Podludzie

Odklejeniec ciezki z tego halibuta :juanlaugh:


Ok. Czyli popierasz kolegów. Ilu gejów i lesbijek, trans już pobiłeś? Pamiętaj, jeśli tego nie robisz- to jesteś jebanym odklejencem, lewakiem i szkodnikiem.


W sumie jeśli to robisz, to jesteś jeszcze większym szkodnikiem. W dodatku takimi akcjami promujesz LGBT bo mogą robić z siebie ofiary w mediach, że są bici, i robią się męczennikami za sprawę. Więc bijąc LGBT - wspierasz ideologię LGBT.l


@Siwy25_1 takie pytanie zadam:
Uważasz że większość prawicowych kiboli, nacjonalistów czy konfederatów to tak naprawdę lewaki promujące LGBT?
No bo większość z nich nie bije mijanych gejów , lesb na ulicy, w Polsce takie pobicia to jednostkowe przypadki. Czyli można wnosić iż podzielają mój pogląd. Czyli uważasz prawie każdego prawicowca w Polsce za nie prawicowca, tylko może z 1% takich jak ty, którzy też nie bija ale "biliby " , za prawicowców? Niezły fikołek, zrobić z konfederatów i nacjonalistów lewaków promujących LGBT xd
 
Last edited:
Może załóż sobie swój temat i tam dyskutuj sam ze sobą? Obiecuję, że nie będę ci się tam wtrącał


Odpisuje ludziom, dyskusje się rozwinęła po moim komentarzu ma twój post, powróciłes do niej i dodadakem swoje trzy grosze. Tyle.

Teraz już nie dyskutuje, po prostu bawi mnie to jakie śmieszne argumenty zostały użyte, według których część skrajnych prawicowców, konfederatów itd to lewaki promujące LGBT xd
Albo te teksty "no ja bym bił, ale nie miałem okazji ".
Podejrzewam, że sam podzielasz mój pogląd i nie uważasz że powinno bić się ich na ulicy, i sam tego nie robisz :)
 
Odpisuje ludziom, dyskusje się rozwinęła po moim komentarzu ma twój post, powróciłes do niej i dodadakem swoje trzy grosze. Tyle.

Teraz już nie dyskutuje, po prostu bawi mnie to jakie śmieszne argumenty zostały użyte, według których część skrajnych prawicowców, konfederatów itd to lewaki promujące LGBT xd
Albo te teksty "no ja bym bił, ale nie miałem okazji ".
Podejrzewam, że sam podzielasz mój pogląd i nie uważasz że powinno bić się ich na ulicy, i sam tego nie robisz :)
Biję
 
No to jedziemy dalej z tym koksem
FZzBi63WIAYKNXb.jpeg
 
Znajoma zaczęła bawić się w trójkąt z jednym małżeństwem. Skończyło się tak, że koleś się rozwiódł z żoną, a poślubił tą znajomą. :fjedzia:

Swingerstwo to loteria. Raz pójdzie wszystko ok- innym razem okazuje się, że ktoś jest na to nie gotowy. Często mąż namawia na to zobe- a po akcji okazuje się że nie wytrzymuje psychicznie i zaczyna patrzeć na żonę jak na dziwke, albo żona na męża jak na zdradliwego chuja. Plus takie akcje jak ty piszesz.

Nieprzypadkowo swinguja najczęściej starsze pary- dojrzalsze, zachowujące dystans.
 
Kraj jest w potrzebie. Mamy niż demograficzny. Trzeba pracować w Polsce i robić tu dzieci byśmy nie było skazani na zalew dziczy ze wschodu. A te młode gnojki zamiast walczyć z Ukraińska nawałnica - jeżdżą sobie do Niemiec pobierać zasiłek i jeszcze okradać tych którzy ich ugościli.
Tego będzie więcej, polackiego zagrożenia w Niemczech. Powinni dla polskiej patologii zamknąć granicę, wypierdolić z kraju a nie łożyć na ich alkoholikiem wybryki i utrzymywac.
FZ4OOj9WIAAd8oS.jpeg



Ilu jeszcze będą musieli zabić Niemców , ilu okraść, pobić, by Ci się obudzili?
No ale nie, fajnoniemcy sprawdzaja sobie polskich imigrantów, bo nowoczesność , bo fajnie, multikulti. A to zupełnie inny krąg kulturowy, inna mentalność!
 
Last edited:
To jeszcze gorszy szkodnik niż konfederaci. Ci przynajmniej mają wartości i pomysły coś warte niektóre.
Ona jest z tych co by wszystko oddali pod zarząd niemiecko brukselski- ważne żeby zrobić raj dla muslimow i gejów.
Coś mądrego powiedziałeś :antonio:

Wrzućcie do Polityki niech karateckiemu dupka pęknie :mjsmile:
 
Coś mądrego powiedziałeś :antonio:

Wrzućcie do Polityki niech karateckiemu dupka pęknie :mjsmile:


To cię zmartwie by nie było za słodko.

Uważam, że Europa ma szansę tylko gdy zlikwiduje się niezależne państwa narodowe, tylko wprowadzi jakiś federacyjny byt polityczny, bez zbrodniczego prawa weta państw. Tylko nie pod szyldem nowomowy lewicowej, jak dziś, lecz liberalnym, kapitalistycznym.
 
To jeszcze gorszy szkodnik niż konfederaci. Ci przynajmniej mają wartości i pomysły coś warte niektóre.
Ona jest z tych co by wszystko oddali pod zarząd niemiecko brukselski- ważne żeby zrobić raj dla muslimow i gejów.
Pierwszy raz włączyłeś myślenie?
 
To cię zmartwie by nie było za słodko.

Uważam, że Europa ma szansę tylko gdy zlikwiduje się niezależne państwa narodowe, tylko wprowadzi jakiś federacyjny byt polityczny, bez zbrodniczego prawa weta państw. Tylko nie pod szyldem nowomowy lewicowej, jak dziś, lecz liberalnym, kapitalistycznym.
Ale tu już pokazałeś, że tamto to był tylko odtatni zryw cudem ocalałych szarych komórek
 
Back
Top