Podziękowania dla wszystkich z tego forum !

Tak patrze na ten temat z Twoim pierwszym hl i kogo widzę głównie w komentarzach?? :-)



Powiem Ci stary, że postep jaki zrobiłes od tego z CC do tego poniżej jest ogromny!



 
Gratulacje i powiem Ci ze Twój nick kojarzy mi się z filmami jak Nike z butami wiec marke już wyrobiłeś. Powodzenia.


Naszła mnie takie wizja. Rok 2026, wychodzi jakiś kasowy film typu "Transforemrs vs Batman" i na samym początku logo "mrfreakz" z charakterystycznym motywem muzycznym które stało się tak samo rozpoznawalne jak czołówka Warner Bros bądź Universal Studio :D
 
Wcześniej PaulNajman, teraz MrFreakz :-) Chłopaki z redakcji też mają teraz wyrobione nazwiska w krajowym i nie tylko MMA. Fajnie, że choć komuś się układa i robi to co lubi w tym świecie. Gratulacje i powodzenia Wariacie.
 
łezka się w oku kręci :D I co by nie było, wiele razy Twoje filmiki udostępniałem, trzeba promować ;)
 
to i ja przyłączę się do gratulacji. fajnie, że znalazłeś pasję w życiu. a już całkiem super, że wszystkiemu winne MMA ;)
 
Dzięki Wszystkim ! :-)



Kaczy, przyznam oryginalny prezent , dzięki ;D

Graty ! jak bedziesz się bronił na studiach to proponuje filmik i cohones;) jako pracę lic. bądź mag ;)




Jest to szkoła dwuletnia, nie są to typowe studia jak np. w Łodzi (5-letnie). Do Łodzi nie złożyłem papierów tylko z powodów finansowych (ach, gdyby były tam zaoczne...). U mnie w grę wchodzą tylko zaoczne, bo trzeba pracować i odkładać hajs, bo kolejne cele do realizacji przede mną. :)

Gratulacje i powiem Ci ze Twój nick kojarzy mi się z filmami jak Nike z butami




Wow. Mocne słowa, baaaardzo pozytywne. Nie powiem, banana na twarzy wywołały. :)




Powiem Ci stary, że postep jaki zrobiłes od tego z CC do tego poniżej jest ogromny!


Bardzo się z tego cieszę, dzięki ogromne (jak mój proges:-))! :)




Naszła mnie takie wizja. Rok 2026, wychodzi jakiś kasowy film typu "Transforemrs vs Batman" i na samym początku logo "mrfreakz" z charakterystycznym motywem muzycznym które stało się tak samo rozpoznawalne jak czołówka Warner Bros bądź Universal Studio :D


Bardzo mi się podoba ta wizja! ;d Wszystko w życiu jest możliwe, a może akurat.... ;)



Szczerze nie spodziewałem się takiego odzewu, fajnie, że cieszycie się razem ze mną :) Szkoda, że nie ma w najbliższym terminie jakiegoś konwentu, byśmy to oblali delikatnie...jakąś wodą mineralną ;) Pozdro dla wszystkich! :)
 
Mimo, ze w tamtym czase nie miałem tu jeszcze konta, to filmiki Twojej produkcji oglądałem chyba niemal od początku. Gratulacje i powodzenia w dalszej drodze.
 
mrfreakz, za Twój trailer JDS vs Cain 2, to powinni Cię do Oscara nominować, a nie do jakiejś Akademii filmowej :-)
 
Strasznie pozytywnie:) Piona mrfreakz! Mega wpis - sprawia, że faktycznie jakoś tak aż czuje się więź z forum. Powodzenia!
 
ekstra freaku, oby Ci sie tam powodzilo, talent jest, tylko korzystac. w koszulce MMAROCKS na uczelnie co najmniej 3 razy w roku - obowiazek!!! :D
 
Wielkie gratulacje :-) Do tej pory highlight z Cipkiem przewija się jako jeden z moich ulubionych. Powodzenia!
 
Gratulacje! Świetna wiadomość. Co prawda szef szefów jest nadal w wulkanie, ale jak tylko powróci nie omieszkamy przekazać mu dobrej nowiny:D
 
Jeśli nie wróci, to znak, że teoria pustej ziemi jest prawdziwa!
 
to ja rzucam wyzwanie :-) Jeśli zrobisz dobry filmik z Aśką Jędrzejczyk, to obiecuje że wypromuje go w cholerę :-) Trzeba Aśce jakoś pomóc zaistnieć w wielkim świecie :)
 
Pozytywne wibracje płyną z Twojego postu. Choć krotko na forum, to rozpoznaje te produkcje przez Ciebie serwowane. Byly chyba na portalu głównym oraz wydaje mi się, że także na innych portalach branżowych mma.
Twórz dalej i nie poddawaj się
 
Mi najbardziej się podoba Cain-JDS 2. Zajebisty. Jak pierwszy raz oglądałem to, aż wziąłem na pełny ekran :-) Myślałem, że filmik zrobił jakiś nicktheface, bo wyświetlił mi się w proponowanych filmach na YT i nawet nie wiedziałem, że to ktoś z cohones. Trochę się zdziwiłem, jak zobaczyłem znajomy nick.



Gratulacje:-)
 
Jeśli zrobisz dobry filmik z Aśką Jędrzejczyk, to obiecuje że wypromuje go w cholerę
lol.gif
Trzeba Aśce jakoś pomóc zaistnieć w wielkim świecie :)


Pomogę, mam dojścia :-) Materiały również mogę dostarczyć. mrfreakz znasz mojego maila jakby co :-)
 
Back
Top