Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
kurwa no jaki smutek
https://x.com/p0liniak/status/1821926368700940345

Jak psy Pawłowa. Na dźwięk słowa "Putin", "rosyjski" i "prorosyjski" dostają ślinotoku i uczucia ekscytacji.Ale zobaczcie jak barany się szybko nauczyły. Widzą wpis, który nie pasuje do ich narracji, piszą o ruskiej propagandzie, ruskich onucach, narracji kremla. Wygląda na, że tresura fajnopolakow jest dużo prostrza niż psa. Przy tresurze psa mamy dwie szkoły, stara szkoła używania kar i nowa używania nagród. W przypadku fajnopolakow osiąga się takie dobre rezultaty, ponieważ udało się połączyć te dwa podejścia: stosujemy karę np. sramy do mordy, a ten to odbiera jako nagrodę. Coś pięknego.
Tego niedojebania nie da się wytłumaczyć. Pierdolą o tym Putinie i Rosji, mając oczywiście zero argumentów, byleby coś powiedzieć związanego z ruskimi. To muszą być jakieś kryptolvery rosyjskie. Największa beka, że szpiegów rosyjskich to akurat wykryli w ich własnym środowisku. W tamtym momencie wszyscy zamknęli na krótki czas mordy.Jak psy Pawłowa. Na dźwięk słowa "Putin", "rosyjski" i "prorosyjski" dostają ślinotoku i uczucia ekscytacji.
Tak ich należy traktować, jak psy.
Chyba po jednym a pół Polski czeka na drugi tylko mocniejszy.Pierwsza myśl to czy Pan Tomasz Lis przypadkiem nie jest po jakimś udarze. Rzadko oglądam tego cenionego dziennikarza a ta "dziwna mowa" rzuciła mi się w oczy.
View attachment 104838
Google pospieszyło z taką oto odpowiedzią. Nie trzeba być analitykiem pokroju @Cassius42, żeby zauważyć pewną czasową zależność. Przyszły rok może przynieść nam wiele radości. Czego sobie i Państwu życzę.

JEDZIEMY KURWA! juz ataki na polskie dzieci! Zaczynamy kurwa UKRAINA POLSKA PRZYMIERZE, SĄSIEDZI KURWA ODDAJMY IM WSZYSTKO a nic w ZAMIAN - NASI ZAAAAJEBISCI KURWA POLITYCY![]()
![]()
WIECJ BENEFITOW, WIECEJ IM DAJCIE KURWA WIECEJ PO CO DAC POLAKOM
CALA POLSKA POLITYKA DO WY-PIE-RDOLENIA!!

kurwa, akurat wtedy nie mogęView attachment 106020chuj tam, zapisze się, czuje że właśnie tego mi brakuje w treningu....

Kura po tekscie taniec na szpilce spodziewałem się jakiegoś mema ze szpilmanemView attachment 106020chuj tam, zapisze się, czuje że właśnie tego mi brakuje w treningu....
![]()
Nie ma co jak cieszyć się z porażki Polki na IO...tylko ze względu jej sympatię polityczne
Chyba że piszący to Tajwańczyk...
Wszystkie te idiotki powinny rzucić rękawice i oddawać walkowerem, żeby zrobić z tego aferę, ale wiadomo lepiej dostawać na cipe od faceta do zera w imię postępu. Kolejny raz pokazane, że kobiety są po prostu głupie w chuj.Między Bogiem a prawdą to taka ona konfederatka że przybiła łapę i pierodlila z obitym ryjem jak to się fajnie dostawało na pizdę od transa
A czekaj inni też nie gadają tylko po fakcie więc pasuje bo prawicy nie ma w tym kraju
Co do samej walki powinna nie wychodzić na finał mówiąc że pokonała wszystkie kobiety ale lepiej być obitym do jednej mordy i opowiadać że się stało i ONA BYLA LEPSZA
nie szkoda mi jej. Dajesz się ruchać to cię ruchają
zaorane przez to co same idiotki popierają.Oczywiście ale lepiej dostać kilka gongów poddać walkę i X pokazywać do kamery bo się raptem dowiedziała że to kabaret. Jakby każda odmawiała walki z dziwolągiem od początku to by była afera w chujWszystkie te idiotki powinny rzucić rękawice i oddawać walkowerem, żeby zrobić z tego aferę, ale wiadomo lepiej dostawać na cipe od faceta do zera w imię postępu. Kolejny raz pokazane, że kobiety są po prostu głupie w chuj.
zaorane przez to co same idiotki popierają.
Ohuj
w
Edukacja domowa zostaje... Jakby rodzice wielodzietne mieli za dużo czasu. Ale podatki trzeba płacić na edukację dodatkowoI kto teraz normlany będzie chciał mieć dziecko. Skrajne lewusy ich nie mają bo albo są tęczowi albo z uwagi na planetę sie nie rozmnożą. Libki karateckiego typu mają maks jeden a z reguły zero zależy od finansów. Dzieci głównie się rodzą w konserwatywnych rodzinach.
Ohuj
w
Wszystkie te idiotki powinny rzucić rękawice i oddawać walkowerem, żeby zrobić z tego aferę, ale wiadomo lepiej dostawać na cipe od faceta do zera w imię postępu. Kolejny raz pokazane, że kobiety są po prostu głupie w chuj.
zaorane przez to co same idiotki popierają.
Oczywiście ale lepiej dostać kilka gongów poddać walkę i X pokazywać do kamery bo się raptem dowiedziała że to kabaret. Jakby każda odmawiała walki z dziwolągiem od początku to by była afera w chuj
Furtka otwarta dewiantom
SIŁA JEST KOBIETOOOO!Tak z czystej zrozumiałej rywalizacji sportowej, wydaje mi się że każda z tych zawodniczek podchodziła do tych pojedynków wierząc w to że może wygrać, bo przecież nie znalazły się tam przez przypadek w gronie najlepszych sportowców w swojej kategorii.

Poprawiłem.SIŁA JEST KOBIETOOOO Z FIUTEM!
![]()