściego serca. Umawiasz się na pierwszą randkę w przeuroczej kawiarni, gdzie stonowany nastrój, zapewni intymność i przygrywać będzie nastrojowa muzyka.

Dlaczego we wstępie wspomniałem o bebechach i internecie. Otóż czekając na przyszłą matkę swoich dzieci, w drastyczny sposób dowiadujesz się o potrzebie szerokopasmowego łącza, w drzwiach kawiarni pojawia się ona. Okazuje się, że obrazek 260p załadowany w rozdzielczości 4k jest niedostateczną miarą piękna. Jedyną drogę ewakuacyjną zastawia owa "nimfa", czujesz wysyłany sygnał z mózgu do jelit o spotkaniu koronacyjnym na tronie. Jako dżentelmen, zapraszasz najmroczniejszą marę ze swych snów do stolika. Kiszki grają marsza pogrzebowego, mroczki przed oczami ratują resztki utrapionego wzroku. Dowiadujesz się, ze jej ojciec podobnie jak twój jeździ skodą, pasjonuje się sportem, zna Marcina Dańca, grafik amator, podróżnik, człowiek wielu talentów i miłośnik zapasów.

Osoby postronne widzą w kawiarni gościa po czterdziestce, który modulując głosy prowadzi monolog. Mówi o okciu penisisty, zepsutych jelitach i nowej pasji, grilowaniu. Więc jak na początku zaznaczyłem, ważne są zdrowe bebechy i dobry internet. Pamiętaj nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie.
 
Czy balasy nie rozumiecie, że tutaj nie chodzi o poradniki?
Trzeba sprawdzić bebechy i mieć internet lepszy niż z dworca.

Załóżmy czysto teoretycznie, na portalu randkowym poznajecie uroczą niewiastę. Opis (tabelka) jak z bajki, ze zdjęć przeurocza, ogłaszacie na cohones nowy rozdział życia. Prosicie szanowanego przez społeczność usera @kaczka41 aby wydobył parę faktów z czarnej części internetu. @kaczka41 podaje stan konta, kartę dentystyczną i informuje o czystej historii psychiatrycznej. Kolejnym etapem jest zgłoszenie się po poradę do usera @kaczka41 .. tzn @gronostaj i otrzymujecie gotowe porady miłosne, oraz gotowe scenariusze randkowe. Jako, że dziewczyna jest słusznego wzrostu zgłaszacie się do użytkownika @kaczka41 .... @Myszka po porady nt. różnicy wzrostu. Użytkownik @kaczka41 .... @listonosz , doręczy kwiaty i przeprowadzi kolejny wywiad, tym razem nie z zawodnikiem mma. Więc bogatszy o życiowe doświadczenia i mądrości ruszasz na podbój niewieściego serca. Umawiasz się na pierwszą randkę w przeuroczej kawiarni, gdzie stonowany nastrój, zapewni intymność i przygrywać będzie nastrojowa muzyka.

Dlaczego we wstępie wspomniałem o bebechach i internecie. Otóż czekając na przyszłą matkę swoich dzieci, w drastyczny sposób dowiadujesz się o potrzebie szerokopasmowego łącza, w drzwiach kawiarni pojawia się ona. Okazuje się, że obrazek 260p załadowany w rozdzielczości 4k jest niedostateczną miarą piękna. Jedyną drogę ewakuacyjną zastawia owa "nimfa", czujesz wysyłany sygnał z mózgu do jelit o spotkaniu koronacyjnym na tronie. Jako dżentelmen, zapraszasz najmroczniejszą marę ze swych snów do stolika. Kiszki grają marsza pogrzebowego, mroczki przed oczami ratują resztki utrapionego wzroku. Dowiadujesz się, ze jej ojciec podobnie jak twój jeździ skodą, pasjonuje się sportem, zna Marcina Dańca, grafik amator, podróżnik, człowiek wielu talentów i miłośnik zapasów.

Osoby postronne widzą w kawiarni gościa po czterdziestce, który modulując głosy prowadzi monolog. Mówi o okciu penisisty, zepsutych jelitach i nowej pasji, grilowaniu. Więc jak na początku zaznaczyłem, ważne są zdrowe bebechy i dobry internet. Pamiętaj nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie.
Oj Kaczka, że też ci się chciało tyle pisać. ..
 
tylko w dobie aplikacji itp itd to jest sie chyba robi nienaturalne i jezeli nie jestes Cristiano Ronaldo to ona też Cię "spuści w kiblu" ze zwykłego szoku :lol:
Jak jest wytipsowana 16 czy 17 latka z rzęsami długości błotnika rowerowego to może i tak, ale jak normalna ponad 20 latka to wątpię .... :OK:
 
Back
Top