Pogotowie informatyczne

ah utorrent, myślałem, że torrent nie działa. Wejdź w panel sterowania i wyłącz windows defender. Ablo w usługach. Ale to dziwne że blokuje. Chcesz to Ci mogę pobrać i wysłać linka z ut ;)
 
Chyba najlepszym zabezpieczeniem jest zablokowanie dostępu do internetu i instalowanie gier czy aplikacji samemu. Gorzej gdy dziecko musi mieć dostęp do internetu, wtedy musisz przebić się przez to co podałeś wyżej, bo ja tego nie znam ;)
 
Ktos juz rozkminial zabezpieczanie tabletu dla dziecka?
wszystko zależy od wieku dziecka i jego rozgarniecia.

U mnie na razie wystarcza tryb samolotowy (brak dostepu do Internetu) i KID Mode - wskazujesz ktore aplikacje dziecko moze uruchamiac a wyjscie z KID mode jest zabezpieczone pinem
 
no 10 lat ma dziewucha, i generalnie tablet wrocil z gwarancji, chce to skonfigurowac od nowa. Bylo cos z matryca, ale oprocz tego kilo syfu z neta, nawet przywracanie nie dawalo rady :)
Idealnie byloby gdyby ustawienia + instalacja dowolnej apki byly na pin.

To nie jest rocket science, tylko potrzeba 15m na google i 15m zeby to zrobic heheh :)
 
no 10 lat ma dziewucha
moja ma 4 lata więc zupełnie inna bajka i zupełnie inny poziom wymaganych zabezpieczeń, pewno jakis zmodowany pod dzieci luncher by sie przydal ale nie pomoge bo jeszcze nie byl mi potrzebny
 
Takie pytanko:

Vectra tv. Mam nadal analog w domu. Chce dekoder. 3 opcje są:
  • Dekoder SD
  • Dekoder HD
  • Dekoder HD z nagrywarką

Dekoder SD raczej odpada. Dekoder HD podwyższy abonament, ale nie aż tak jak ten z nagrywarką i tu pytanie:

Do tej pory, kabel antenowy wchodzi w moją nagrywarkę Philipsa, z której wychodzi Euro do TV. Jak chcę cos nagrać sobie (rzadko to robie , ale bywa) , odpalam nagrywarę, na TV włączam jakis AV1 , czy 2 i tam poprzez nagrywarę mam wszystkie programy Vectry poustawiane i sobie pauzuję, nagrywam, etc.

Czy mając dekoder HD bez nagrywarki, da sie to nadal zrobić?? Tzn. już nie chodzi o nagrywanie w jakości HD, bo sie raczej nie da, ale żeby nadal móc nagrywać ...? Jak bedzie dekoder, to kabel antenowy wejdzie prosto w dekoder, a z dekodera HDMI w TV. Ale jak podpiać nagrywarkę? Chodzi mi , żeby była taka możliwość, nie non stop, bo za bardzo tego nie potrzebuję. Ale nie wiem, czy sie da...

Help:)
 
Avidemux 2.6, 64bits i brak możliwości obróbki pliku "mkv"
cannot find a demuxer for c

Jaki plugin/kodek zainstalować ? Lub program zamienny abym mógł działać na tym rozszerzeniu ?
 
@Grzechu jesteś? Jak zainstalować Windowsa bez płyty? No kurwa nigdy nie robiłem tego na tych zjebanych laptopach, gdzie dostajesz sam klucz bez płyty :/
 
Skrobnąłem takie coś do Dzihada:
"...mam problem z formum z komórki. pokazuje mi tylko czarne aple z nagłówkami i pod spodem na niebiesko tytuły tematów. Żadnych obrazków. Forum mobilne się rypneło, czy to problem po stronie mojej komóry. Jak żyć panie administratorze?!!
Jeśli to coś nie tak z moim telefonem, to wszelkie podpowiedzi mile widziane.
Dzięki z góry."
Talib (:)) się nie odzywa, więc może ktoś inny będzie mógł pomóc.
 
Ze mną trzeba krok po kroczku Cookies wyczyściłem nic to nie dało. Co mogę zrobić jeszcze zanim przywrócę ustawienia fabryczne (beckup i zerowanie). Chociaz danych z tel. tracić nie chcę.

Edyta: z Chrome mi działa.
 
Mam problem z Wieśkiem. Zakupiłem i zainstalowałem pierwszą część. Gdy klikam w launchera wyświetla się komunikat, że komputer nie spełnia minimalnych wymagań gry. Śmiem wątpić, gdyż mój lapek jest świeżo zakupiony. Pogmerałem w necie i znalazłem info, że Wiesiek nie wspiera laptopowych kart graficznych, zazwyczaj jednak mającym podobny problem pomagało ściągnięcie nowych sterowników czy spatchowanie gry. U mnie ani jedno, ani drugie nie dało efektu. Ma ktoś jakiś pomysł?
 
@nicos po otworzeniu przeglądarki: przycisk ustawień - ustawienia - prywatność i bezpieczeństwo - wyczyść pamięć podręczną. U mnie na standardowej przeglądarce też działa OK.
@vaicavalo to że lapek nowy nie znaczy, że wydajny. Jaka karta?
 
no kurde Skyrim śmiga, a Wiesiek fochy struga :)
Wiesiek zawsze się fochał, ale zazwyczaj było to przy pobieraniu GB łatek :D Jakiś bardziej dokładny komunikat masz, czy tylko "nie spełnia wymagań"? Może mało miejsca na partycji? Za mało RAM aktualnie? Procek zajęty czymś innym? Ciężko mi strzelać, nie grywam raczej w nic.
Działa - uratowałeś mój dzień:)
No to fajnie ;)
 
"Warning! Minimum system requirements not met!" Z partycją raczej nie ma problemu, procek chyba też. Przeczytałem, że Wiesiek oficjalnie nie wspiera laptopowych kart graficznych, ale - czytając na forach - wiem, że innym udawało się obchodzić ten problem poprzez ściągnięcie jakiś sterowników albo spatchowanie Wieśka. Ja mam Wieśka 1.4 i terowniki nvidii najnowsze. Próbowałem na innym kompie spatchować Wieśka do 1.5, ale chuja to dało.
 
Back
Top