Podludzie

FB_IMG_1667990440501.jpg
 
Nie wiem o chuj tu chodzi, gówno mnie to interesuje, ale kto, kurwa, uczynił "posłanki Lewicy" jakimiś orędowniczkami języka polskiego? Osadzają co jest chamskie a co nie, co kto może mówić, czego nie może, o czym może, o czym nie może. To ci słynni "liberałowie" pejsbukowi wmówili tym jebniętym babom, że ktokolwiek w ogóle daje jebanie o to co im się podoba lub nie podoba?

 
Nie wiem o chuj tu chodzi, gówno mnie to interesuje, ale kto, kurwa, uczynił "posłanki Lewicy" jakimiś orędowniczkami języka polskiego? Osadzają co jest chamskie a co nie, co kto może mówić, czego nie może, o czym może, o czym nie może. To ci słynni "liberałowie" pejsbukowi wmówili tym jebniętym babom, że ktokolwiek w ogóle daje jebanie o to co im się podoba lub nie podoba?

Dlatego te qrwy trzeba rugac jak psy, bo wymyślili sobie że będą plebsowi mówić jak żyć
 
Szybciej się te wszystkie zjeby pójdą huśtać tym lepiej mniejszy ślad węglowy zostawią :beczka:

Ta część która cię wkurwia się nie będzie wieszac, bo ci robią to dla atencji. Więc póki będą ludzie którzy będą o nich pisać, zapraszać do tv lub tacy których będą wkurwiac i którzy będą na nich pluc- będą szczęśliwi.
Huśtają się ci "normalni" nie aktywiści, aktywistki, aktywiszcze a anywithxtrychujwiejakiekoncowkie
 
Ta część która cię wkurwia się nie będzie wieszac, bo ci robią to dla atencji. Więc póki będą ludzie którzy będą o nich pisać, zapraszać do tv lub tacy których będą wkurwiac i którzy będą na nich pluc- będą szczęśliwi.
Huśtają się ci "normalni" nie aktywiści, aktywistki, aktywiszcze a anywithxtrychujwiejakiekoncowkie
Wszystkich na pochybel. Kara śmierci albo praca w kopalni za kromkę chleba dla aktywistów i masz w pół roku porządek.
Homo zadowoleni, a dzieci bezpieczne.
 
Wszystkich na pochybel. Kara śmierci albo praca w kopalni za kromkę chleba dla aktywistów i masz w pół roku porządek.
Homo zadowoleni, a dzieci bezpieczne.

No to wtedy będą ofiarami i przybędzie im fejmu.
Jedynie ignorowanie ich pomoże. Nie oburzanie się gdy szokują itd. Myślę, że przy narastających kryzysach zacznie ludzi to nudzić i też zainteresowanie mediów i polityków zmaleje, przy wzrastającej niechęci.
 
Kiedyś był mit: rzuć studia, zostań miliarderem, zobacz jak wielu miliarderów tak zrobiło.
Teraz: rzuć studia, zostań aktywistką, politykiem. Poparz jak wielu się udało.






W USA do chyba Izby Reprezentantów trafiła osoba rocznik 94... Ja rozumiem, że mogło być gorzej i np. 18 latek, ale są jakieś granice...
 
Back
Top