Podludzie

Wczoraj przez bla bla car wiozłem 33 letnia kobiete która od 7 lat mieszka w Poznaniu. Jakoś w trakcie rozmowy mówię że wracam do Polski dalej żyć bo mam 2 córki i nie chce ich w Niemczech wychowywać. Ta zdziwiona mówi że w Poznaniu nie czuje się jako kobieta bezpiecznie bo rząd- tu jej przerwałem i mówię nie prawo tylko bezpieczeństwo mi chodzi. To stwierdziła że miała sytuację 2 razy na uberze że gość nie jechał najkrótszą trasą jak ja odwoził i na pewno myślał że jest dużo bardziej pijana niż była i jak sie odezwała i się skapował że nie jest zalana to ją odwiózł. I że kiedyś wysiadła z ubera i jej kierowca nie odchaczył tylko jak już była w mieszkaniu to dalej km nabijał. I chłopy komentarze walą na jej temat. Była w stanach na miesiąc i w Nowym Jorku czuła się bezpiecznie bo ludzie są uśmiechnięci i chce się żyć, w Berlinie na wycieczce też się czuła bezpiecznie. (A może to tylko bariera jezykowa)Nigdy nie mieszkała za granicą na stałe.
Niektórzy w alternatywnej przestrzeni żyją chyba.
Zdziwił mnie natomiast stosunek do pandemii, był nadzwyczaj trzeźwy jak na Poznań. Ale tu akurat miała bezpośredni kontakt z absurdem jako jedna z pierwszych "zarażonych" gdzie po negatywnym wyniku po kilku dniach dzwonią że jednak pozytywny i ma w domu siedzieć.
 
Panna z pipidówy r"obiąca karierę"w dużym mieście?
Człowieku. Klasa wyższa. W salonie PORSZE asystentka.
Opiekuje się klientem i przekazuje handlowcom.
Pewnie mówi dzień dobry oraz kawę i herbatę robi.
Oczywiście z małego miasteczka. Nie bede wymieniał nazwy żeby nie robić mu złej opinii ponieważ mam fajne wspomnienia z Leszna.
 
Była w stanach na miesiąc i w Nowym Jorku czuła się bezpiecznie bo ludzie są uśmiechnięci i chce się żyć, w Berlinie na wycieczce też się czuła bezpiecznie. (A może to tylko bariera jezykowa)Nigdy nie mieszkała za granicą na stałe.
Dla mnie sprawa jest prosta, niech pakuje mandżur i bonwłajaż :beczka: jeśli jej tak źle tutaj. Ludziom naprawdę przewraca się w dupach. Ciekawe czy w tym nju jorku czy berlinie była tylko w centrum czy inne dzielnie też zaliczyła? To mnie właśnie najbardziej wkurwia w Polakach, kompleksy związane z zachodem.
 
Takich info jest wiele ale niektóre bardziej podnoszą ciśnienie od innych. Chyba nie było jeszcze:

9- letnia Luna została napadnięta, zgwałcona, podduszona i pozostawiona na śmierć przez 15-letniego etiopskiego migranta w szkole 7 lipca 2021 r w Szwecji... Przeżyła:
600.jpg


Sprawca to 15-letni Abushi Shamse Kamal z Etiopii:
Zdjęcie
Zdjęcie
 
 
Takich info jest wiele ale niektóre bardziej podnoszą ciśnienie od innych. Chyba nie było jeszcze:

9- letnia Luna została napadnięta, zgwałcona, podduszona i pozostawiona na śmierć przez 15-letniego etiopskiego migranta w szkole 7 lipca 2021 r w Szwecji... Przeżyła:
600.jpg


Sprawca to 15-letni Abushi Shamse Kamal z Etiopii:
Zdjęcie
Zdjęcie
Powinni jak za starych czasów nabijać na pal takich, żeby byli przykładem jak w cywylizowanym kraju traktuje się takie bestialstwo względem dzieci.
 
To co on mówi wzmacnia przypuszczenia i spekulacje w temacie który poruszali wcześniej inni. Jednak chyba nie było jeszcze kogoś tak znanego jak Jim Caviezel, który porusza ten problem. Wysłuchajcie go proszę uważnie, to niespełna 25 minut wywiadu (wrzuciłem też to do polityki, by zwiększyć szansę na większy odbiór):

 
Back
Top