Podludzie

comment_1635119013nSQ73f4ZLlokrS8Mcy13sI.jpg


comment_1634723827Be0HUDtMYSDmcQJlk4IgXX.jpg
 
Ja to jestem ciekawy jakie to uczucie jak się idzie do McDonaldsa i wie, że część z twoich pieniędzy, zostawionych tam, trafia do kieszeni takiego bananowca jak Srata i jego bananowi koledzy :putinlaugh:
 
Słynny adwokat lubi w koko.
@lemmy dostanie więcej niż ci za pedalską flagę?
Kogo obchodzą jakieś baby, kiedy łamane są prawa LPG+. Więc wątpię, że dostanie więcej niż ci zbrodniarze od flagi.
 
Słynny adwokat lubi w koko.
@lemmy dostanie więcej niż ci za pedalską flagę?
Myślę, że jak dostanie zawiasy to musisz tym bardziej zagłosować na Ziobrę, tylko taki twardziel może zrobić z tym porządek.

I nie rób ze mnie rzecznika najebanych i naćpanych celebrytów, bo nasza dyskusja dotyczyła czegoś innego.
 
Myślę, że jak dostanie zawiasy to musisz tym bardziej zagłosować na Ziobrę, tylko taki twardziel może zrobić z tym porządek.

I nie rób ze mnie rzecznika najebanych i naćpanych celebrytów, bo nasza dyskusja dotyczyła czegoś innego.
Mieliśmy już sytuację, że premier i prezydent byli po prawie. Jakoś wtedy nie garnęli się do jego upraszczania.
Prawo powinno być jak najprostsze i jak najbardziej przejrzyste a jego konsekwencje niezależne od piastowanych stanowisk.
A jak ten adwokacik dostanie zawiasy, to będzie dobry dowód, że nasz wymiar sprawiedliwości do kupa gówna
 
Prawo powinno być jak najprostsze i jak najbardziej przejrzyste a jego konsekwencje niezależne od piastowanych stanowisk.
A jak ten adwokacik dostanie zawiasy, to będzie dobry dowód, że nasz wymiar sprawiedliwości do kupa gówna
Tu się z Tobą zgadzam. Poza tym, zanim zapadnie prawomocny wyrok miną lata, ale palestra nie musi czekać, jego skandaliczne wypowiedzi i wciąganie białych węgorzy powinny wystarczyć żeby go wywalić na pysk.
Bo już najwyższy czas żeby takie środowiska zaczęły się szanować i oczyszczać z szumowin.
 
A jak ten adwokacik dostanie zawiasy, to będzie dobry dowód, że nasz wymiar sprawiedliwości do kupa gówna
:korwinwhat:

poważnie? wciąż potrzebujesz dodatkowych dowodów żeby to móc to z czystym sumieniem stwierdzić?

ciekawostka:

polskie sądownictwo nie przeszło żadnej reformy ani żadnej weryfikacji a nawet "weryfikacji" (jak chociażby prokuratorzy po '89) odkąd zostało w Polsce "założone" (z braku lepszego słowa)... a wiecie KIEDY w Polsce zostało "założone" sądownictwo?
 
Back
Top