Podludzie

:juanlaugh:

GGVGIxTWMAEqxto
To forum jest ZNAKOMITE! :fjedzia:
 
nie śledziłem za bardzo Zwyroliska, ale czy tak się tam bawią w tych familiokach? @Halibut2.0 (dlaczego mi nie wyskakuje z listy nick jak wpisuję?) który to Ty :lol:

 
Hali dostał bana za fantazje erotyczne o Asi Jędrzejczyk
W jakim temacie i mniej więcej kiedy? Od tych jego fantazji o budynkach wielorodzinnych, przeznaczonych dla pracowników przemysłu ciężkiego i ich rodzin, całkiem bez forum zwariuje. Nie znam jego osobiście, ale bardzo mu kibicowałem, żeby znalazł w sobie prawdziwego Halibuta który pływa w morzu, a nie w ścieku.

PS. mam nadzieję, że on nas ciągle trollował we wszystkich tematach...
 
Last edited:
W jakim temacie i mniej więcej kiedy? Od tych jego fantazji o budynkach wielorodzinnych, przeznaczonych dla pracowników przemysłu ciężkiego i ich rodzin, całkiem bez forum zwariuje. Nie znam jego osobiście, ale bardzo mu kibicowałem, żeby znalazł w sobie prawdziwego Halibuta który pływa w morzu, a nie w ścieku.

PS. mam nadzieję, że on nas ciągle trollował we wszystkich tematach...
Raczej nie trollował, a o co chodzi to @VoRaNeK w HP wysłał screen od samego Pietro Halibutowicza za co poleciał bo tam napisał
 
  • Like
Reactions: jut
Jeszcze odnośnie domniemanego "trollowania" przez rybę to jednak chyba nie. Za długo trzymał się roli, aż do punktu kiedy 99% ludzi go jechało. No chyba że to lubił i osiągnął swój cel.
 
Pisałem dawno temu że tu chodzi wyłącznie o seksualizację dzieci, a bajeczki o odwiedzaniu w szpitalach to dla julczek i bezjajecznych idiotów.

@Karateka@ płakał o pogromach gejów w Polsce, że pis ma krew na rękach xD Skąd się takie głąby biorą.
:juanlaugh:
U nas taki karateka czy halibut to jak małpy w zoo, ale niestety na codzień widuję takich idiotów coraz więcej
 
Back
Top