PLMMA - jasna strona mocy.

Giżycko jak Kalisz impreza lokalna. Na pewno będzie komplet, miejscowe chłopaki się pobiją.
Nie ma co hejtować, takie gale są bardzo ważne i to jest właśnie jasna strona PLMMA
Dokladnie a dla kogos interesujacego sie tym sportem i mieszkajacego w poblizu okazja zobaczenia w akcji sparingpartnera mistrzyni UFC powinna byc calkiem kuszaca.
 
A to ten co sobie nogi za głowę zakłada. Własnie nie wiedziałem jak się nazywa. Ciekawy koleś :)
 
"Jotko który sędziował plmma miał teraz walczyć w Krakowie ale wypadł" by Trener.

Także nie tylko walki na plmma, ale także sędziowanie na plmma jest drogą do UFC. Jaki krejzol.
 
Giżycko jak Kalisz impreza lokalna. Na pewno będzie komplet, miejscowe chłopaki się pobiją.
Nie ma co hejtować, takie gale są bardzo ważne i to jest właśnie jasna strona PLMMA
serio nie można już nic napisać negatywnego bo od razu jest to "hejt" ? 6 walk na gali z czego połowa to amatorskie a druga połowa to walki zawodników, którzy łącznie nie stoczyli 5 walk - wiem ze to nie gala extra ale plmma potrafiło robic duzo lepsze rozpiski. Lokalne gale to także arena berserkerów czy slugfest - plmma wyglada przy nich blado - i nie jest to hejt tylko opinia, subiektywna bo moja.
 
Gala się już wyprzedała więc to najważniejsze. Giżycko widocznie nie potrzebuje mocnych nazwisk by mieć poklask na Cohones
Subiektywnie Berkut w Płocku miał świetną kartę a przyszło 200 osób na 6 tysięczną halę
 
Mirek demaskuje
5x301s.jpg
 
Gala się już wyprzedała więc to najważniejsze. Giżycko widocznie nie potrzebuje mocnych nazwisk by mieć poklask na Cohones
Subiektywnie Berkut w Płocku miał świetną kartę a przyszło 200 osób na 6 tysięczną halę
zgadza się, berkut mocno przestrzelił. Pablo, przecież wiesz że nie o poklask mi chodzi, nie raz Mirka i PLMMA bronilem na tym forum. Jakby Dylewskiego z Bazelakiem dali i wyprzedali 6 tysieczna hale tez mialbym ich chwailic ?
Idea lokalnych gal jest super, lokalni bohaterzy są potrzebni itp itd ale .... chyba nie ma sensu
 
@VaeVictis to ty wklejałeś zdjęcie, gdzie Marian był z ekipą S4 i zastanawiałeś się, czy czasem nie mamy transferu? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś :)

 
Czy retransmisje gal PLMMA można było kiedyś oglądać na stronie Orange Sport? Jestem ciekaw, czy ICW będę mógł sobie obejrzeć bez TV...
 
Ahahaha, zajebałem nazwę na twitterze @plmmaf, dziś wchodzę na konto a tutaj... :D



UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC UFC
 
Dla mnie to słabe jest, poźniej Mirek podłapie i znowu na Rocksów będzie pierdzielił głupoty.


Chociaż Trol piękny ;)
 
Last edited:
Mirek podłapie i znowu na Rocksów będzie pierdzielił głupoty.

Dostałem już pępkowe, więc...

Dobra, tak serio, to trzeba będzie powoli kończyć tą "zabawę", bo zaraz się zrobi z tego poważna sprawa i będzie problem.
 
Wiec PLMMA wymyśliło sobie, ze zrobi gale w ten sam dzien we Włocławku, co FEN...

Chciałem jechać na FEN (albo nawet na obie gale, gdyby były w innym terminie), ale wybieram TV i obejrzę oba wydarzenia.
 
FEN nie miało za dużego wyboru bo muszą się dostosować do ramówki Polsatu a nie na odwrót. Pewnie wogóle by woleli nie robić gali miesiąc po miesiącu ale nie mieli wyjścia( tzn robić w tym terminie w kwietniu albo wcale). Tym bardziej chujnia że to piątek i te miasta dzieli zaledwie 100 km...
 
No chujnia niestety. Ciekawe co tam FEN do rozpiski MMA dorzuci bo na tę galę bardziej stawiają na K1.
Tyberian i Rajewski na razie szału nie robią. Wrzosek celuje w TUF-a

Edit: Rozpiska FEN-u na razie nikogo na kolana nie rzuciła bo sprzedały się dopiero 4 bilety
 
Last edited:
Ciezko mi powiedziec ilu fanow MMA jest w Toruniu, ale mysle ze jesli potwierdzi sie starcie Okninski jr vs Pledziewicz to wszyscy powinni zameldowac sie raczej we Wloclawku niz w Bydgoszczy .
 
Back
Top