Pogotowie informatyczne

Chyba jednak kupię coś od apple Myślę czy by nie kupić Ipada Mini 2 ( to samo co 3 tylko że bez touch id ) lub Ipada Air 2 ( troche mnie przeraża 10 cali )
 
Sam kiedys nie bylem przekonany do Apple, mialem Windows + Android (HTX One X). Wydawalo mi sie, ze to przeplacanie za marke i bylem w bledzie. Teraz mam Macbooka Pro i iPhona, sa swietne, polecam :)
 
Polecicie jakieś radio samochodowe najlepiej z czytnikiem CD lub USB. Głośniki mam byle jakie, dlatego radyjko średniej klasy.
 
Sam kiedys nie bylem przekonany do Apple, mialem Windows + Android (HTX One X). Wydawalo mi sie, ze to przeplacanie za marke i bylem w bledzie. Teraz mam Macbooka Pro i iPhona, sa swietne, polecam :)

Ja cały czas się waham nad Air 2 lub Mini 2, z jednej strony Air 2 jest nowszy i ma lepsze bebechy z drugiej strony jego wielkość. Znowu Mini 2 mały i poręczny ale jednak jego wnętrze swoje już lata ma.
 
Ja bym chyba wzial Air. Roznica wielkosci chyba nie jest taka duza zeby to robilo jakies wielkie znaczenie. 8/10 przypadkow, tam gdzie zmiescilby sie Mini, zmiesci sie tez Air.
 
Ja bym chyba wzial Air. Roznica wielkosci chyba nie jest taka duza zeby to robilo jakies wielkie znaczenie. 8/10 przypadkow, tam gdzie zmiescilby sie Mini, zmiesci sie tez Air.
Myślę że do marynarki trudno będzie wcisnąć Aira :D
 
iPad mini sie zmiesci? :D Moze iPhone 6+?

iphone-5-vs-iphone-6-vs-iphone-6-plus-vs-ipad-mini-1500x1000.jpg
 
iPad mini sie zmiesci? :D Moze iPhone 6+?

iphone-5-vs-iphone-6-vs-iphone-6-plus-vs-ipad-mini-1500x1000.jpg
Tak mój kumpel ma Mini 2 i spokojnie mieści się w kieszeni marynarki ;) Nie wiem ogólnie rzecz biorąc jestem rozdarty pomiędzy te dwa produkty. Obawiam się że w ciagu roku Apple może postarzać produkty starsze aby ludzie zakupili nowsze wersje tabletów, a wtedy mini 2 będzie jak totalny crap ;< Z drugiej strony mam telefon niemal 5 calowy więc czy warto kupować niespełna 2 cale większy tablet?
 
@Wujek

Hmmm Apple jest znane z supportu swoich starszych produktow. Chyba nawet iPhone 4s dostal najnowszy system (ios 8), ktory wyszedl z iPhonem 6. To samo z Macbookami, stare czy nowe dostaja darmowe update'y do najnowszego systemu (OSX Yosemite aktualnie), o to bym sie nie obawial.
 
thx. Ja uzywam MS Essentianls, ale tak sie zastanawiam, nad czyms nie od MS-u...
 
thx. Ja uzywam MS Essentianls, ale tak sie zastanawiam, nad czyms nie od MS-u...

Jeśli zależy Ci na dobrej ochronie, to ja bym uciekał od MS Essential jak najszybciej :) Tak jak Grzechu wspominał, Avira jest świetna, Bitdefender też jest świetny. Oczywiście najlepszym systemem ochronnym jest myślenie, ale czasem warto go czymś wspomóc :) A jeśli już je wspomagamy, to niech ten wspomagacz będzie na dobrym poziomie. Ogólnie bardzo polecam jedną z nielicznych niezależnych stron testujących antywirusy, tj. www.av-test.org. Robią to rzetelnie, kilka razy do roku, wszystkie wyniki - także te starsze - są do wglądu, dla każdego systemu osobno. Essentalis zajmuje tam najniższą pozycję pod względem skuteczności. Ja używam darmowej Pandy - świetne wyniki, nie tak dobre jak płatna Avira i Bitdefender, ale wciąż ścisła czołówka.

Warto też od czasu do czasu przeskanować system dodatkowymi programami - Malwarebytes Anti-Malware, AdwCleaner, Dr.Web CureIt, Spybot Search & Destroy. Często spotykałem się z takimi przypadkami, że jakieś ustrojstwo było wykrywane tylko przez jeden z tych programów (zwykle przez ten użyty na końcu - prawo Murphy'ego).

BTW, witam wszystkich na forum, tak jakoś się stało że czytam Cohones od wielu lat, ale to mój pierwszy post :)
 
@Dreacreator witamy :) akurat nie wiem czy AV open source / freeware moze miec szanse dorownywac rozwiazaniom komerycjnym. Dlatego myslalem o czyms platnym. Dzieki za strone z porownaniami!

