Podludzie

Ale farsa


Mam takie wrażenie, że ona jest doskonałym przykładem takiego projektu jak "MK Ultra", który był oficjalnie rozpoczęty przez CIA w latach 50.


Wiem, że żydonet - ale to tak jak ktoś nie wie, a chciałby poczytać
 
Mam takie wrażenie, że ona jest doskonałym przykładem takiego projektu jak "MK Ultra", który był oficjalnie rozpoczęty przez CIA w latach 50.


Wiem, że żydonet - ale to tak jak ktoś nie wie, a chciałby poczytać
Ona przecież jest autystyczna, a jej staży to lewicowi aktywiści, pranie mózgu miała w domu. Do tego prawdopodobnie FAS
1674130205872.png

1674130221560.png
 
Bo śmierć z rąk charakterniaka wydaje się być sprawiedliwsza
No właśnie wpadłeś w koło "poprawności", bo wmówiono Ci że tak jest dobrze, że to są ludzie, że resocjalizacja bla bla bla.
Jakby była ta mityczna kara śmierci o której głośno w PL mówił tylko Twój ulubieniec krul to niech by chociaż jakiś % z tych zjebów się przestraszył kary to ile biednych dzieci będzie mogło spać spokojnie.

Ten sam mechanizm działa w kwestiach morderców czy rasowych czy lpg. Patrzenie krótkodystansowo "bo ojoj biedy zabił/murzyn/pedał" nie widząc skali problemu, który tylko się powiększa przez właśnie sztuczną tolerancję i olewanie wagi sprawy.
 
No właśnie wpadłeś w koło "poprawności", bo wmówiono Ci że tak jest dobrze, że to są ludzie, że resocjalizacja bla bla bla.
Jakby była ta mityczna kara śmierci o której głośno w PL mówił tylko Twój ulubieniec krul to niech by chociaż jakiś % z tych zjebów się przestraszył kary to ile biednych dzieci będzie mogło spać spokojnie.

Ten sam mechanizm działa w kwestiach morderców czy rasowych czy lpg. Patrzenie krótkodystansowo "bo ojoj biedy zabił/murzyn/pedał" nie widząc skali problemu, który tylko się powiększa przez właśnie sztuczną tolerancję i olewanie wagi sprawy.
Zabijając stajemy się tacy jak oni, nie bądźmy zwierzętami
:waldeklaugh:
 
Ona przecież jest autystyczna, a jej staży to lewicowi aktywiści, pranie mózgu miała w domu. Do tego prawdopodobnie FAS
View attachment 54388
View attachment 54389
No ale bądźmy szczerzy do dałna jeden krok

FlPD1pBX0AEnz5e.jpeg


Mam takie wrażenie, że ona jest doskonałym przykładem takiego projektu jak "MK Ultra", który był oficjalnie rozpoczęty przez CIA w latach 50.


Wiem, że żydonet - ale to tak jak ktoś nie wie, a chciałby poczytać
"Uuuuuu Teorie spisku"
 
No właśnie wpadłeś w koło "poprawności", bo wmówiono Ci że tak jest dobrze, że to są ludzie, że resocjalizacja bla bla bla.

Chyba pomyliłeś użytkowników :)

Jakby była ta mityczna kara śmierci o której głośno w PL mówił tylko Twój ulubieniec krul to niech by chociaż jakiś % z tych zjebów się przestraszył kary to ile biednych dzieci będzie mogło spać spokojnie.

W USA jakoś się nie boją. Efekt odstraszający kary śmierci jest znikomy. Natomiast nie uważam, że kara śmieci na gruncie etycznym jest czymkolwiek złym. Mam więcej zastrzeżeń co skuteczności systemu (skazywanie niewinnych, patrz Komenda) niż co do zasady.

Ten sam mechanizm działa w kwestiach morderców czy rasowych czy lpg. Patrzenie krótkodystansowo "bo ojoj biedy zabił/murzyn/pedał" nie widząc skali problemu, który tylko się powiększa przez właśnie sztuczną tolerancję i olewanie wagi sprawy.

