Podludzie

Wszyscy zapewne wiedzą, że trans dzisiaj zabił dwójkę dzieci i trzech dorosłych:
Zdjęcie

i następnie poległ:



Ktoś czytał może, jakie motywy stały za tą zbrodnią? Oczywiście transy wydały oświadczenie z którego wynika, że "prawdziwą ofiarą" strzelaniny w szkole w Nashville jest sprawca/sprawczyni:

Zdjęcie
 
Wszyscy zapewne wiedzą, że trans dzisiaj zabił dwójkę dzieci i trzech dorosłych:
Zdjęcie

i następnie poległ:



Ktoś czytał może, jakie motywy stały za tą zbrodnią? Oczywiście transy wydały oświadczenie z którego wynika, że "prawdziwą ofiarą" strzelaniny w szkole w Nashville jest sprawca/sprawczyni:

Zdjęcie

Trójkę dzieci. Jest "manifest" jeśli interesują Cię szczegóły. Wariatkowo z karabinami, USA :fjedzia:
 
Wszyscy zapewne wiedzą, że trans dzisiaj zabił dwójkę dzieci i trzech dorosłych:
Zdjęcie

i następnie poległ:



Ktoś czytał może, jakie motywy stały za tą zbrodnią? Oczywiście transy wydały oświadczenie z którego wynika, że "prawdziwą ofiarą" strzelaniny w szkole w Nashville jest sprawca/sprawczyni:

Zdjęcie



Trochę opisu sytuacji i inna kamera.
 
Macie żebyście się trochę powkurwiali.



Rodzice pewnie zatrudnili czarną żeby być fajnymi na pejsbuku. Biedne dziecko.

Mnie to już nie wkurwia a bawi, jak ci biali progresywni idioci nie potrafią przed samym sobą przyznać się do głupoty i zrzucić klapek z oczu to i tak nic nie da.
Ja bym małpie dziecka nie oddał. Dziecko wychowają na takiego samego tolerancyjnego debila, którego dziecko też będzie rzucane przez kolejną czarną małpę, która nie ma za grosz szacunku do innej rasy, a wręcz nienawidzi co widać z tego filmiku - prawdziwa rasistka.
 
Nawet nie włączam co tam jest.
Ostatnio otworzyłem jak jebane żółtki na żywo gotowały psa. Napisałem że na te kurwy by się atom przydał, to mnie tu zjedli prawie żywcem.
Teraz już widzę jakiś musimy.
Jeszcze czarnego wrzucić i będzie komplet, a lewackie kurwy będą się zastanawiać nie co na filmiku, tylko jak ujebać tego chuja z mowa nienawiści, bo to przecież priorytet.
 
Back
Top