PODCAST: Bęben w Korku 11-20

Miałem pisać że dobrze by było jakoś te odcinki umieszczać coby były łatwiejsze do namierzenia bo szukać ich między postami to masakra jakaś. Do tego cenne były opisy co w którym mniej więcej poruszasz bo już mi się pierdzieliło czy ja słuchałem 7 8 czy 9 a ledwo nadążam za nimi. A nie chciałem marudzić to siedziałem cicho.
 
Miałem pisać że dobrze by było jakoś te odcinki umieszczać coby były łatwiejsze do namierzenia bo szukać ich między postami to masakra jakaś. Do tego cenne były opisy co w którym mniej więcej poruszasz bo już mi się pierdzieliło czy ja słuchałem 7 8 czy 9 a ledwo nadążam za nimi. A nie chciałem marudzić to siedziałem cicho.
Zawsze starałem się opisywać. Ale lekko.

W tym (11.) odcinku:
- Palhares w KSW
- USADA vs zawodnicy
- ranking PL

dyszkami :DC:
 
Przesłuchałem cały :-D. Możesz wspomnieć przy następnym o zlocie. Dużo ludzi słucha podcastów więc może kogoś jeszcze ściągniesz na zlot :lol:
 
Marzy mi się, że kiedyś słuchacze potraktują mój podcast poważnie i ktoś się ustosunkuje do moich typów na galę...
:DC::DC::DC:
 
Wracam do domu i właśnie slucham 12 i 13. Łezka mi się w oku zakrcila jak o mnie wspomniałeś :-D. Słowo się rzekło, wódka będzie :-D
 
@MysticBęben kiedy nowy podcast ?
Bęben w Korku 14, a w nim:
- podsumowanie UFC 201, w tym #bębenwkurwbezangermanagementu
- trashtalk Kumy (bez inby, bo jestem w tym wypadku #teamAgnieszkana100pro)



Oczywiście plik dostępny też na dropboxie.
W 21:28 - słyszalny przeskok - okazało się, że ktoś dzwonił do mnie w czasie nagrywania (miałem wyciszone) i od tego czasu nagranie się zatrzymało, więc na świeżo będąc, ruszyłem spod pracy na małą rundkę, żeby dograć to, co mi poszło w bezmikrofonowy eter chwilę wcześniej. Ale czego się nie robi dla słuchaczy :mamed:
@Gienek - a Ty wykupiłeś już abonament na sierpień? ;)
 
Bęben w Korku 14, a w nim:
- podsumowanie UFC 201, w tym #bębenwkurwbezangermanagementu
- trashtalk Kumy (bez inby, bo jestem w tym wypadku #teamAgnieszkana100pro)



Oczywiście plik dostępny też na dropboxie.
W 21:28 - słyszalny przeskok - okazało się, że ktoś dzwonił do mnie w czasie nagrywania (miałem wyciszone) i od tego czasu nagranie się zatrzymało, więc na świeżo będąc, ruszyłem spod pracy na małą rundkę, żeby dograć to, co mi poszło w bezmikrofonowy eter chwilę wcześniej. Ale czego się nie robi dla słuchaczy :mamed:
@Gienek - a Ty wykupiłeś już abonament na sierpień? ;)

Tak jest hajs powinien być na dniach na Twoim koncie :lol:
 
Back
Top