Podludzie


:juanlaugh:
Takie osobniki od razu powinny w Choroszczy ladowac za sam wyglad bez wchodzenia w szczegoly!

Nie tyle za wygląd co z powodu zaburzeń, które doprowadziły ją do takiego stanu. Zdecydowanie przypadek kliniczny.
No kurwa mać, poważnie, z czego to żyje? Przecież jako pracodawca to bym jej nawet do patroszenia śledzi nie zatrudnił
Generalnie między nogami ma coś w rodzaju długoterminowej karty kredytowej.
 
Nie tyle za wygląd co z powodu zaburzeń, które doprowadziły ją do takiego stanu. Zdecydowanie przypadek kliniczny.

Generalnie między nogami ma coś w rodzaju długoterminowej karty kredytowej.
Wątpię z tym cipskiem. Chciałbys to ruchać? Sory, ale za grosz w tym kobiecości nie ma. No chyba że bogole mają dziwne fetysze
 
Apartament w Gdańsku - 10 metrów kwadratowych. Po blacie kuchennym do wyra.
FbePd-hXoAAVqRM.jpeg
 
Towarzysze,
jak chcecie zobaczyć prawdziwych podludzi to polecam grupę na fejsie:
Żebrawka - sekcja żebrania pieniędzy na cokolwiek
To jest kurwa dramat, to jest "kierowniku poratujesz" w cyfrowej wersji :iamdone:
Jak tak przeglądałem i myślałem, że to tak dla beki tylko żarty
 

Wszystko spoko ale ten debil z loczkami na głowie mówi tak niewyraźnie po angielsku jak ukrainka po polsku po 1 miesiącu pobytu w Polsce.
Nie mam pojęcia o co pytał tego murzyna chyba osoba nr 2.
Nie pamiętam jak się nazywał gościu, ma kanał na yt gdzie griluje tak od lat baranów z kalifornii, na wiele prostszych pytaniach wpadali.
 


nie jest to typowe ale jeden z userów udzielających sie w temacie należy do kategorii podludzie :fjedzia:
 
Bolek za wykład dostaje pewnie z minimum 10 tysięcy dolarów jak ma dobrego menadżera, ale żonę trzeba docenić: to ona chyba zaczęła w tej swojej książce teksty o totolotku, które Wałęsa zaczął potwierdzać.
Jeszcze chyba jest w internecie ten wywiad Piaseckiego z Wałęsą jak dziennikarz nieźle się go wkurwił. Że jeszcze nikt z jego wrogów nie zrobił filmików z tłumaczeniami wypowiedzi Wałęsy -może dlatego, że rozpoznawalnym Polakiem jak papież i Lewandowski....
Aż znalazłem
 
Back
Top