Ktoś był w Japonii? Co polecacie? Mi się marzy Kyoto i wstępnie się dogadałem ze znajomymi żeby lecieć przełom marca/kwietnia - jest sezon turystyczny wtedy więc bilety droższe, ale jednak zobaczyć Kraj Kwitnącej Wiśni w momencie kiedy ona naprawdę kwitnie może być warte ceny ;) Oczywiście Tokio też trzeba zobaczyć i nie wiem właśnie czy lecieć do Tokio i tam stacjonować, czy do Osaki i właśnie w tych okolicach pobyt planować. Jakieś inne miejsca polecacie, co warto zobaczyć?
Jak coś, to ja nie byłem, ale wiem, kto też nie był.
 
Ktoś był w Japonii? Co polecacie? Mi się marzy Kyoto i wstępnie się dogadałem ze znajomymi żeby lecieć przełom marca/kwietnia - jest sezon turystyczny wtedy więc bilety droższe, ale jednak zobaczyć Kraj Kwitnącej Wiśni w momencie kiedy ona naprawdę kwitnie może być warte ceny ;) Oczywiście Tokio też trzeba zobaczyć i nie wiem właśnie czy lecieć do Tokio i tam stacjonować, czy do Osaki i właśnie w tych okolicach pobyt planować. Jakieś inne miejsca polecacie, co warto zobaczyć?
Na to wszystko to chyba musiałbyś mieć 3 miesiące urlopu, żeby zobaczyć a i tak mogło by być za mało.
Nie byłem, tak tylko spekuluję:beczka:
I jak Japonia to na pewno góra Fuji obowiązkowo
 
Back
Top