PODCAST: Bęben w korku

Zawsze możesz wpaść do Warszawy na UFC 200, trochę młodszych będzie, nawet może Twój syn :DC:

Kurde, chętnie bym wpadła, ale akurat 8.07 zaczynam staż :(
ALE ! Obiecałam sobie, że w tym roku zrobię sobie kilkudniowe wypady do różnych miast Polski więc jak uda mi się natrafić na grupy cohoneskich ciasteczek w różnym wieku to chętnie zamienię parę słów/zjem pizzę z salami/kebab/ napiję się złotego trunku :D
 
Kurde, chętnie bym wpadła, ale akurat 8.07 zaczynam staż :(
ALE ! Obiecałam sobie, że w tym roku zrobię sobie kilkudniowe wypady do różnych miast Polski więc jak uda mi się natrafić na grupy cohoneskich ciasteczek w różnym wieku to chętnie zamienię parę słów/zjem pizzę z salami/kebab/ napiję się złotego trunku :D
Aaa , czelendżer w Posen, no tak. Nie mieli kiedy zrobić. Kurwy nie ludzie
 
Aaa , czelendżer w Posen, no tak. Nie mieli kiedy zrobić. Kurwy nie ludzie

Daj spokój, a jeszcze zamontowali światła i będą sesje nocne #brakżycia
Praca od 11 do nawet 24 :heart:
ALE ! Właśnie dostałam ściśle tajny wykaz gwiazd także czuje się ważna :cryme:

Następnym razem na pewno się już nie wywinę od przyjazdu w nieznane, do nieznanych :)

Żeby chociaż Fibak grał

Będzie ze mną siedział na trybunie :D mogę pozdrowić :cryme:

#LukeRockholdPolskiegoTenisa :DC:

:cryme::cryme:

A właśnie bo tego jeszcze nie napisałam ! @MysticBęben super podcast :) czekam na więcej !
 
Będzie ze mną siedział na trybunie :D mogę pozdrowić
Ja z tenisa tylko Agassiego uznaję i te 2 panie:

Gabriela-Sabatini.jpg
 
@MysticBęben dzięki za uwzględnienie :-). Czym nagrywales podcasta?

Ps. Kurwa jak robiłeś redukcję na 2 pod górkę, to siedziałem ile on ma tam koni że tak mruczy :-D? A tu dacia :-D
Galaxy A5, położony pod deską rozdzielczą (tak wciśnięty między górną i dolną obudowę zegarów). Dacia mułem jest, silnik 1,4 a koni raptem 75 w tej wersji (a kawał auta jest). Jak na pusto jadę, to luz, ale jak wiozę 15 płyt chodnikowych + 4 worki cementu, to już czelendż jest ;)
 
Galaxy A5, położony pod deską rozdzielczą (tak wciśnięty między górną i dolną obudowę zegarów). Dacia mułem jest, silnik 1,4 a koni raptem 75 w tej wersji (a kawał auta jest). Jak na pusto jadę, to luz, ale jak wiozę 15 płyt chodnikowych + 4 worki cementu, to już czelendż jest ;)
I to normalnie na dyktafonie ?
 
I to normalnie na dyktafonie ?
Tak - w dodatku w futerale. Sam byłem w szoku, jaką jakość się udało uzyskać - a nagranie było w m4a, którego to formatu nie czyta Audacity, więc żeby obrobić, musiałem i tak na wav skonwertować i jako mp3 320kbps zapisać dopiero :)
 
Tak - w dodatku w futerale. Sam byłem w szoku, jaką jakość się udało uzyskać - a nagranie było w m4a, którego to formatu nie czyta Audacity, więc żeby obrobić, musiałem i tak na wav skonwertować i jako mp3 320kbps zapisać dopiero :)
Szczeke pewnie fonografem nagrywaja
 
Ta nowa już wygląda nawet przystępnie. Dużo ich teraz jeździ. Przesiadziesz się na młodszą?
Nie mam funduszy, wszystko w dom i ogród ładuję. Dacia - odpukać - poza niedawno wymienionymi końcówkami drążków nie miała ani jednej usterki od 2 lat, kiedy ją kupiłem. Poza tym, ma legalny przebieg 128k dopiero (kupiłem ją z 87k) więc na razie zostaję przy niej. Żona ma Tacumę z 2006 (wersja z Włoch, więc jako Chevrolet, nie Daewoo :D ) i też bez większych wkładów na razie się obywa.
 
Nie mam funduszy, wszystko w dom i ogród ładuję. Dacia - odpukać - poza niedawno wymienionymi końcówkami drążków nie miała ani jednej usterki od 2 lat, kiedy ją kupiłem. Poza tym, ma legalny przebieg 128k dopiero (kupiłem ją z 87k) więc na razie zostaję przy niej. Żona ma Tacumę z 2006 (wersja z Włoch, więc jako Chevrolet, nie Daewoo :D ) i też bez większych wkładów na razie się obywa.
To są tak proste konstrukcje, że oprócz eksploatacyjnych części nic nie powinno być naprawianie. Drugie tyle zrobisz spokojnie. No chyba, że w tym czasie plastiki odpadna :p
 
No więc... spodobało mi się nagrywanie, więc dziś mała dygresja o najpiękniejszej piękniejszej części MMA :)



Znowu świetna robota :)
I uważam, że Rose dopóki nie ścięła włosów to naprawdę była bardzo ładna kobieta :)
Poza tym Maryna Moroz czasem też wygląda całkiem spoko :D #okiemkobiety
Na niektórych zdjęciach to nawet przypomina Gal Gadot z Szybkich i Wściekłych :D
 
Back
Top