Podludzie

FBrPgseXIAIfE5K.jpeg
 
Sondaże kształtują opinie publiczną, media doskonale wiedzą że zwykła jednostka nie może ich zweryfikować dlatego też naiwnym ten który w nie wierzy.
Czyli podają z dupy wzięte dane? Na pewno naginają to od swoje preferencje,ale śledząc dany temat na tym przykładzie polityka to jesteś w stanie mniej więcej określić czy są to realne dane czy nie. Prześledź ostanie sondaże z kilku źródeł i porównaj sobie jak się kształtowały. Zmowa?
Zgodzę się że przed wyborami walą w chuja bardziej żeby zachęcić lub poluzować elektorat.
Tak czy inaczej chodziło mi tylko o to, że co by pisiory nie odjebały to i tak ta opozycja odjebie bardziej temu kaczory mają większość.
Piona.
 
Czyli podają z dupy wzięte dane? Na pewno naginają to od swoje preferencje,ale śledząc dany temat na tym przykładzie polityka to jesteś w stanie mniej więcej określić czy są to realne dane czy nie. Prześledź ostanie sondaże z kilku źródeł i porównaj sobie jak się kształtowały. Zmowa?
Zgodzę się że przed wyborami walą w chuja bardziej żeby zachęcić lub poluzować elektorat.
Tak czy inaczej chodziło mi tylko o to, że co by pisiory nie odjebały to i tak ta opozycja odjebie bardziej temu kaczory mają większość.
Piona.
W sumie to kwestia indywidualna czy ktoś wierzy w to co podają media czy nie. Wiara w informacje płynące z mediów których nie można zweryfikować (a takimi są m. in. sondaże) opiera sie tylko i wyłącznie na ZAUFANIU, jeśli chodzi o mnie to w tym przypadku wyznaje zasadę ograniczonego zaufania ale rozumiem jeśli ktoś podchodzi do tych danych inaczej.
Pozdrówko.
 
Jest masa zbokoli których podniecają kobiety w zaawansowanej ciąży.



Biali nie lepsi od czarnych. W każdej rasie są ludzie źli i dobrzy. Szufldkowanie do niczego nie prowadzi.
Ale nie wpuszczamy, nie wpuszczamy, każdy niech się wygłupia u siebie, ok? O nic więcej mi nie chodzi.
W każdej są zwyrole tylko chodzi o to jaki %. Jak u nas jest teoretycznie 0,04% a gdzieś tam 39% to chyba coś nie tak.

Na marginesie nie słyszałem by w Europie jakiś chłopaczek zarżnął 17 dzieci by wypić ich ciepłą krew. Po złapaniu przez Policję uciekł po 3 dniach z więzienia i jakby nigdy nic wrócił do swojej wioski po następne ofiary, by miejscowi sami musieli go zlikwidować.
 
Back
Top