Podludzie

I cyk, kolejny coming out!

z naszej forumowej ankiety:

View attachment 88474
53EE0171-65D0-4D76-B24F-A9913C42F732.jpeg


:rutekajak:
 
Rewolucja zjada własne dzieci. Nic nowego. Tam jest lepszy artykuł o usunięciu utworu zespołu Queen ze składanki, bo dotyczy grubodupnych lasek. Kiedy lincz Skiby za Makumbe! Chyba ze już był i cauowau czarne stopy.
 
ja nie mówię że tak nie było
ale z tego co czytałem brak konserwatystów(nie wierzę że tam są tylko potulni wyznawcy Pana)
Oni sa jednym chujem robieni co lgbtq, wystarczy spojrzeć na KK czy niektorych bałwanow w organizacjach narodowych. Tyle ze tu zobaczysz wyłącznie jedna strone medalu do ktorej kilka osob bedzie sie niezdrowo podniecac :lesnarhappy:


A co do listy to cudem bedzie jesli jakies nazwisko zostanie potwierdzone na 100% a co tu mówić o jakims skazaniu
 
Oni sa jednym chujem robieni co lgbtq, wystarczy spojrzeć na KK. Tyle ze tu zobaczysz wyłącznie jedna strone medalu do ktorej kilka osob bedzie sie niezdrowo podniecac :lesnarhappy:
jako że jestem wierzący to wkurwia mnie niemiłosiernie co sie odwala w kościele
ale patrząc co jest z zachodem i protestantyzmem :mjsmile: :siara:
 
A co do listy to cudem bedzie jesli jakies nazwisko zostanie potwierdzone na 100% a co tu mówić o jakims skazaniu
Wszyscy internetowi wojownicy nie rozumieją podstawowej sprawy. Epstein głupi nie był, na swojej wyspie urządzał w chuj różnych eventów czy to dla celebrytów, czy to charytatywnych większość osób tam się bawiących nie miała pojęcia co się w kuluarach działo. O ile się nie mylę jego samolot był również regularnie wypożyczany.
Stanowiło to zresztą świetną przykrywkę i ludzi zamieszanych mógł wskazać tylko Epstein.
Natomiast teraz mogą mieć używanie internetowi "sędziowie" i mogą "skazać" nielubiane przez siebie znane osoby. Troche takie leczenie kompleksów w stosunku do znanych i bogatych "może i jestem biedny ale nie jestem pedofilem jak WSZYSCY bogacze".
 
Last edited:
ludzi zamieszanych mógł wskazać tylko Epstein.
On i ofiary odwiedzających jego przybytki. W tym przypadku jednak sprawa się komplikuje, jednak po ustaleniu wiarygodności świadków niektórzy z listy mogą mieć spore kłopoty
 
  • Like
Reactions: jut
Rewolucja zjada własne dzieci. Nic nowego. Tam jest lepszy artykuł o usunięciu utworu zespołu Queen ze składanki, bo dotyczy grubodupnych lasek. Kiedy lincz Skiby za Makumbe! Chyba ze już był i cauowau czarne stopy.
gruba świnia już się przecweliła na lewo
 
Ładnie tam orają padalca


Może ktoś rozwinąć prawo do sterylizacji?
Nie chce mi sie samemu zagłębiać w temat Ale jeżeli kobiety to nie mają(A jest medycznie możliwe) to w sumie logiczny postulat.
Edit. Tabletka dzień po też dobra sprawa.
 
Back
Top