Podludzie

Nie rozumiem czemu pedofilia jest tak źle postrzegana. Co prawda nie jestem jedna z tych osob ale jesli nie ma z tego dzieci to popieram. Nie zamierzam kinkshameowac(nawet kurwa nie mam zamiaru sprawdzac o huj chodzi) kogokolwiek jesli jest consent.
To jest kolejny przystanek tego całego "tolerancyjnego towarzystwa".

:usunto:
 
To jest kolejny przystanek tego całego "tolerancyjnego towarzystwa".

:usunto:
Takie rzeczy już się na świecie dzieją, że realnie zaczynam się bać, że takie rzeczy jak pedofilia będą miały przyzwolenie w tych "nowoczesnych państwach...
 
A wystarczyło nie znosić kary śmieci :usunto:
Gdyby nie zniesiono kary śmierci, też po 20 latach wyszedłby z więzienia i pewnie też by ją porwał.

Edit. Tam gdzie było porwanie jest kara śmierci.
Jednen z nielicznych plusów mieszkania w Polsce
Trzeba przyznać, że redaktor ma poczucie humoru. Co prawda nieco czarny ten humor, ale jest: "potwierdził się czarny scenariusz" :jjsmile:
Już po tym tytule wiedziałem, kto jest sprawcą
 
Nie rozumiem czemu pedofilia jest tak źle postrzegana. Co prawda nie jestem jedna z tych osob ale jesli nie ma z tego dzieci to popieram. Nie zamierzam kinkshameowac(nawet kurwa nie mam zamiaru sprawdzac o huj chodzi) kogokolwiek jesli jest consent.
Cierpliwy to I kamień ugotuje...
 
Radio zet już wyjaśniło, że szczuka jest fajna i umi liczyć
Fb_CJztWQAolevv.jpeg
 
Chodzi o natężenie takich porwań i morderstw, a nie o to że w Polsce ich w ogóle nie ma.
No ale to lewacka ideologia krajów bez granic i dobrych serduszek i małych mózgów to wszystko powoduje.
Jakby z umiarem przyjmowali kolorowych braci to by ten problem był proporcjonalnie mniejszy lub nie byłoby go wcale.

U nas to samo będzie za 10 lat.
 
No ale to lewacka ideologia krajów bez granic i dobrych serduszek i małych mózgów to wszystko powoduje.
Jakby z umiarem przyjmowali kolorowych braci to by ten problem był proporcjonalnie mniejszy lub nie byłoby go wcale.

U nas to samo będzie za 10 lat.


Myślę, że i za 10 lat nie będziemy przyjmować czarnych, nie będą chcieli się tu osiedlać.
 
No bo wg lewaków pedofilia jest Ok jeśli nie jesteś księdzem:roberteyeblinking:
Kiedy tylko who zmieni definicje pedo i obniży wiek "świadomego przyzwolenia" szybko przyklasną zeby tylko nie zostac posądzonym o szuryzm. po fetyszystach, transach i 2 latkach "świadomych swojej tożsamości płciowej" to już tylko kwestia czasu.

A tym czasem polecam kupić grzejnik elektryczny nim przykręcą kurki. Potem bedzie za póżno.
 
Kiedy tylko who zmieni definicje pedo i obniży wiek "świadomego przyzwolenia" szybko przyklasną zeby tylko nie zostac posądzonym o szuryzm. po fetyszystach, transach i 2 latkach "świadomych swojej tożsamości płciowej" to już tylko kwestia czasu.

A tym czasem polecam kupić grzejnik elektryczny nim przykręcą kurki. Potem bedzie za póżno.
Wprowadzą stopnie zasilania jak w PRLu I będziemy się grzać ale przy swieczkach
 
Kiedy tylko who zmieni definicje pedo i obniży wiek "świadomego przyzwolenia" szybko przyklasną zeby tylko nie zostac posądzonym o szuryzm. po fetyszystach, transach i 2 latkach "świadomych swojej tożsamości płciowej" to już tylko kwestia czasu.

A tym czasem polecam kupić grzejnik elektryczny nim przykręcą kurki. Potem bedzie za póżno.
prędzej kufajkę i kalefiksy
 
To na forum Bastek jest aktywistą. Rzucił pracę żeby napierdalać posty, karmić królika i pić karlo rosi.
I tak jest pożyteczniejszy niż te dwie. Nie używa choćby słowa "tokenizm".

P.s. napisali jakie studia rzuciły?
Wzięły się za coś bardziej przyszłościowego i przynoszącego profity

Nie ma to jak podróż starym dobrym dieselkiem (którego się zwalcza)

 
Last edited:
Back
Top