Podludzie

Byłem chyba nawet w ten dzień. Potwierdzam nie było demonstracji.

Pamiętacie jak opisywałem majową wycieczkę w Dreźnie i ocenę przekroju społeczeństwa w okolicy dworca?
Wszystko się zgadza. Zgniotą ich jak muchy. Jak się nie obudzą z pozwoleniem na odstrzał tego bydła to nic się nie zmieni.
Ja jestem fanem teorii, ze wojna rasowa w europie zacznie się właśnie w Niemczech. Tam w przeciagu 5 lat władzę przejmą nacjonaliści i Oni nie będą się pierdolić w tańcu w jakieś pół środki. Zacznie się od zamykania meczetów, a skończy na zabijaniu ludzi. Make my words Panowie.
 
We Francji też zaczęło się od czarnych w kadrze. Zobacz 25 lat później jaką cenę płacą za mistrzostwo świata. Wolę już naszych białych przegrywów.
We Francji, tak na prawdę, to się zaczęło od ściągania całych kontyngentów ludzi z Afryki do walki w I wojnie światowej.

Ciężko później odmówić takim ludziom, ich rodzinom i potomkom prawa do osiedlenia się i czerpania wszelkich korzyści jakie daje państwo francuskie swoim obywatelom :fjedzia:
 
We Francji, tak na prawdę, to się zaczęło od ściągania całych kontyngentów ludzi z Afryki do walki w I wojnie światowej.

Ciężko później odmówić takim ludziom, ich rodzinom i potomkom prawa do osiedlenia się i czerpania wszelkich korzyści jakie daje państwo francuskie swoim obywatelom :fjedzia:
Wystarczyło prowadzić model amerykański, który jednak podupadł w ostatnich 20 latach, czyli wysyłać czarnych na wojnę i dawać tym którzy niestety przeżyli domki z kartonu w biednych dzielnicach .
 
Wystarczyło prowadzić model amerykański, który jednak podupadł w ostatnich 20 latach, czyli wysyłać czarnych na wojnę i dawać tym którzy niestety przeżyli domki z kartonu w biednych dzielnicach .
Nie wiem dokładnie jaką mieli sytuację we Francji po wojnie kolorowi ale nawet jakby Francuzi zrobili tak jak piszesz to już by dało efekt "nogi w progu" a następnie "kuli śnieżnej", a 100 lat później to już wiadomo :fjedzia:
 
Wystarczyło prowadzić model amerykański, który jednak podupadł w ostatnich 20 latach, czyli wysyłać czarnych na wojnę i dawać tym którzy niestety przeżyli domki z kartonu w biednych dzielnicach .
Wystarczyło bambusom cynadry ucinać po spłodzeniu 1 małego murzyniątka i byłoby po sprawie.
:tiphatb:
 
We Francji też zaczęło się od czarnych w kadrze. Zobacz 25 lat później jaką cenę płacą za mistrzostwo świata. Wolę już naszych białych przegrywów.
Trochę inna ścieżka. Tam ściągnęli w chuj czarnych i kilkuset z nich jest w sporcie. W naszym przypadku oddajemy na zachód nasze 30 + samotne witaminki i w zamian mamy czarnych w kadrze.
 
A pod postem lament kilku spoleczniaków od "to jest nielegalne"

Screenshot_2023-07-10-11-40-24-422_com.facebook.lite.jpg
 
We Francji też zaczęło się od czarnych w kadrze. Zobacz 25 lat później jaką cenę płacą za mistrzostwo świata. Wolę już naszych białych przegrywów.

Pytanie ilu tych czarnych serio można nazwać Francuzami. Przecież jeżeli są tam już, nie wiem, w 5 pokoleniu, to można często takich spokojnie nazwać Francuzami. Podobnie jak w USA czarni, to mimo wszystko, Amerykanie.
W Polsce przecież też sprowadzano np Niemców, którzy po kilku pokoleniach stali się pełnoprawnymi Polakami o niemieckich nazwiskach. Jest też wielu zniemczonych Polakow- na cmentarzach niemieckich ma mazurach znajdziesz Kowalskich, Krzyżanowskich, itd, a na polskich Smithowi, Hildebrandtów, Merkelów.
 
Last edited:
Back
Top