Podludzie

Jak się cieszę, że mogę trenować sobie w swojej świątyni albo gdzieś z dala od takich idiotek...

Edit: Widzę, że było wyżej...

Mówiłem za słabo dojebany typ.
:jjsmile: No i brzydki ten kaszalot co to nagrał w chuj.
Wczoraj byłem na siłce klatę zajebać. Robiłem hantelki na skosie, obok mnie cipciunieczki robiły siady, no dosłownie 1.5 m ode mnie. Co parę serii się prężyły czy tam im się sraka pompuje. Ja tam na pewniaka na dupe się patrzę, a dziewczyny zadowolone.
:śmiech:
 
Mówiłem za słabo dojebany typ.
:jjsmile: No i brzydki ten kaszalot co to nagrał w chuj.
Wczoraj byłem na siłce klatę zajebać. Robiłem hantelki na skosie, obok mnie cipciunieczki robiły siady, no dosłownie 1.5 m ode mnie. Co parę serii się prężyły czy tam im się sraka pompuje. Ja tam na pewniaka na dupe się patrzę, a dziewczyny zadowolone.
:śmiech:
Czyli Siwy Wielkie Chłopsko tak jak Trener Pawel przykazał
 
Czyli Siwy Wielkie Chłopsko tak jak Trener Pawel przykazał
XL koszulki od Pawła ciasne :lesnarhappy:
Ale ja twierdzę, że jestem dalej za mały.

Po prostu musisz być chamem, uśmiechać się na cały ryj i emanować testosteronem, a nie stać w kącie i się patrzyć jak sęp na padlinę, a jak się spojrzy to uciekać wzrokiem albo obracać się i iść, bo takich też widuję xD

Ładna łaska się ucieszy, średnia ucieszy się jeszcze bardziej i się zmotywuje, a takie feministyczne kasztany będą robić drakę.
 
XL koszulki od Pawła ciasne :lesnarhappy:
Ale ja twierdzę, że jestem dalej za mały.

Po prostu musisz być chamem, uśmiechać się na cały ryj i emanować testosteronem, a nie stać w kącie i się patrzyć jak sęp na padlinę, a jak się spojrzy to uciekać wzrokiem albo obracać się i iść, bo takich też widuję xD

Ładna łaska się ucieszy, średnia ucieszy się jeszcze bardziej i się zmotywuje, a takie feministyczne kasztany będą robić drakę.
To jest akurat prawda bo jak patrzysz się jak taki oprych to zazwyczaj laski się interesują - trzeba mieć te jaja, a nie przestraszony cienia własnego.

Kurwy lewary to trzeba gnać, a normalne kobiety zawsze.

Haha muszę zamówić te koszulki od niego. Są jeszcze w ogóle?
 
To jest akurat prawda bo jak patrzysz się jak taki oprych to zazwyczaj laski się interesują - trzeba mieć te jaja, a nie przestraszony cienia własnego.

Kurwy lewary to trzeba gnać, a normalne kobiety zawsze.

Haha muszę zamówić te koszulki od niego. Są jeszcze w ogóle?
Koszulki na ig, ale mają być niedługo na sklepie to czekam może będą promki.#cebula

Włączyłem ten filmik. Po minucie dostałem raka. Ona w MINUTĘ powiedziała, że "ma fajne życie" z 2 czy 3 razy czyli wiadomo, że tam z garem jest kurwa problem, kompleksy jak Himalaje i pewnie błyskawica na profilowym. Dalej nie dam rady idę to wysrać z pamięci.
:beczka:
 
Mówiłem za słabo dojebany typ.
:jjsmile: No i brzydki ten kaszalot co to nagrał w chuj.
Wczoraj byłem na siłce klatę zajebać. Robiłem hantelki na skosie, obok mnie cipciunieczki robiły siady, no dosłownie 1.5 m ode mnie. Co parę serii się prężyły czy tam im się sraka pompuje. Ja tam na pewniaka na dupe się patrzę, a dziewczyny zadowolone.
:śmiech:
To była siłownia w budynku michnikowej gadzinówki. Na 100%
 
