Podludzie

1Dws1ohOfKmFiL0vdE1LihehLoruE7rxlWwsKBxMStcRtMz0JbibdlydCBrpCxZB8ycAycoraXyHj2I=s1024-nd-v1
 
Ja pierdole... Tez mi to wyskoczylo na FB zanim bana dostalem...
Pamieta ktoś może tą sytuacje w USA, ze sie czarni spieli, ze maja za slabe wyniki w matmie w porownaniu do bialych i uznali, ze jest to rasistowskie? Wypuscili takie specjalne podreczniki (pomaranczowa okladka) i ktos kiedys tu PDF wrzucal. Jak ktos wie o co chodzi i ma jakies informacje to bym poprosil bo nie wiem jak ta sytuacja sie rozwinela ale to bylo tak kuriozalne. Opisywali doslownie cos w stylu 2+2=5 i nie mozna stwierdzic, ze to zly wynik jezeli uczen uzna to za rasistowskie. Oczywiscie wszystko opatulone pieknym for the science. Ciekawe czemu Oni sie tak oburzaja o to, ze czlowiek bialy jest po prostu inteligentniejszy. Ja sie jakos tak do azjatów nie pruje, ze w badaniach wychodzi, ze azjata jest madrzejszy od bialego.(oczywiscie to tylko statystycznie bo wiadomo, ze jezeli chodzi o indywidualizm to i sie moze okazac, ze jakis czarnosmory jest najmadrzejszy na swiecie)
 
Znalazłem to. Zobaczycie, że kiedyś czysta wiedza będzie tak bardzo wartościowa, ze tylko nieliczne elity będą mogły ją uprawiać. Doprowadzą następne pokolenia po prostu do tego, że będą dosłownie głupsze. Wydaje mi się, ze jesteśmy świadkami właśnie równi pochyłej w dół jeżeli chodzi o inteligencje ludzi.

"Twórcy mikro kursu „Pathway to Math Equity Micro Course” („Droga do matematycznej sprawiedliwości”?), opublikowanego w urzędowym biuletynie informacyjnym, twierdzą, że ma on na celu zapewnienie nauczycielom starszych klas szkół podstawowych zasobów do zniesienia „kultury białej supremacji” na lekcjach matematyki. Według nich matematycy, koncentrując się na uzyskaniu poprawnego wyniku działania matematycznego przez uczniów i wymogu zaprezentowania wyników ich pracy, demonstrują głęboko zakorzenione przekonanie o wyższości rasy białej nad innymi rasami."



To są dla mnie rzeczy niepojęte już.
 
Zastanawia mnie w tej historii po co podała nazwę sklepu w którym kupiła stołek?
To jakaś reklama?
musiała się pochwalić, że stać ją na stołek za 100 zł z IKEA, atencja wyższego stopnia.
 
Back
Top