Pierdololo branżowych dziennikarzy

:antonio:

Ile mieliście lat kiedy zrozumieliście, że komfortowy świat w jakim żyjecie istnieje dzięki pracy wszystkich ludzi w okół, zarówno programisty w korpo jak i chłopów wywożących śmieci co pozwoliło Wam zrozumieć, że każda praca jest ważna a ludzie nie są gorsi z powodu jej wykonywania?

:beczka:
Przed sekundą, to będzie 34 lata.
 
Przed sekundą, to będzie 34 lata.
1711125269051.png
 
  • Like
Reactions: Abe
:antonio:

Ile mieliście lat kiedy zrozumieliście, że komfortowy świat w jakim żyjecie istnieje dzięki pracy wszystkich ludzi w okół, zarówno programisty w korpo jak i chłopów wywożących śmieci co pozwoliło Wam zrozumieć, że każda praca jest ważna a ludzie nie są gorsi z powodu jej wykonywania?

:beczka:
Mniej więcej w gimnazjum gdy przestałem wyrzucać śmieci na chodnik domyślając się że ktoś to musi posprzątać, wcześniej byłem świadomy istnienia pracy jednak chyba nie zdawałem sobie sprawy że to wszystko są naczynia połączone.

Chociaż nie, wcześniej, bo musiałem rąbać drewno i przynosić często, więc trzeba było coś zrobić by było ciepło, oraz wiedziałem też że jedzenie rośnie na ogródku bo moja babcia miała na wiosce ziemniaki i dookoła owoce te najbardziej kurewskie do zbierania typu agrest porzeczki itp, to też wiedziałem że z tego są soki.

Pojęcie pracy jako takiej i szanowania jej przychodzi w momencie podjęcia pierwszej pracy zarobkowej i posiadania "szefa" nad sobą który potrafi skwitować dzień twojej pracy tym że chuj zrobiłeś.
 
A Durniat to naprawdę as komentowania i tytan pracy. Ja wiem, że walka Rutkowski vs Neves to nie było porywające widowisko (tylko przez Rutkowskiego, Neves na mega propsie), ale co innego znudzony kibic, a co innego wykonywanie swojej roboty.

1:51 - gapienie się w telefon, zamiast oglądania walki
1:26 - żeby nie było, że na chwilę, to CIĄGLE gapił się w telefon
1:18 - szybkie zerknięcie o co chodzi
1:16 - wracamy do telefonu

Myślicie, że pisał do którejś z labadziar KSW, do których się tak żałośnie podlizuje odkąd tylko został komentatorem?

imuFoar.png
HW0bQfd.png

AewkaDJ.png

vV1DBWS.png
 
:antonio:

Ile mieliście lat kiedy zrozumieliście, że komfortowy świat w jakim żyjecie istnieje dzięki pracy wszystkich ludzi w okół, zarówno programisty w korpo jak i chłopów wywożących śmieci co pozwoliło Wam zrozumieć, że każda praca jest ważna a ludzie nie są gorsi z powodu jej wykonywania?

:beczka:
Oczywiście, ludzie nie są ani gorsi ani lepsi, laski jarają się tak samo śmieciarzami jak i 15k programistami.
 
Jest pole do popisu.

Niby tak, a realnie to o co niby miałbym go zapytać, szczerze i bez hejtu, jak mikrofon trzymać czy może o muzeum motoryzacyjne?

Zjaru od bardzo dawna stał się gościem którego się puszcza z nudów w tle nie przykładając większej uwagi do jego bajerzenia z mordeczkami na lajwach
 
Hm. To chyba powinno być oczywiste, że pracownik danej organizacji nie powinien głosować w takich nagrodach, mam rację czy nie bardzo? Nie znam kulisów, kto, kiedy i jak zrezygnował, ale pracując dla KSW to powinien być naturalny krok
To jest logiczne, oczywiście, jednak Domiś nie mógł przełknąć tej szpileczki i musiał napisać że sam zrezygnował, mimo że to nie prawda z racji jak już wspominałeś zatrudnienia w KSW, ja też nie wiem co kto gdzie jak ale tak jak napisałeś jest po bożemu.
 
Back
Top