Pożegnanie z forum

Kaczy zanim zlikwidujesz konto na amen pokaż swojemu psychologowi to forum ten wąte swoją działaność tutaj bo jestem prawie pewien że nie zdaje sobie sprawy ze skali zjawiska. Oczywiście wszyscy trzymamy za słowo, że od 0:00 przestajesz pisać i basta.
 
Nawet jakbym pokazał i tak by pewnie nie uwierzyła ;-)







Tak btw. Dziś wziąłem dzień wolnego, by lepiej ostatni dzień spędzić ;-)
 
Hehe. Dobra ide spać, bo ja nie mam wolnego:-)







Good+By+Duck.jpg




Celowo jest oddzielnie.
 
Nie wierze haha :-), Kaczka byc moze bylo wiele razy, ale z ciekawosci, ktory jestes rocznik?
 
Kaczka napisz ktory jestes rocznik. Zrób coś głupiego. Pokaż swoje zdjęcie albo coś. Spal wszystkie mosty żebyś nie miał po co tutaj wracać.
 


Cze kaczi, ja cię będę miło wspominał, tak samo jak kokosa, pioruna itd.
Czym jest internet bez trolli?
 
hahaha a nie przyniesie to odwrotnego skutku, ze po jakims czasie pomyslisz sobie "zaloze jeszcze jedno malutkie konto dla beki, i tak je pewnie szybko usuną a napisze pare postow zeby bylo ciekawiej" i tak sie zacznie zakladanie tysiaca kont :-) wg mnie lepszym rozwiazaniem jest pozostawienie wlasnie tego jednego oryginalnego i wchodzenie tu raz na tydzien, zamiast siedziec calymi dniami, usun po męsku przyczyne (ktora jest w glowie) a nie skutek (pisanie postow) i wszystko bedzie gralo :-)
 
Jako, że dziś żegnam to forum, mam 2 prośby do redakcji:



1) Proszę dziś o północy usunąć moje konto z portalu/forum, ale nie na zasadzie zmiany hasła, ale robiąc z niego " Anonymous".



2) Proszę nie usuwać tego tematu (przynajmniej do północy).







Z GóRY DZIĘKUJĘ ZA POZYTYWNE ROZPATRZENIE OBU PRóŚB :-)

tenor.gif
 
Trochę statystyk:



Na forum byłem 752 dni.



Nabiłem 12 308 postów.



Daje to średnio ponad 16 postów dziennie.



Oczywiście dołożyć należy posty tomano , egzekutora i leszcza25 - czyli mamy w sumie 867 postów dodatkowo (ale ich nie będę dodawał do konta głównego ;-) )



Założyłem 93 nowe tematy. Te najciekawsze moim zdaniem wrzucam poniżej:
Kaczy może wypadałoby zrobić aktualizacje statystyk, szczególnie o te nowe konta od 2013 :tysoncoffe:
 
Back
Top