Ale o czym Ty piszesz? Ktoś bardziej ulgowo traktuje morderców gdy są czarni albo gdy są gejami?
 
Ciekawostka: wśród myśliwych jest troche mundurowych. Na wypadek wojny czuje się bezpiecznie :iamdone:


W USA jakoś się nie boją. Efekt odstraszający kary śmierci jest znikomy. Natomiast nie uważam, że kara śmieci na gruncie etycznym jest czymkolwiek złym. Mam więcej zastrzeżeń co skuteczności systemu (skazywanie niewinnych, patrz Komenda) niż co do zasady.
Dyscyplinuje trochę więźniów, wizja kary śmierci przekonuje do składania zeznań, plus w USA mało spraw karnych kończy się procesem, a raczej ktoś idący na układ z prokuraturą nie godzi się na kare śmierci :korwinlaugh:
Ale oczywiście też wbrew pozorom kara śmierci kosztuje w USA czasami więcej niż dożywocie z wielu powodów.
Kurczę musiałbym poszukać tego dokumenty o rosyjskich wiezieniach, ale zapamiętałem jedną z opinii strażnika więziennego, który wypowiadał się w tym filmie. Powiedział, że oczywiście patrząc na kartoteki więźniów naturalne jest to, że myśli się o karze śmierci, ale dożywocie też jest sporą karą. Tacy brutalni byli na wolności, tacy okrutni, a w wiezieniu, w pojedynczej celi nie fikają bo boją się, że nawet odbierze im się podstawową rozrywkę jak spacerniak czy pare książek, albo radio lub widzenia. Dzień w dzień to samo pomieszczenie, te same widoki...

No właśnie wpadłeś w koło "poprawności", bo wmówiono Ci że tak jest dobrze, że to są ludzie, że resocjalizacja bla bla bla.
Jakby była ta mityczna kara śmierci o której głośno w PL mówił tylko Twój ulubieniec krul to niech by chociaż jakiś % z tych zjebów się przestraszył kary to ile biednych dzieci będzie mogło spać spokojnie.

Ten sam mechanizm działa w kwestiach morderców czy rasowych czy lpg. Patrzenie krótkodystansowo "bo ojoj biedy zabił/murzyn/pedał" nie widząc skali problemu, który tylko się powiększa przez właśnie sztuczną tolerancję i olewanie wagi sprawy.
W polskim klimacie jeszcze dłuuuugo kary śmierci nie powinno być: gdyby w tym roku ktoś zaczął naprawdę reformować wymiar sprawiedliwości to większe owoce tego można by zebrać za może dziesięć lat w optymistycznym scenariuszu...
Jest archiwum X starych niewyjaśnionych spraw do których Policja wraca po latach. Po sprawie Komedy powinno powstać też archiwum x odnośnie wyroków podobnych do sprawy Komedy...
 
Zaraz będą komentarze, że nie rozumiem, na czym polega praca dziennikarza, eksperta itd. Rzeczywiście nie rozumiem. Nie mam pojęcia, dlaczego jakiś dziad od piłki nożnej siedzi przed kąkuterem i wymądrza się na każdy możliwy temat. Co to ma na celu? Nie lepiej byłoby mu kupić Fifę?
Ale faktem jest że ci chwila jakiś myślwy strzela do baby, innego myśliwego, rowerzysty a ostatnio do dwóch łosi i jako tłumaczenie mówi: dzik.

Nie znam się na polowaniach ani nie znam myśliwych, ale dla mnie to taka sama grupa jak księża, prawnicy itp. - sami nie są w stanie oczyścić swojej "kasty" z tych co łamią prawo lub wykorzystują je do swoich korzyści.

Wracając do Twojego stanowiska: tak Stanowski podchwycił łatwy do medialnego podbicia temat i wypowiada się o czymś czego nie zna i nie rozumie (sam przyznał), ale to myśliwi sami wystawiają się na strzał. Aż dziwne że jakoś medialnie do tej pory mieli spokój.