@Fresh poszukam info czy mozna zainstalowac na SGS4 :)
 
Mój pierwszy Antywirus. Gorszy jest już chyba tylko Avast.
Darmowa wersja Aviry jest skuteczniejsza niż płatna :lol:

Panda miała wzloty i upadki. Jak każdy antywirus - niewiele jest takich, które utrzymują świetny poziom przez lata. Obecnie Panda jest jednym z najlepszych, świadczą o tym wszelakie testy drogi Grzechu :beer: Sam pamiętam, jak Panda to był ociężały kolos o bardzo niskiej skuteczności. Teraz całkowicie zmienili silnik, można mówić, że z tamtego marnego programu pozostała jedynie nazwa, wszystko inne uległo zmianie zdecydowanie na lepsze. W świecie IT nie należy się przywiązywać do marek - równie dobrze w przeciągu dwóch - trzech lat Avira może stać się gniotem :wink: Jeszcze w 2013 Avira był jednym z gorszych antywirusów, obecnie jest zdecydowanie jednym z najlepszych. AVG na odwrót - kiedyś święciło triumfy, obecnie nie jest za dobre.

Poza tym - jak można nie lubić Pandy, za samą nazwę i ikonkę ma +10 pkt do zajefajności :lol:
 
dla mnie cały czas jest najlepszy

Ciężko polemizować z tym :lol: Ciężko zmieniać przyzwyczajenia, ale fakt faktem, rynek antywirusów jest dość dynamiczny. Serio warto czasem zaglądnąć na tę stronkę co podałem wcześniej, fajnie i moim zdaniem rzetelnie to robią, a ich wyniki rzeczywiście mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Ale jak ktoś skutecznie używa mózgownicy, a z pewnością się do takich osób zaliczasz, podobnie jak @Dzihados , to i w sumie antywirus się u Ciebie nie napracuje :beer: Osobiście nie siedzę zbyt głęboko w temacie programów AV, ba - jeszcze do niedawna nie miałem żadnego antywirusa. Właśnie ociężała Panda mnie bardzo dawno temu zraziła swą ociężałością do tego typu programów :lol: Ale jednak powróciłem ze trzy lata temu do ich używania, na pierwszy ogień poszedł Bitdefender - bardzo fajny, interfejs znacznie bardziej mi przypadł do gustu niż w Pandzie, więcej funkcji (np tryb bezpiecznego płacenia w banku - ciekawy pomysł, za każdym razem kiedy odwiedzałem stronę banku, Bitdefender "zamykał mnie w swojej piaskownicy", wymuszając korzystanie z jego przeglądarki, by na czas dokonywania przelewu żaden keylogger czy inny, nawet nieznany i niewykryty szkodnik nic nie narobił - po pewnym czasie jednak to przełączanie stało się nieco upierdliwe :crazy:). Później licencja wygasła, naczytałem się wiele dobrego o nowej Pandzie działającej na podstawie chmury i tak już jakoś zostałem przy niej :smile:
 
Chyba jednak kupię coś od apple
kto bogatemu zabroni : D jedyne co mam z tej firmy to jakaś mp3-ójka : ) "dostałem" kiedyś za wzięty towar ekstra, jaj nie urywa, kłopotliwe to ci aby jest, nic więcej, może zrobię z tego stojaczek pod długopis : D ciśnienie na jabłka nie schodzi, nie wiem dlaczego to się nazywa sprzęt ekskluzywny : D reklama działa widocznie
 
@Orest albo ktokolwiek inny.
Jak ustawić w Robocie, aby na jednej stronie drukował mi 3 wykresy, a nie dwa?
Z góry dzięki.
 
Sorki @Wewiur eczko, ale nigdy nie drukowałem nic z robota, do wszystkich raportów używam snipping toola. Polecam:)
 
Spoko. Kurde gdzieś kiedyś to zmieniałem, ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie. No nic, będę dalej szukał. Dzięki.
 
Oczekuje mini recenzji typu "warto było / nie warto" :)
Ma się rozumieć, termin dostawy to około 25 lutego, zobaczymy jak pójdzie bo wykonałem przelew bankowy więc może to przedłużyć ew. przetwarzanie zamówienia. Ale jak wszystko dotrze do mnie w jednej kupie ( o Polscy Kurierzy ) to dam znać.
 
Zassałem sobie galę od voranka więc dajta jaki łatwy, bezpieczny, darmowy program w którym odpalę plik .flv
 
Powracając do tematu mojego tabletu, ostatecznie zdecydowałem się na Ipad Air 2 64 GB, zakupiony w apple store online, oczekuję na dostawę.
Jebany, popalil troche opon, zablokowal stolyce, darl ryja kilka dni i teraz za wasze piniondze sobie tableta kupuje... co za kraj...
 
Back
Top