Koszulki na ig, ale mają być niedługo na sklepie to czekam może będą promki.#cebula

Włączyłem ten filmik. Po minucie dostałem raka. Ona w MINUTĘ powiedziała, że "ma fajne życie" z 2 czy 3 razy czyli wiadomo, że tam z garem jest kurwa problem, kompleksy jak Himalaje i pewnie błyskawica na profilowym. Dalej nie dam rady idę to wysrać z pamięci.
:beczka:
Ja na parę sekund tylko włączyłem i nie dałem rady. Bałagan kosmiczny pod garem, ale teraz takie idiotki będą na topie coraz bardziej...Jechać z nimi!
 
Ja na parę sekund tylko włączyłem i nie dałem rady. Bałagan kosmiczny pod garem, ale teraz takie idiotki będą na topie coraz bardziej...Jechać z nimi!
Moja żona ma taką koleżankę. Co pół roku wielkie love story a miesiąc później (w najlepszym razie) facet ucieka jak zwierzęta przed pożarem w lesie. Po tym depresja, myśli samobójcze , L4. Jak się uda złowić następnego idiotę to cykl się powtarza. Styl kręcenia dramy wypisz wymaluj jak ta idiotka z filmu.
 
Moja żona ma taką koleżankę. Co pół roku wielkie love story a miesiąc później (w najlepszym razie) facet ucieka jak zwierzęta przed pożarem w lesie. Po tym depresja, myśli samobójcze , L4. Jak się uda złowić następnego idiotę to cykl się powtarza. Styl kręcenia dramy wypisz wymaluj jak ta idiotka z filmu.
Co ciekawe wiele z nich idzie na jakieś psychologie, a potem takie jebnięte typiary mają zamiar pomagać ludziom...
 
Moja żona ma taką koleżankę. Co pół roku wielkie love story a miesiąc później (w najlepszym razie) facet ucieka jak zwierzęta przed pożarem w lesie. Po tym depresja, myśli samobójcze , L4. Jak się uda złowić następnego idiotę to cykl się powtarza. Styl kręcenia dramy wypisz wymaluj jak ta idiotka z filmu.
Co ciekawe wiele z nich idzie na jakieś psychologie, a potem takie jebnięte typiary mają zamiar pomagać ludziom...
Pawełek z DMS wrzucił na yt grilowanko.
:antonio: Sobie zaraz włączę na 1.5x jak będę żarcie robił na cały dzień.
 
Pawełek z DMS wrzucił na yt grilowanko.
:antonio: Sobie zaraz włączę na 1.5x jak będę żarcie robił na cały dzień.
Co to za szamka będzie szła? No właśnie wczoraj widziałem, że coś odpalał na żywo to będzie trzeba zerknąć bo chłop robi dobrą robotę dla "menosfery".
Na moje oko to jest wewnętrzna chęć pomocy samej sobie realizowana w niewłaściwy sposób .
Też tak myślę, że to jest próba właśnie odnalezienia samej siebie.
 
Co ciekawe wiele z nich idzie na jakieś psychologie, a potem takie jebnięte typiary mają zamiar pomagać ludziom...
Ciekawy temat poruszyłeś. Jak pracowałem jeszcze w gastro to miałem "przyjemność" pracować z taką Zuza co studiowała psychologię. Generalnie woke dziewczyna. W sensie uważala, że LGBT super, że Transformersy zajebiste itp its. Zero logicznego myślenia i jak tylko miała obronić swoją tezę to od razu zarzucała płaszcz obronny, że jest atakowana, żale, ataki paniki.
Miałem nawet takie chwile, że się zastanawiałem, że to może ze mną jest coś nie tak, że mam taką nie chęć do niej bo po prostu mamy różne idee i spojrzenie na świat, ale nic bardziej mylnego. Dosłownie wszyscy stwierdzili, że jest jakaś toksyczna i ma problem sama ze sobą (nawet stali goście lokalu). Ciągle tylko mówiła ja to, ja tamto, ja sramto, jakby sama siebie chciała przekonać, że tak jest bo przecież nie Nas. No generalnie aż lało się od niej toksycznością i widać było gołym okiem i uchem, że ma straszny problem z zaakceptowaniem samej siebie. I teraz właśnie patrzę, a Ona skończyła psychologię i zaczyna robić w tym zawodzie...
Screenshot_2023-11-18-13-40-23-202_com.facebook.katana.jpg

