PODCAST: Bęben w korku

Myślałem, że jakiś konkretny temat albo hejt, a tutaj żeńskie MMA. Zawiedziony. Nie słucham dla zasady. Wybacz ;(
Na MMA się nie znam, więc choć w tym temacie mogłem z sensem powiedzieć.
Na koniec jest trochę o Bedorf ie, UFC 200 i Dana vs Helwani, jeśli to Ci zrekompensuje temat przewodni :DC:
 
@MysticBęben Na razie jestem w trakcie słuchania, ale początek jest całkiem obiecujący. Jak przesłucham całość, to wtedy napisze coś więcej od siebie. :lol:

Już pierwsza sprawa, użyłem skrótu myślowego i skupiłem się tylko na dziewczynach z UFC. Np. Agnieszka Niedźwiedź i Lena Tkhorevska to bardzo atrakcyjne kobiety.
 
Last edited:
Także to by było na tyle.
a-w_9Izw.jpeg
 
kurde a alexa grasso czy iza badurek?:/
Izę pod koniec odrzuciłem, Alexy nie brałem pod uwagę jakoś. Lista ociekaczem subiektywizmem :DC:
Jakoś zresztą przy Sanko wszystkie panie zbladły i nie miałem parcia na research po wszystkich dostępnych federacjach :mamed:
 
Izę pod koniec odrzuciłem, Alexy nie brałem pod uwagę jakoś. Lista ociekaczem subiektywizmem :DC:
Jakoś zresztą przy Sanko wszystkie panie zbladły i nie miałem parcia na research po wszystkich dostępnych federacjach :mamed:
Dla ułatwienia mógłbyś wrzucić listę z reprezentacyjnymi zdjęciami tutaj. Byłoby łatwiej.
 
Myślałem, że jakiś konkretny temat albo hejt, a tutaj żeńskie MMA. Zawiedziony. Nie słucham dla zasady. Wybacz ;(
@Comber - podstawowym celem, zapisanym w statucie jednoosobowej spółki z o.o. "MysticBęben", jest spełnianie życzeń naszych klientów. Tym razem będzie Pan zadowolony :)
Takie tam przemyślenia o naszym polskim piekiełku, na trzech przykładach.

 
@Comber - podstawowym celem, zapisanym w statucie jednoosobowej spółki z o.o. "MysticBęben", jest spełnianie życzeń naszych klientów. Tym razem będzie Pan zadowolony :)
Takie tam przemyślenia o naszym polskim piekiełku, na trzech przykładach.


Piekiełkiem przekonałeś, po pracy będzie słuchane
 
Wczorajszy był nieoznaczony, ale to pudelek, więc można olać, ale lekko :)
Chodzi Ci o nazwę pliku, czy o metadata tagi również?
Metadata - itunes nie wykrywa tego po autorze/albumie i muszę na komórce spośród wszystkich plików znajdować nieopisany plik.
 
@MysticBęben własnie nadrobiłem oba podcasty. Bardzo mi umiliło godzinę w pracy ;)
@MysticBęben Bardzo dobra robota! Fajnie umila czas w pracy.
Cieszę się. Mam nadzieję, że Wasi szefowie są bardziej pro-cohonesowscy, niż wspomniani w podcaście trenerzy i managerowie :DC:

Dla ułatwienia mógłbyś wrzucić listę z reprezentacyjnymi zdjęciami tutaj. Byłoby łatwiej.
@Wewiur - 1. miejsce starczy, bo resztę raczej wszyscy znają :)
1368406332_1821_laura.jpg

20130104065823_03_Robb_Sanko.JPG


laura-sanko.png
 
Back
Top