PODCAST: Bęben w Korku 11-20


....i tak sobie myślę..... .... ..... że....... .... ....i myślę sobie.... ... ....że naprawdę.... ..... może nie....

lol

Chciałbym tylko zauważyć, że wyprzedana hala nie musi sie przekładać bezpośrednio na sprzedaż ppv, ale się okaże:)

I owszem Rudy jest OBECNIE królem ppv, nikt nie zrobił lepszego wyniku od 7 lat;) Pomijam fakt, że jest tylko zawodnikiem mma i debiutował w ufc praktycznie z ulicy, a juz w 3ej gali w ppv z nim w ME poszło 1,5 mln, przy 1,6 Lesnara, który pojawił się w UFC jako wielka gwiazda WWE.

Średnia sprzedanych ppv Rudego na gale przewyższa Lesnara o ponad 200k bang! :D
 
lol

Chciałbym tylko zauważyć, że wyprzedana hala nie musi sie przekładać bezpośrednio na sprzedaż ppv, ale się okaże:)

I owszem Rudy jest OBECNIE królem ppv, nikt nie zrobił lepszego wyniku od 7 lat;) Pomijam fakt, że jest tylko zawodnikiem mma i debiutował w ufc praktycznie z ulicy, a juz w 3ej gali w ppv z nim w ME poszło 1,5 mln, przy 1,6 Lesnara, który pojawił się w UFC jako wielka gwiazda WWE.

Średnia sprzedanych ppv Rudego na gale przewyższa Lesnara o ponad 200k bang! :D
Na polskie podworko to Rudego odpowiednikiem jest Najman. Wyprzedawal gale, hale i sale.
 
Olimpijski Bęben 9

....i tak sobie myślę..... .... ..... że....... .... ....i myślę sobie.... ... ....że naprawdę.... ..... może nie....
Nie mogłem się skupić, w chevrolecie źle się nagrywa :D

I owszem Rudy jest OBECNIE królem ppv, nikt nie zrobił lepszego wyniku od 7 lat;)
To jest co najwyżej księciem. Ani królem, ani rekordzistą :)

Średnia sprzedanych ppv Rudego na gale przewyższa Lesnara o ponad 200k bang! :D
Lesnar: 1,01M (91), 1,6M (100), 1,06 (116), 0,9M (121), 1,3M(200) - średnia 1,174M
Conor: 0,825M(189), 1,2M (194), 1,5(196) - średnia 1,175M

Ale:
- oficjalny buyrate UFC196 nigdy nie został podany. 1,5M padło jedynie z ust Dany i Conora, nie jest to liczba wiarygodna, ale uwzględniłem ją z braku jakichkolwiek innych danych
- Conor miał tylko 3 PPV, jeśli weźmiemy 3 PPV Lesnara, to mamy średnią 1,32M (Lesnar) vs 1,175M (Conor)

Jak by nie patrzeć, Rudy przegrywa :)
 
Olimpijski Bęben 9


Nie mogłem się skupić, w chevrolecie źle się nagrywa :D


To jest co najwyżej księciem. Ani królem, ani rekordzistą :)


Lesnar: 1,01M (91), 1,6M (100), 1,06 (116), 0,9M (121), 1,3M(200) - średnia 1,174M
Conor: 0,825M(189), 1,2M (194), 1,5(196) - średnia 1,175M

Ale:
- oficjalny buyrate UFC196 nigdy nie został podany. 1,5M padło jedynie z ust Dany i Conora, nie jest to liczba wiarygodna, ale uwzględniłem ją z braku jakichkolwiek innych danych
- Conor miał tylko 3 PPV, jeśli weźmiemy 3 PPV Lesnara, to mamy średnią 1,32M (Lesnar) vs 1,175M (Conor)

Jak by nie patrzeć, Rudy przegrywa :)
W skrócie: statystyki to chuj. Można nimi sobie manipulować jak się tylko chce.
 
Po prostu musiałem koledze ostatni oręż wytrącić z ręki.
Lesnar > Conor, it's a no-brainer ;)
Pomyśl jakby Conor miał taki background w WWE, a potem robił to co robi w oktagonie.

