Podludzie

Łudź, pani szuka pana.


IMG_20230325_154518.jpg
 
Mordo ale to samo robi pis czy konfederacja.

Jedynie szczerzy w polityce są ci z lewicy. Oni od razu Ci mówią, że zabiorą twoje pieniądze, dadzą nierobom i w kraju będzie chujnia.
Stary, ale oni miesiąc temu proponowali "aborcję dla każdego", a teraz rudy wyjeżdża z kościołem XDD
Oni się kurwa kompromitują na każdym kroku w każdej możliwej okazji, a jeszcze z pół roku dobrej zabawy nas czeka.
:beczka:
Ja uważam elektorat pis za po prostu głupich, ale elektorat PEŁO to już jest wyższa liga spierdolenia umysłowego. Ja im wszystkim życzę możliwie jak najniższego wyniku.
 
Stary, ale oni miesiąc temu proponowali "aborcję dla każdego", a teraz rudy wyjeżdża z kościołem XDD
Oni się kurwa kompromitują na każdym kroku w każdej możliwej okazji, a jeszcze z pół roku dobrej zabawy nas czeka.
:beczka:
Ja uważam elektorat pis za po prostu głupich, ale elektorat PEŁO to już jest wyższa liga spierdolenia umysłowego. Ja im wszystkim życzę możliwie jak najniższego wyniku.
PO będzie miało wynik bo po za swoją sekta sporo ludzi pójdzie zagłosować przeciwko PiS.

Kurwa 40 mln ludzi i żadnej sensownej partii.
 
Jedyne co wychodzi PiSowi. Nigdy tak skłóconego narodu nie było. A w sejmie te same mordy przy korycie.
Przezprzesady. Ryje zafsze były tesame. Ale odkad żyję jest to jedyna partia ktora spełniła jakieś obietnice wyborcze. W polskiej polityce to przewrót iście Kopernikański.
 
Z tą szmatą jest grubsza historia. Ona sie dała zamknąć do zakładu i udaje psychicznie chorą żeby coś ugrać na rozwodzie.
Jakby ktoś miał więcej info jak to wygląda to dawajta.
No i ugra, bo w naszym systemie prawnym wystarczy mieć pizdę, żeby mieć lżej. Gość by ją zgrilował w sądzie, zostawił bez domu i dzieci. I kurwa dobrze by zrobił tego mu życzę.

I te głupie roszczeniowe cipy mają czelność pierdolić o równouprawnieniu i prawach kobiet. :beczka:
 
Back
Top