Podludzie

Premier Kanady pizda jebana i promotor multikulti Justin Trudeau w reakcji na informacje z Barrhaven mówił o "szoku i przerażeniu".
Ten kanadyjski cipciak, syn zagorzałej komunistki i fanki Fidela Castro, często musi być w szoku i przerażeniu. Chociażby wtedy jak zaszył się w kanadyjskiej tajdze po zablokowaniu kont tirowcom, albo jak go Xi Jinping rugał przed kamerami podczas szczytu G20. Wśród polityków szeroko rozumianego Zachodu, ten typ to jeden z większych klaunów.
 
Co oni mają w głowie :siara:
1710033067673.jpeg

1710033350739.png
 
Czasami tak myślę że są to ludzie chorzy w depresji którzy wołają o pomoc poprzez zwrócenie na siebie uwagi. Niestety zamiast im fachowo pomóc to te lgbetowskie zboczenia tylko utwierdzają że jest "wszystko w porządku". A potem kończy się dalszą degeneracją
Przecież tak właśnie jest, tylko niekoniecznie depresja, mogą być inne choroby psychiczne.
 
View attachment 93948
ja tam nie wiem, jakie kto ma poglądy, ale jak czyta takie wypowiedzi i jest tam "osobom pacjenckim" (autokorekta google zaznacza że to błąd:jump: )"osoba "pacjentka (czyżby autokorekta poprawiła?), to się poważnie powinien zastanowić nas sobą
Lubię takie samozaoranie lewaków, jedynym wyznacznikiem powinny być przesłanki medyczne za/przeciw aborcji a więc logicznie:
1)przychodzi baba do lekarza i mówi "weź wyskrob mnie ten zlepek komórek bo siem rozmyślałam i nie chce mieć bobo z Mokebe".
2) Lekarz bada kobitę i dziecko, stwierdza brak zagrożenia dla dziecka i matki, prawidłowy rozwój ciąży. Tak więc brak przesłanek za wykonaniem aborcji.
3) Aborcja jest inwazyjnym zabiegiem śmiertelnym dla dziecka i bardzo niebezpiecznym dla matki, duże ryzyko powikłań. A więc są przesłanki przeciw.
4) Lekarz odmawia wykonania.
5) Skowyt.
 
Czym by była reklama vistuli bez vistulanina
Nie widzę potrzeby inwestowania w ochronę cieplna, jak zachoruje podczas prac na polu to po prostu złapie się w siatkę kolejnego :matt:
 
Back
Top