Podludzie


Niezwykły chichot losu, że też te kilka państw Europy, które latami żyły z drenowania Afryki, dziś umiera odśrodkowo zabijana migracją uchodźców właśnie z tych miejsc, najbardziej dotkniętych ich krwawym uciskiem. Szkoda mógłby rzec człowiek, gdyby nie to, że historia jasno nam udowodniła, że to wcale nie są nasi przyjaciele.

:eddieconspiracy:


 
Szkoda, że ten rak infekuje też nas
może mi się tylko wydaję, ale u nas kultura rasizmu jest jednak na zdecydowanie wyższym poziomie, byłem za granicą kilka lat, a jak widzę czarnego na ulicy w PL to nadal mówię na głos "o kurwa, murzyn"... no i kultura wpierdolu... i samosądy... tak ciepło tu się nam żyje nie zepsujmy tego
 
Niezwykły chichot losu, że też te kilka państw Europy, które latami żyły z drenowania Afryki, dziś umiera odśrodkowo zabijana migracją uchodźców właśnie z tych miejsc, najbardziej dotkniętych ich krwawym uciskiem. Szkoda mógłby rzec człowiek, gdyby nie to, że historia jasno nam udowodniła, że to wcale nie są nasi przyjaciele.

:eddieconspiracy:



Karma zbiorowa za kolonializm, takie rzeczy nie giną we wszechświecie
 
bez kolonializmu mały by nawet studni nie miały, mało tego byłoby ich z 10x mniej, olbrzymi błąd białego człowieka
Z jakiegoś powodu świat się ukształtował różnorodny, i to jest piękne. I tak myślę, jak wielka jest hipokryzja lewaków, którzy nawołują do "różnorodności" nie widząc, że dokładnie w ten sposób (mieszanie kultur) ona zanika. Sprytnie to elyty rozkminiły, żeby zaszczuć tęczowych.
 
Być rasistą to nie wstyd a cnota, nie musisz próbować na okrętkę.
:wink:
hehe no ale nie jest tak... tzn ktoś kto jest czarny ale urodził sie i został wychowany normalnie może być normalny tak uważam - przykładem niektórzy obywatele Polski uczestniczący w naszych świętach narodowych itd.
 
hehe no ale nie jest tak... tzn ktoś kto jest czarny ale urodził sie i został wychowany normalnie może być normalny tak uważam - przykładem niektórzy obywatele Polski uczestniczący w naszych świętach narodowych itd.
To są wyjątki. Większość murzynow jest za głupia i agresywna, żeby żyć wspólnotę z białymi. Tak samo jak są wyjątki i masz mentalnych murzynow w Białej skórze.
 
hehe no ale nie jest tak... tzn ktoś kto jest czarny ale urodził sie i został wychowany normalnie może być normalny tak uważam - przykładem niektórzy obywatele Polski uczestniczący w naszych świętach narodowych itd.
dosadniej się nie da, czarnuch wysoki jak brzoza głupi jak koza ale gra w piłkę, więc sra dolarami
stworzył raj naukowy innym bambusom, nie ma tu już tłumaczenia, że bieda/kultura, że murzyn głodny

 
dosadniej się nie da, czarnuch wysoki jak brzoza głupi jak koza ale gra w piłkę, więc sra dolarami
stworzył raj naukowy innym bambusom, nie ma tu już tłumaczenia, że bieda/kultura, że murzyn głodny


Jeden z największych propagatorów lewackiej agendy w NBA. Kiedy nagrali rasistowskie komentarze byłego właściciela clips to niedoszły goat pierwszy darł mordę.
 
Jeden z największych propagatorów lewackiej agendy w NBA. Kiedy nagrali rasistowskie komentarze byłego właściciela clips to niedoszły goat pierwszy darł mordę.
Głupia małpa z brzytwą pieniędzmi.

oby nie na pusto



uspokoił negrorage małpy jak się powinno



wyjaśnienie dla liberalnych ciot i apologistów czarnuchów
gaz.JPG
 
Back
Top