Po wygranej z Nate’em Diazem, Jake Paul ogłosił datę kolejnego występu w ringu bokserskim

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
jake.jpg


Jake Paul, niezwykle popularny YouTuber oraz bokser, ogłosił datę swojego powrotu do ringu. Paul wierzy, że zawalczy raz jeszcze w 2023 roku - planuje wystąpić 15 grudnia w nieznanej jeszcze lokalizacji.

Paul w ostatnim pojedynku w ringu bokserskim wygrał z Nate'em Diazem przez decyzję sędziowską. Dla YouTubera była to 7. wygrana w jego zawodowej karierze. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. byłym mistrzem UFC, Tyronem Woodley'em czy Andersonem Silvą. W swoich mediach społecznościowych, zawodnik zapowiedział kolejny występ w ringu, który ma odbyć się 15 grudnia tego roku.

26-letni Paul (7-1 BOKS) w przeszłości wspominał o potencjalnym pojedynku z Conorem McGregorem. W ostatniej walce pokonał przez decyzję sędziowską byłego rywala Irlandczyka, Nate’a Diaza. 4 z 7 wygranych w karierze bokserskiej zdobywał przez KO/TKO. Jego brat, Logan Paul, w ostatnim pojedynku wygrał z Dillonem Danisem. Jedyną przegraną w karierze zadał mu brat legendarnego Tysona Fury'ego, Tommy Fury. Nie wiadomo jeszcze kto będzie jego kolejnym przeciwnikiem.





 
otwieram :korwinlaugh:

Podobają mi sie fikołki jakie robią fani "mistrzów MMA" w starciu z "nikim", ja wiem ze to nie jest widowisko najwyzszych lotów ale chłopak umie na tyle ze sobie jakoś tam radzi i ci mistrzowie nim podłogi nie zamiatają ("fani MMA go nienawidzą" :muttley: )
 
Po której wygranej? Była jakaś walka, czy to zwykłe pompowanie sflaczałego balonika sprzed lat?

:tysonhappy:
 
otwieram :korwinlaugh:

Podobają mi sie fikołki jakie robią fani "mistrzów MMA" w starciu z "nikim", ja wiem ze to nie jest widowisko najwyzszych lotów ale chłopak umie na tyle ze sobie jakoś tam radzi i ci mistrzowie nim podłogi nie zamiatają ("fani MMA go nienawidzą" :muttley: )
Bo walczy z past prime, starymi i do tego z niższych wag zawodnikami MMA w boksie... :confused:
:roberteyeblinking:
 
Ciekawie, że jeszcze do niedawna na Tapology widniało nazwisko youtubera KSI, ale po ostatniej walce z Tommy'm Fury znikło... :benny::boss:
 
Kurde, ale czego on zasłynął na tym youtubie?
Grał w Maincrafta czy uwodził nastki?
Serio pytam, bo nie wiem?
 
Kurde, ale czego on zasłynął na tym youtubie?
Grał w Maincrafta czy uwodził nastki?
Serio pytam, bo nie wiem?
Pranki, challenge i muzyczne clipy itp.

+27m wyświetleń (17 r) :confused:

179 m wyświetleń (17 r) :benny:
Screenshot_2023-10-17-21-14-28-984~2.jpg

Bokser zawodowy nie walczący z pięściarzami... :lol::confused::facepalm:
Plus starszy brat Logan mający 24m sub na YT.
 
"nie walczacy z pięsciarzami" zaraz zaraz to rozumiem ze ci co do tej pory z nim walczyli to sami zapaśnicy tak? :korwinlaugh:

pamietam jaka narracja była jak zaczął te szopke, jakie teksty leciały, ze dadzą mu prawdziwego sportowca MMA i go "sportowiec" poskłada, ale coś jak widac nie pykło :DC:, to teraz zaczeła się narracja ze sportowcy to nie piesciarze , ze są starsi od niego , że to , ze tamto...

kisnę :muttley:
 
Back
Top