I teraz coraz więcej będzie takich osób. Jak macie gdzieś blisko jakąś uczelnie to przejdźcie się na jakiś wydział psychologii i zobaczcie jacy ludzie tam chodzą.
 
Last edited:
Jak się cieszę, że mogę trenować sobie w swojej świątyni albo gdzieś z dala od takich idiotek...

Edit: Widzę, że było wyżej...

To wypierdalaj z siłowni jak sie ktos na cb spojrzał :fjedzia:
 
Ciekawy temat poruszyłeś. Jak pracowałem jeszcze w gastro to miałem "przyjemność" pracować z taką Zuza co studiowała psychologię. Generalnie woke dziewczyna. W sensie uważala, że LGBT super, że Transformersy zajebiste itp its. Zero logicznego myślenia i jak tylko miała obronić swoją tezę to od razu zarzucała płaszcz obronny, że jest atakowana, żale, ataki paniki.
Miałem nawet takie chwile, że się zastanawiałem, że to może ze mną jest coś nie tak, że mam taką nie chęć do niej bo po prostu mamy różne idee i spojrzenie na świat, ale nic bardziej mylnego. Dosłownie wszyscy stwierdzili, że jest jakaś toksyczna i ma problem sama ze sobą (nawet stali goście lokalu). Ciągle tylko mówiła ja to, ja tamto, ja sramto, jakby sama siebie chciała przekonać, że tak jest bo przecież nie Nas. No generalnie aż lało się od niej toksycznością i widać było gołym okiem i uchem, że ma straszny problem z zaakceptowaniem samej siebie. I teraz właśnie patrzę, a Ona skończyła psychologię i zaczyna robić w tym zawodzie...
View attachment 84271
I teraz coraz więcej będzie takich osób. Jak macie gdzieś blisko jakąś uczelnie to przejdźcie się na jakiś wydział psychologii i zobaczcie jacy ludzie tam chodzą.
Nie wiem czy pamiętasz, ale był na naszym forum pewien psycholog. Definicja spierdolenia umysłowego w pigułce.
 
teraz coraz więcej będzie takich osób. Jak macie gdzieś blisko jakąś uczelnie to przejdźcie się na jakiś wydział psychologii i zobaczcie jacy ludzie tam chodzą
Kiedyś chodziłem z laską która studiowała psychologię. Non stop wkurwiała. Sama z chad. Ciągle mówiła o tym, że każdy mężczyzna to gwałciciel i jedynie geje powinni mieć pełnię praw itp.
 
