Podludzie

biedne dzieciaki, kompletnie zagubione, bałagan w głowach coraz większy ta "postępowość " im funduje, pokoleniu szybkiego dostępu do internetu
Najgorzej, że brak tu własnych przemyśleń. Przekazywanie sloganów wyciągniętych z "idolek" bez jakiegokolwiek pomyślunku, te osoby często nie wiedzą po co idą i po co mówią jakieś ideologie, bo nawet nie zagłębiły się w przesłanie a po prostu przekazują puste frazesy od osób, które mają w tym interes. Niestety większość tych marionetek jest po prostu wykorzystywana dla korzyści innych. Powyższy fragment to świetnie obrazuje, te osoby po prostu przyszły tam się polansować, i będą zgrywać ofiary, kiedy tak naprawdę jak same potwierdziły nie wiedzą nic o życiu a przekazują zakłamany obraz jaki ktoś im przekazał. Najśmieszniejsze, że jeśli wytkniesz im błędy, albo brak wiedzy to z faktu, że rzeczywiście nic nie wiedzą jedyne co będą robić to nazwą Cię osobą nietolerancyjną.
 
Proekologiczny "ekspert" od pierdolenia głupot leci se samolotem obejrzeć elektrownię jądrową


iu
 
Nigdy nie zrozumiem tego bólu dupy o aborcję, przecież jeżeli takie coś jak na filmiku nie chce przekazywać dalej swoich genów to ja jak najbardziej jestem za tym. :śmiech:
Nie, nie, nie. Tylko sterylizacja i spokój dozgonny :roberteyeblinking:
 
Jebać paradę równości liczy się tylko dobra szama i dobre piwo a a propos tego drugiego to jak ktoś będzie miał okazję nabyć a lubi pszeniczne to polecam Pszeniczny Pociąg rozlewany przez Browar Rzemieślniczy Dziedzice, dobra rzecz :frankapprove:
IMG_20220626_211518.jpg
 

Nie jest opętana tylko jest tłustą świnią potrzebującą akceptacji, która nie potrafi znaleźć wytłumaczenia dla stanu do którego się doprowadziła i szuka winnych wszędzie dookoła. Takich podludzi najłatwiej zaciągnąć do wszelakich zorganizowanych akcji czy blm czy parady równości czy marsze kobiet i inne tego typu wysrywy. Ciężko spojrzeć prawdzie w oczy szczególnie jak tłuszcz obciąża powieki
 
o ci chuj...
ósma minuta i mówię pas, idę spać

Ciągle widzę nowe sztandary
Nowe ręce wznoszące je z zapałem
Nowe usta śpiewają piosenkę
Która jest piosenką ale niczym więcej
Słyszę ich krzyk pełen nienawiści
Oni są najlepsi reszta to faszyści
Nie lubią nas bo mówimy są źli
Jestem wrogiem bo nie wierzę w ich sny
Lepsze nasze piwo niż Twoje demonstracje
Poczekaj kilka lat zobaczysz kto ma rację
Radykalne dzieciaki chcące nas nawrócić
Denerwuje śmiech gdy idziemy się upić
 
ucięli mu tylko końcówe czy od razu całego?
:awesome:
Razem z kręgosłupem moralnym.
Nie jest opętana tylko jest tłustą świnią potrzebującą akceptacji, która nie potrafi znaleźć wytłumaczenia dla stanu do którego się doprowadziła i szuka winnych wszędzie dookoła. Takich podludzi najłatwiej zaciągnąć do wszelakich zorganizowanych akcji czy blm czy parady równości czy marsze kobiet i inne tego typu wysrywy. Ciężko spojrzeć prawdzie w oczy szczególnie jak tłuszcz obciąża powieki
:antonio:
 
Rasa panów uratuje nas od samych siebie

 
Rasa panów uratuje nas od samych siebie

To jest zwykle scierwo. Burak z kasa.

Jaki kraj, taki Bill Gates.
 
Back
Top