Podludzie

1652049937248.png

::clintdis::
 
:juanlaugh:. Tak już całkiem poważnie to wydaje mi się, że większość damskich reprezentacji w piłce nożnej rozjehbali by chłopaki z osiedla wzięci z ławki. Nie chce aż tak stawiać na piedestał mężczyzn ale we wszystkich krajach w europie po prostu gra się w piłkę od młodego i kazdy co nieco umie kopać. A jak sobie włączysz mecze grupowe mistrzostw świata kobiet (niektóe teamy grają nieźle) to kurwa ekstraklasa wygląda przy nich jak galactic football.
 
:juanlaugh:. Tak już całkiem poważnie to wydaje mi się, że większość damskich reprezentacji w piłce nożnej rozjehbali by chłopaki z osiedla wzięci z ławki. Nie chce aż tak stawiać na piedestał mężczyzn ale we wszystkich krajach w europie po prostu gra się w piłkę od młodego i kazdy co nieco umie kopać. A jak sobie włączysz mecze grupowe mistrzostw świata kobiet (niektóe teamy grają nieźle) to kurwa ekstraklasa wygląda przy nich jak galactic football.
Chłopie, to nie podlega dyskusji. Ostatnio będąc na rowerze wstąpiłem na Wandę na chwilę, bo widziałem, że coś się dzieje i były to derby Krakowa w II lidze kobiet. Naprawdę, lepiej wziąć piwka i skoczyć na pobliski orlik, bo będzie to ciekawsze, sam wytrzymałem tam z kumplem może z 10 minut. Generalnie piłka nożna kobiet powinna zostać zdelegalizowana, a takie głupie pizdy jak ta płaczka Rapinoe banowane w przestrzeni publicznej. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że one przez te płacze o nierówne traktowanie to sobie wywalczyły jakiś gruby deal z federacją xD

Tutaj zdjęcie poglądowe, które pokazuje jakim to się cieszy zainteresowaniem xD
received_726573728513433.jpeg
 
Zafiksowana na jakiejś sprawie kobieta jest zawsze niebezpieczna, emocje odbierają jej resztki rozumu. Nie wiem co się u nich dzieje z hormonami itp., ale to zjawisko podobne do amoku. Lepiej unikać takich sytuacji bo facet nie ma z nimi szans.
 
Zafiksowana na jakiejś sprawie kobieta jest zawsze niebezpieczna, emocje odbierają jej resztki rozumu. Nie wiem co się u nich dzieje z hormonami itp., ale to zjawisko podobne do amoku. Lepiej unikać takich sytuacji bo facet nie ma z nimi szans.
To nie kobieta
 
Mnie niezmiennie nurtuje pytanie. Kiedy Ci ludzie się tak spierdolili ?
Przecież to przechodzi ludzkie pojęcie co to lewactwo odpierdala.
Tacy ludzie byli zawsze, tylko kiedys nie robilo sie z nich sensacji. Areszt za zaklocanie porzadku, a potem moze jakas obserwacja polityczna. Teraz takie jednostki sa powszechnie wykorzystywane do podsycania nastrojow spolecznych i systematycznie, przy ich pomocy, przesuwa sie granice co jest normalne i dopuszczalne.
 
Back
Top