Ciekawy temat poruszyłeś. Jak pracowałem jeszcze w gastro to miałem "przyjemność" pracować z taką Zuza co studiowała psychologię. Generalnie woke dziewczyna. W sensie uważala, że LGBT super, że Transformersy zajebiste itp its. Zero logicznego myślenia i jak tylko miała obronić swoją tezę to od razu zarzucała płaszcz obronny, że jest atakowana, żale, ataki paniki.
Miałem nawet takie chwile, że się zastanawiałem, że to może ze mną jest coś nie tak, że mam taką nie chęć do niej bo po prostu mamy różne idee i spojrzenie na świat, ale nic bardziej mylnego. Dosłownie wszyscy stwierdzili, że jest jakaś toksyczna i ma problem sama ze sobą (nawet stali goście lokalu). Ciągle tylko mówiła ja to, ja tamto, ja sramto, jakby sama siebie chciała przekonać, że tak jest bo przecież nie Nas. No generalnie aż lało się od niej toksycznością i widać było gołym okiem i uchem, że ma straszny problem z zaakceptowaniem samej siebie. I teraz właśnie patrzę, a Ona skończyła psychologię i zaczyna robić w tym zawodzie...
View attachment 84271
I teraz coraz więcej będzie takich osób. Jak macie gdzieś blisko jakąś uczelnie to przejdźcie się na jakiś wydział psychologii i zobaczcie jacy ludzie tam chodzą.
Potwierdza się bo ja wiele takich "pierdolniętych" potem widziałem, że właśnie jakieś kierunki tego typu kończyły albo ezoteryczne klimaty. Jedna taka laska co się lubowała w kręceniu rozmaitych gości na raz - poszła w tym kierunku. Jak nic zapewne chodziło o to by sobie pomóc, ale to jest jakaś paranoja bo najpierw to one powinny pójść na solidną terapię zanim gdzieś komuś będą pomagały. Tak jak znałem taką idiotkę młodą co leci na psychotropach, a studiuję pielęgniarstwo i jak to ona mówiła: "Grzebanie w ludziach jest seks"...Miałem takie zastanowienie, ale jak tacy ludzie mogą się uczyć na takich kierunkach po czym mieć do czynienia z ludźmi, gdzie chodzi o najcenniejsze zdrowie?!
 
Dziewczyna kończy 18 lat i zostaje wyrzucona z domu dziecka. Na start dostaje się całe gówno, na pewno nie wystarczy na przeżycie w mieście. Uczy się na fryzjera i robi jakiś kurs z innego zawodu.

Były dużo bardziej żałosne zbiórki.

Ps. Mogła by się ogarnąć z wyglądem.
Przyznaję, że po przeczytaniu jej opisu jestem w stanie uznać swój post za głupi. Jednak ja z tych co rąk nigdy po nic nie wyciągali, więc chyba trochę przewrażliwiony jestem. Oby się ogarnęła.
 
Przyznaję, że po przeczytaniu jej opisu jestem w stanie uznać swój post za głupi. Jednak ja z tych co rąk nigdy po nic nie wyciągali, więc chyba trochę przewrażliwiony jestem. Oby się ogarnęła.
To jedna z nielicznych sytuacji gdzie jestem w stanie zrozumieć. Nie ma rodziny ani nikogo kto by pomógł wejść w dorosłość. A bardzo dużo problemów.
 
Przyznaję, że po przeczytaniu jej opisu jestem w stanie uznać swój post za głupi. Jednak ja z tych co rąk nigdy po nic nie wyciągali, więc chyba trochę przewrażliwiony jestem. Oby się ogarnęła.
Poczekaj, poczekaj. Zaraz będzie następna zbiórka, że jednak 15k to za mało na start żeby wynająć mieszkanie, znaleźć stabilną pracę etc.

Zobaczymy jak to się rozwinie. Nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie, ale ja już za dużo "widziałem". Dlatego absolutnie mnie nie zdziwi jak za parę msc znowu będzie zbierać. Życzę jak najlepiej.
 
Brutalny atak na Bartosińskiego.
Co do samej Julki to nadal uważam że wszelkiego rodzaju jałmużna ba dłuższą metę demoralizuje. Po co ma zapierdalać jak można wyżebrać.
Poczekaj, poczekaj. Zaraz będzie następna zbiórka, że jednak 15k to za mało na start żeby wynająć mieszkanie, znaleźć stabilną pracę etc.
Niestety jest taka szansa, że poczuje latwy hajs i pójdzie w tę stronę.

Najlepiej jakby tutaj faktycznie państwo pomogło na zasadzie staż u fryzjera i jakiś pokój czy kawalerka z kontrolą czy dziewczyna idzie w dobrą stronę.
 
Back
Top