Podludzie

W ogóle to taka tępa dzida powinna zamknąć ryja bo chuj kogo obchodzi za czym ona jest a za czym nie jest.

IMG_COM_202406011938465680.jpg
 
Podobno nie można więc tylko udawał ozdrowienie.
A kto powiedział, że nie można? :korwinwhat:

Przecież wielu ludzi twierdzi, że wyleczyło się z homoseksualizmu.
Jako ciekawy i łatwy do sprawdzenia przykład anegdotyczny można podać żonę obecnego burmistrza Nowego Jorku :fjedzia:
 
A kto powiedział, że nie można? :korwinwhat:

Przecież wielu ludzi twierdzi, że wyleczyło się z homoseksualizmu.
Jako ciekawy i łatwy do sprawdzenia przykład anegdotyczny można podać żonę obecnego burmistrza Nowego Jorku :fjedzia:
Jej samouzdrowienie musi być bolesnym ciosem w samo serce lewackiej bandy.
 
Zapomniałeś o dzieciach, spierdolenie z Polski i elo to również elo dzieciom.
Do tego dochodzi to, że nasza prokuratura wrzuca zadłużonych do bazy policyjnej. Skąd wiem? Bo mój wujek był listem gończym za alimenty niepłacone ścigany (w sumie co się dziwić, alkoholik, znęcał się nad dziećmi, a tuż po rozwodzie wyjebał na wyspy), wrócił do Polski trzy lata temu dopiero gdy wszystkie dzieci dawno dorosły, a jak zmarł miesiąc temu to się okazało, że jego dzieci mają do spłacania długi tylko więc w ogóle przejebane. Ogółem prawo działa tak, że nie tylko te długi to jedyne jakie się nie przedawniają, ale za ich niepłacenie nawet za granicą można zostać aresztowanym. Się dowiadywałem bo mój ojciec też pracował za granicą i też na mnie latami nie płacił... Póki mu sprawa karna za alimenty nie zaczęła grozić
 
  • Wow
Reactions: jut
Zapomniałeś o dzieciach, spierdolenie z Polski i elo to również elo dzieciom.
Załóżmy że baba jest jebieta, waliła go po kątach to skąd pewność że te dzieci do końca jego? Nie znamy kontekstu, ale co gość ma jebac do końca życia na alimenty, bo babie odjebało?
Zastanów się jak to brzmi.

Sytuację są różne, a o poziomie sądów w Polsce się nie wypowiem, bo nie ma o czym.
 
Back
Top