Podludzie



:siara:
To różowe....


Język polski, jego dosadność, poetyckość, bogactwo, kwiecistość i szlachetność jest zdobyczą cywilizacyjną grupy ludzi mieszkających w Polsce od setek lat. Jeżeli ta Pani chce się nim posługiwać to oczywiście nie mogę jej tego zabronić.

ALE.

Niech ta Pani upewni się, że wspiera osoby takie jak Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun czy Janusz Waluś.
 
Czyli powolutku tylnymi drzwiami wprowadzamy woke agendę do polskiego mainstreamu. Apropo campus polska, jeden dziennikarz powiedział że to jest finansowane przez fundację Adenauera think-tank związany z niemieckim cdu :fjedzia:
To jest fenomenalne zjawisko. Ludzie nic się nie uczą na błędach innych krajów i jeszcze dają sobą manipulować.

W stanach syf jak chuj, w "postępowych" krajach Europy syf jak chuj. Wszędzie lewackie multikulti i zjebane gendery.
To trzeba być ślepym, żeby nie widzieć co się tam dzieje. No u nich nie wychodzi to przecież u nas się musi udać!

Jak trzeba było lać i tępić to kurewstwo to biedne serduszka płakały o tolerancji.

Ja pierdole.
:iamdone:
 
Czyli powolutku tylnymi drzwiami wprowadzamy woke agendę do polskiego mainstreamu. Apropo campus polska, jeden dziennikarz powiedział że to jest finansowane przez fundację Adenauera think-tank związany z niemieckim cdu :fjedzia:
Myślałem, że to wiedza powszechna… Ja to zawsze lubię zapytać tuskmenów co ten tusk takiego zrobił, że jest taki super. Zwykle nie uzyskuję odpowiedzi albo coś w stylu „warto być przyzwoitym”.
 
Czyli powolutku tylnymi drzwiami wprowadzamy woke agendę do polskiego mainstreamu. Apropo campus polska, jeden dziennikarz powiedział że to jest finansowane przez fundację Adenauera think-tank związany z niemieckim cdu :fjedzia:
Fundację, która finansowała wystąpienia Dunina
 
Czyżby ta zła Rosja finansowała elyty Platformy i lewarów? Tak samo jak Niemieckich politykierów?

@Karateka@ słyszałeś ? Bo ponoć tylko konfa to ruscy agenci.
:beczka:
W sielankowym współżyciu szfabuf i kacapuf zawsze stalismy na przeszkodzie. Dlatego i jedni i drudzy dzialaja w sprzecznym dla nas interesie zarowno niezależnie jak i w komitywie. Cel jest jeden tenkraj ma być slaby i w najlepszym wypadku tranzytowy.
 
W sielankowym współżyciu szfabuf i kacapuf zawsze stalismy na przeszkodzie. Dlatego i jedni i drudzy dzialaja w sprzecznym dla nas interesie zarowno niezależnie jak i w komitywie. Cel jest jeden tenkraj ma być slaby i w najlepszym wypadku tranzytowy.
Obydwa te kraje mogły nie istnieć gdyby Polska to lepiej rozegrała. Do dziś nas za to niemawidzą
 
  • Like
Reactions: jut
:childcry:
FbZTQAYXEAAAhZ_.jpeg
 
Back
Top