Podludzie

niepełnosprawność umysłowa

AAU8eX8.img
Martwe ciagi i wykroki
 
Taaa, trochę jak ta feministka z Anglii co skrytykowała, że transy idą do więzienia dla kobiet i została okrzyknięta transfobem xD.


Wyjebane, to co kobiety robią ze swoim ciałem przez operację już dawno poszło w chujową stronę
Obawiam się że następny etap będzie najbardziej przerażający... Już teraz kilkuletnie dziecko ma prawo do "wybierania" płci i pcha się lepkie łapska do ich seksualizacji.

Skoro oficjalnie dewiacje i zaburzenia, które wypełzły z śmierdzących piwnic nazywa się normalnością, podpierając to "nauką", to zaraz dowiemy że pedofilia to 78 orientacja seksualna.
 
Obawiam się że następny etap będzie najbardziej przerażający... Już teraz kilkuletnie dziecko ma prawo do "wybierania" płci i pcha się lepkie łapska do ich seksualizacji.

Skoro oficjalnie dewiacje i zaburzenia, które wypełzły z śmierdzących piwnic nazywa się normalnością, podpierając to "nauką", to zaraz dowiemy że pedofilia to 78 orientacja seksualna.
No co ty szurze, nigdy tak nie bedzie !1!!11!!!11! Jedynie mam nadzieję, że nie dożyję tych czasów
 
Aż dziwne. Nie wiem czy to nie jest nadmierna kara. Z drugiej strony, jak sobie pomyślę jaką wiarę ludzie pokładają w psychologię...
Jest straszna gównoburza na twitterze UJ a jej głównym antagonistą jest "wolność słowa". Tylko mi się wydaję, że ludzie tutaj nie rozumieją pewnej rzeczy. On nie został zwolniony za swoje poglądy tylko za formę w jakiej je przedstawił. A tak przedstawione poglądy po prostu szkodzą na wizerunek Uniwersytetu co na pewno miał zapisane w umowie. Oczywiście mógł napisać takiego posta i go napisał (co tak na prawdę potwierdza tą wolność słowa) ale Uniwersytet ma też pełne prawo go wypierdolić bo to bzdura, że został zwolniony za poglądy. Przypuśćmy, ze mamy taką sytuacje. Przedszkolanka pracuje z dziećmi po czym wraca do domu i na twitterze zaczyna pisać, że nienawidzi dzieci i najchętniej by je wszyskie pocięła na kawałki i nakarmiła nimi swojego kota a potem jak by je wysrał to by na nie jeszcze splunęła. Czy ma prawo tak napisać? Oczywiście, że ma. Czy przedszkole ma prawo ją zwolnić? Oczywiście, że tak. Albo przypuśćmy, ze idę ze swoją kobietą przez miasto i nagle natrafiamy na jakiegoś kolesia który zaczyna mówić, że moja kobieta jest kurwą pierdoloną itp itd. Czy ma prawo to powiedzieć? Oczywiście, że ma ale musi się liczyć z konsekwencjami rozjebanej kichawy i przetrąconymi kulasami.
Myślę, ze w tym wszystkim wielu myli wolność słowa z etyką zawodową bo takie coś istnieje i właśnie tak można obronić decyzję UJ, która oczywiście moim zdaniem jest słuszna.
 
władymir putin.
Władający unią europejską (głównie szwaby), bo to w sumie ich wina, dźgali niedźwiedzia patykiem to się doigrali, Ukraina do Nato Ukraina do UE no i mamy reakcję. Szukali kolejnego ryneczku zbytu dla lidlów i kauflandów oraz armii frajerów do mycia dup starych niemców. Oczywiście lewicowe bezmózgie rządy myślą, że to zabawa, że przejdzie jakiś marsz za rączki i wszystko będzie dobrze.
 
Back
Top