Jak widać mało czasu potrzeba, żeby pozbyć się mózgu.

Pierwszy post bo tak myśli, drugi, bo pomyślał, że "tak będzie lepiej" napisać?
Uległ jakiemuś wpływowi środowiska LPG?
Może tolerancyjni nie są tacy tolerancyjni i jakiś szantaż kub groźba poszła?
Nie wchodziłem na komentarze i profil więc nie wiem, tak tylko rozmyślam.
 
Last edited:
Ale faktem jest że ci chwila jakiś myślwy strzela do baby, innego myśliwego, rowerzysty a ostatnio do dwóch łosi i jako tłumaczenie mówi: dzik.

Nie znam się na polowaniach ani nie znam myśliwych, ale dla mnie to taka sama grupa jak księża, prawnicy itp. - sami nie są w stanie oczyścić swojej "kasty" z tych co łamią prawo lub wykorzystują je do swoich korzyści.

Wracając do Twojego stanowiska: tak Stanowski podchwycił łatwy do medialnego podbicia temat i wypowiada się o czymś czego nie zna i nie rozumie (sam przyznał), ale to myśliwi sami wystawiają się na strzał. Aż dziwne że jakoś medialnie do tej pory mieli spokój.



Pierwszy post bo tak myśli, drugi, bo pomyślał, że "tak będzie lepiej" napisać?
Uległ jakiemuś wpływowi środowiska LPG?
Może tolerancyjni nie są tacy tolerancyjni i jakiś szantaż kub groźba poszła?
Kurde pójdziesz na siłownie co któryś ma koszulkę "dzik", a wy się dziwicie że najebani myśliwi się pomylą :korwinlaugh:

Jak nikt nie był to polecam pójść na polowanie. Fenomenalny ubaw.
 
Rymanowski i Lubecka zadają to samo pytanie ile sie gasi samochód elektryczny politykom i większość taka sama wiedza czyli żadna, ale ogólnie popierają słuszność zmian pod względem ideowym -ta pani chyba nie dostała przelewu od lobystów :korwinlaugh:
 
Ogółem nie mam nic do osób homo tak o, znam pare, są normalni nie obnoszą się, nie atakują innych za to, że są hetero, nie krzyczą, że są w tym kraju traktowani jak Żydzi w III Rzeszy. Spoko. Ale to jest kurwa przegięcie i promowanie patologii, brawo kurwa jak wszedłem w subksrypcje na YT to po prostu się tylko wkurwiłem jaraniem się skrzywdzeniem dziecka

Edit. bo widzę film można tylko na YT zobaczyć - TVN wrzucił film o dwóch lesbach, które wychowują dziecko, że to jest coś zajebistego i jakie to cudowne. Chuj, że wedle definicji naukowej nawet takie coś to skrajna patologia.
 
Ogółem nie mam nic do osób homo tak o, znam pare, są normalni nie obnoszą się, nie atakują innych za to, że są hetero, nie krzyczą, że są w tym kraju traktowani jak Żydzi w III Rzeszy. Spoko. Ale to jest kurwa przegięcie i promowanie patologii, brawo kurwa jak wszedłem w subksrypcje na YT to po prostu się tylko wkurwiłem jaraniem się skrzywdzeniem dziecka

Edit. bo widzę film można tylko na YT zobaczyć - TVN wrzucił film o dwóch lesbach, które wychowują dziecko, że to jest coś zajebistego i jakie to cudowne. Chuj, że wedle definicji naukowej nawet takie coś to skrajna patologia.

Ciekawe kto będzie płacić alimenty jak od siebie odejdą... Pewnie dawca...
 
że ktoś to wgl chciał ruchać... ale i tak szkoda chłopa
  • Coffee County Sheriff Chad Partin, told DailyMail.com: 'I don't know how he's doing it, he's more of a man than I am, but he's trying to salvage his marriage'

:mjsmile:
 
Back
Top