Pogotowie informatyczne

Panowie, mam problem. Ściągając jakąś instalkę z dobreprogramy.pl niechcący razem z właściwym programem niechcący zainstalowałem jakiś syf co się zowie faster light ads. Wyjebałem to z panelu dodatków firefoxa, odinstalowałem też z systemu niby za pomocą panelu sterowania, ale wciąż wyskakują mi te same badziewne banery. Ktoś z Was wie jak najbezpieczniej się tego pozbyć?
 
ADW Cleaner, Instalujesz, klikasz skanuj, czekasz na koniec (aż pasek przeleci postępu dojdzie do końca) i usuwasz.
 
z dobreprogramy to się pobiera przez linki bezpośrednie, a nie przez tego ich chujowego asystenta pobierania.

pob.jpg
 
Spróbowałem ADW cleaner i na chwilę obecną wygląda na to, że pomogło - dzięki wielkie. Kurwa jak teraz trzeba uważać przy instalacji czegokolwiek, niektóre opisy przy tych ptaszkach, są tak pokrętnie skonstruowane, że trzeba się dobrą chwilę zastanowić, czy zgadzasz się na instalację czy też z niej rezygnujesz.
 
Kurwa jak teraz trzeba uważać przy instalacji czegokolwiek, niektóre opisy przy tych ptaszkach, są tak pokrętnie skonstruowane, że trzeba się dobrą chwilę zastanowić, czy zgadzasz się na instalację czy też z niej rezygnujesz.
Przez lata przyzwyczajono nas, że wystarczy pizgać, dalej, dalej, dalej, a tu nagle dupa, trza zacząć te brednie czytać ;)
 
taka prosta zasada, jeśli ściągasz jakiś program, to looknij na dobreprogramy, pobieracz czy inny shit i wyczaj stronę producenta... dopiero stamtąd pobieraj. #wujekdobrarada
 
Grzechu, włączając kompa trzeba uważać... ale te półśrodki przynajmniej trochę minimalizują dotarcie syfu do Twojego kompa. A czytać trzeba zawsze...
 
Grzechu, włączając kompa trzeba uważać...
Wiem, zawsze o tym przypominam.
ale te półśrodki przynajmniej trochę minimalizują dotarcie syfu do Twojego kompa.
Oczywiście że tak.
A czytać trzeba zawsze...
To też wiadomo, ale mało kto czyta.
Wiem, że to moje powtarzanie wyżej jest męczące, ale odkąd z czystej instalki antywirusa, pobranej ze strony producenta, zaczynają się instalować jakieś dodatkowe Toolbary, to... znaczy, że coś się dzieje.
 
Wiem, zawsze o tym przypominam.

Oczywiście że tak.

To też wiadomo, ale mało kto czyta.
Wiem, że to moje powtarzanie wyżej jest męczące, ale odkąd z czystej instalki antywirusa, pobranej ze strony producenta, zaczynają się instalować jakieś dodatkowe Toolbary, to... znaczy, że coś się dzieje.
natanek ?
 
Sry, ze tutaj,a le chyba nie ma lepszego tematu na to pytanie. Samsung galaxy 2, dobry telefon? Opłaca się kupić? Mam mało hajsu a potrzebuje jakiegoś dobrego smartfona do 400 zeta max. Tak żebym mógł sobie sprawdzić poczte czy jakieś pdf'y czy doc'i odczytać.
 
po krótkiej przygodzie z goclever quantum 4 czy jakoś tak dochodzę do wniosku, że to jest telefon, który nie nadaje się do rozmów...
"potrzebuje jakiegoś dobrego smartfona do 400 zeta max. Tak żebym mógł sobie sprawdzić poczte czy jakieś pdf'y czy doc'i odczytać." do tego w zupełności wystarczy jakaś biznesowa nokia, np. e72
 
taki fajny bajer na androidzie, niby bebechy spoko, ale rozmawiać nie da rady... może nowsze modele są lepsze... na razie nie planuję sprawdzać...
kwintesencja:
trzaski i przerywania w słuchawce.
 
nie włączają mi sie gify, tylko wyskakuje takie coś, podobnie mam na stronach ze streamami. Wiecie o co kaman. @Grzechu, anybody?

One more step
Please complete the security check to access gfycat.com

image

Enter above text
Leave a message for the site owner? (100 characters left)
 
No tutaj widać że aby zobaczyć treść musisz captche wpisać. Ale czego jest to wina albo zasługa to nie mam pojęcia.
Przeleć system adw cleaner. I daj znać.
 
No tutaj widać że aby zobaczyć treść musisz captche wpisać. Ale czego jest to wina albo zasługa to nie mam pojęcia.
Przeleć system adw cleaner. I daj znać.
moze byc zbyt wiele zapytan z jego adresu IP, na przyklad jego ISP puszcza ruch wielu klientow jednym PUB IP i wtedy dziala ochrona antyfloodowa, google tez potrafi w takich przypdakach zapytac o captche
 
@Grzechu - nie pomogło.
@Fresh może mieć racje, bo dziwnym zbiegiem okoliczności zaczęło mi się to pojawiać od momentu zmiany dostawcy internetu. Z ciekawości sprawdziłem też na lapku siostry i ma to samo.
 
Co chwile w firefoxie instalują mi sie jakieś debilne adware i jak usuwam to zaraz wyskakują kolejne i np same wyłączają przeglądarke, mam adblocka, nie przeglądam dziwnych stron, jakieś sposoby na to gówno?
 
Panowie potrzebuję porady co do neta, ew. neta plus TV.

Czy LTE z Plusa to fajna opcja do domu? Stabilna itd? Po limicie mam zagwarantowaną prędkość do 10 MB. Są może jakieś fajne promocje na net+tv? Wiem, że netia odpada pod nowym adresem.
 
Back
Top