Pogotowie Sercowe Cohones

To jak moi znajomi kiedyś szukali sekretarki ale specjalnie brzydkiej żeby jej nie pukać i żeby pracowała.

Ktoś, chyba @Orest , opowiadał keidyś, że to działa inaczej: masz sekeretarke która wydaje Ci sie brzydka, ale po jakims czasie pracy z nią wydaje Ci sie coraz bardziej atrakcyjna...hmm

Z hajsu za l4 byś utrzymał? Come on.

Wtedy mieszkaliśmy w akademiku, studiowalismy, ja dorabiałem jako barman. Trudno, kombinowalo sie i planowalo remont strychu w domu rodziców , by przerobić na małe mieszkanko na początek, by mieszkać z rodzicami i by mogli pomóc, praca w tym czasie, ew jedno z nas pozwoli sobie na studiowanie dalej.
Człowiek w takich sytuacjach przekonuje się o swojej dojrzałości.
 
To i ja zaciągnę radę od ekspertów. Sprawa trochę dziwna. W czerwcu u koleżki na przyjęciu urodzinowym poznałem fajną dupeczkę. Trochę pogadaliśmy, potańczyliśmy. Tyle, że kilka dni po tym przyjęciu miałem zaplanowany wyjazd za granicę na 2-3 miesiące więc nawet się nie wkręcałem w nią. Ale tak sobie w sumie co jakiś czas o niej myślałem, teraz kilka tygodni temu wróciłem do Polski i dalej jakoś nie mogę jej z głowy wypędzić :D Tylko nie mam z nią za bardzo kontaktu (tzn. mam ją na fb, ale takie zagadywanie przez fb wydaje mi się trochę dziecinadą). I sam nie bardzo wiem co robić. Koleżce też urwał się z nią kontakt i nie mam jak z nią nawiązać kontakt. Co tu robić cohonesowicze? :D
Weź nie pierdol tylko pisz, jak laska ok, to doceni choćbyś nie wiem w jaki sposób się skontaktował. Najpierw fb, potem wyciągaj na kawe, pizze czy co tam chcesz.
A co do dziecka, to jakbym miał taką dziewczynę, że byłbym pewny, że to ta(choć nigdy nie ma takiej pewności), to wcale bym się nie smucił, że dzieciak w drodze. A, że na razie same szlaufy mi się trafiają to cóż.... :D muszę uważać :P
 
Brak gumki, zatracenie się w ekstazie, czy co innego?
Jak pisałem, wesele a na nim barman i nieograniczona liczba drinków we wszystkich smakach i kolorach. Myślenie się wyłączyło na kilka godzin.
 
Jak pisałem, wesele a na nim barman i nieograniczona liczba drinków we wszystkich smakach i kolorach. Myślenie się wyłączyło na kilka godzin.

Na przyszłość , octan uliprystalu od jakiegoś czasu można koło stówki na lajcie w aptece bez recepty ogarnąć, więc niech od razu jeden /jedna z drugim nie panikuje niepotrzebnie w podobnym przypadku.
 
Jak pisałem, wesele a na nim barman i nieograniczona liczba drinków we wszystkich smakach i kolorach. Myślenie się wyłączyło na kilka godzin.

E, ja trzy lata ze swoją uprawiałem seks bez zabezpieczeń, ona też nie bo nie mogła, i tylko raz zaszła w ciąże.
 
Na przyszłość , octan uliprystalu od jakiegoś czasu można koło stówki na lajcie w aptece bez recepty ogarnąć, więc niech od razu jeden /jedna z drugim nie panikuje niepotrzebnie w podobnym przypadku.
Kiedyś już trzeba było się tym ratować. Niestety dziewczyna ma problemy z hormonami i takie specyfiki są niewskazane w jej przypadku.
 
Na przyszłość , octan uliprystalu od jakiegoś czasu można koło stówki na lajcie w aptece bez recepty ogarnąć, więc niech od razu jeden /jedna z drugim nie panikuje niepotrzebnie w podobnym przypadku.

Łatwiej będzie "poproszę pigułkę po"
 
A nie jest teraz bez recepty? Ja kilka razy myślałem, że będę ojcem. I raz faktycznie byłem, dopóki kobieta nie usunęła.
 
A nie jest teraz bez recepty? Ja kilka razy myślałem, że będę ojcem. I raz faktycznie byłem, dopóki kobieta nie usunęła.

Ja jak wyżej napisałem. Raz myślałem , że jestem(błąd testów), raz była ale poroniła. Ciekawe jakby potoczyło się moje życie gdyby wyszło inaczej. Tak bardzo od przypadku nasz los zależy.
 
Nie słuchajcie prawiczka. Jest bez recepty

Gdy byłem ostatni raz z koleżanką to nie były.

edit
rzeczywisćie, była głośna afera rok temu w sprawie uznania tej tabletki za lek bez recepty, głosno PIS i czesc lekarzy protestowała.
 
Zależy kiedy byłeś. Wcześniej faktycznie były na receptę tylko

Hu, w liceum. Wiem, że woziłem przzyjaciółke(nie ja byłem ojcem) po 2 ginekologach bo jeden nie chciał wydać.

Teraz jest serio bez recepty już. Jak nie beda kobity nadużywać to nie bedzie zle - to tak silna dawka hormonów ze raz na pół roku można wziac tabletke by bylo bezpieznie. Dlatego byly na recepte, bo to jedne z silniejszych specyfików. Nie dlatego, ze jestesmy katolickim krajem.
 
Zależy kiedy byłeś.
:cool:

oz_the_great_and_powerful_2_sequel.jpg
 
Nie wiem po jaki chuj mnie tagujecie, nie czytam tego kącika zazwyczaj i nie mam pojęcia o co Wam chodzi. Chyba się starzeje.
 
Back
Top