Dla mnie to dwie inne kategorie zawodników, do Brocka nikt nie ma startu. To jest taki nasz najrzadszy pokemon. (@Cloud doceni)
 
15-tka ssie.
I o ile w realu nie miałbym nic przeciwko, tak wirtualny odcinek zbyt zamulony i jakby robiony na siłę. Reklamy trzymają oczywiście poziom, ale pogoda ducha prowadzącego nie napawa optymizmem jakoś.
Ps. Ale może to ja mam gorszy dzień i stąd te marudzenie teraz ;)
Pondro
 
Olimpijski Bęben 9


Nie mogłem się skupić, w chevrolecie źle się nagrywa :D


To jest co najwyżej księciem. Ani królem, ani rekordzistą :)


Lesnar: 1,01M (91), 1,6M (100), 1,06 (116), 0,9M (121), 1,3M(200) - średnia 1,174M
Conor: 0,825M(189), 1,2M (194), 1,5(196) - średnia 1,175M

Ale:
- oficjalny buyrate UFC196 nigdy nie został podany. 1,5M padło jedynie z ust Dany i Conora, nie jest to liczba wiarygodna, ale uwzględniłem ją z braku jakichkolwiek innych danych
- Conor miał tylko 3 PPV, jeśli weźmiemy 3 PPV Lesnara, to mamy średnią 1,32M (Lesnar) vs 1,175M (Conor)

Jak by nie patrzeć, Rudy przegrywa :)

Oficjalny nie, ale:

Informacje które na to wskazują to według prasówki UFC:
  • UFC 196 sprzedało najwięcej cyfrowych PPV w historii
  • Kartę wstępną UFC 196 obejrzało 1.8 miliona widzów, 2 najlepszy wynik w historii FS1
  • Karta wstępna UFC 196 wygrała walkę o widza w strategicznej grupie docelowej 18-49.
  • UFC 196 przyciągnęło rekordowo nową ilość użytkowników którzy zapisali się na UFC Fight Passa, pobito również rekord osób która oglądała na nim galę UFC.
  • Seria Embedded przed galą UFC 196 została obejrzana 4.9 miliona razy, jest to rekord dla tej serii blogów przed gala.
  • Informacje o UFC 196 zajęły pierwsze miejsce wśród wydarzeń sportowych na Twitterze w tygodniu gali oraz samym dniu gali. Hashtag #UFC196 został użyty w 844 tysiącach tweetów które zostały wyświetlone 107 milionom ludzi – dane tylko z USA.
  • Konta społecznościowe UFC zyskały 100 tysięcy nowych fanów w trakcie tygodnia gali.
  • Strona UFC.com pobiła rekord odwiedzin.
Nie ma wątpliwości kto obecnie tu rządzi.

Niech będzie, ze księciem, prawda jest taka że Lensar startował z kompletnie innego pułapu i nie zapracował sobie na swoją popularność jako zawodnik mma;)
 
Hehe... jakby nie @Olos to bym zapomniał, że w zeszłym tygodniu nagrałem 18. odcinek :DC:
A nie pamiętałem, bo krótki i chujowy, niemniej dla porządku wrzucę:
UFC FN 94, trzech króli, Jotko

@Gienek

Zawiedzionych tym odcinkiem uspokoję - po robocie wbijam się w korek bez córy na pokładzie, więc dziewiętnasta edycja wjedzie wieczorem :)
 
Last edited:
Hehe... jakby nie @Olos to bym zapomniał, że w zeszłym tygodniu nagrałem 18. odcinek :DC:
A nie pamiętałem, bo krótki i chujowy, niemniej dla porządku wrzucę:

@Gienek

Zawiedzionych tym odcinkiem uspokoję - po robocie wbijam się w korek bez córy na pokładzie, więc dziewiętnasta edycja wjedzie wieczorem :)

Wpraszam się do podcastu po walce Popusia
 
Bęben w Korku 19, a w nim:
- typy na UFC FN 95 Brasilia
- kto dla Jotko?
- Popuś, czy to Ty (tak charczysz po minucie treningu)
- i trochę hejtu mniejszego sortu



@Gienek pamiętaj o abonamencie na październik, sam się nie przedłuży
@Olos chwalisz moje podcasty, dostaniesz darmowe 10 powiadomień
Na dropboxie też już siedzi :)
 
Back
Top