Podludzie

Zostać milionerem w kapitalizmie to takie nudne, musisz wycisnąć soki z biednych ludzi pracy. Zjeby mają na to bardziej sprawiedliwy pomysł.
E33cx8kXMAAfdm1.jpeg
 
Ja ten temat dochodu podstawowego nawet bym rozszerzył... o pracę podstawową. Proste czynności, typu zbieranie śmieci w lesie, zamiatanie ulic. Kilka godzin, nie więcej niż 8/dzień. Nic skomplikowanego. Wszystko dla aktywistów czy innych artystów.
 
Wrzucę tutaj:

Ale pięknie po nim jedzie dzisiejsza młodzież, ta do której tak się łasi po głosy (polecam komentarze, dowiecie się też wiele o sobie :lesnarhappy: )


:antonio:

 
Szczerze to się nie dziwię takiemu parkowaniu. Lepsze to niż, poobijane drzwi. Sam miałem problem z sąsiadami, że praktycznie codziennie znajdowałem nowe wgniotki od drzwi ich fur.
A co powiesz na parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych, właśnie dlatego żeby ktoś nie zrobił wgniotki na drzwiach Twojej pięknej fury?
 

Co za czasy ja pierdole, a to dopiero początek postępowej ewolucji:rainbowvomit:
 

Co za czasy ja pierdole, a to dopiero początek postępowej ewolucji:rainbowvomit:
Evil mommy...
 

Co za czasy ja pierdole, a to dopiero początek postępowej ewolucji:rainbowvomit:
Honk honk! Welcome to clown world
1625148849531.png
 
Back
Top