Pierdololo branżowych dziennikarzy

Raczej tak skoro to Szczecin ale najlepiej jakby ktoś z miejscowych się wypowiedział.
Ja tylko znam historię znajomego, który jakiś strachliwy nie jest, ale karate king mistrz brus li kiedyś do niego podszedł w lokalnym kinie -- w ogóle się nie znali -- i powiedział mu, żeby się przesiadł na jego miejsce, bo coś mu tam nie pasowało. Raczej nie konfabulował, bo tendencji do tego nie miał i żaden powód do dumy. Trochę mu głupio było w sumie, ale zobaczył dużego bysiora i się przesiadł.

To też pokazuje mentalność tego środowiska/towarzystwa.
 
Ja tylko znam historię znajomego, który jakiś strachliwy nie jest, ale karate king mistrz brus li kiedyś do niego podszedł w lokalnym kinie -- w ogóle się nie znali -- i powiedział mu, żeby się przesiadł na jego miejsce, bo coś mu tam nie pasowało. Raczej nie konfabulował, bo tendencji do tego nie miał i żaden powód do dumy. Trochę mu głupio było w sumie, ale zobaczył dużego bysiora i się przesiadł.

To też pokazuje mentalność tego środowiska/towarzystwa.


Bedorf?

Co za pajac.

@Hefaner o tym wie?

:lol:
 
hefaner i tak by nie uwierzył ;-) Ja wcześniej myślałem, że na tle reszty tego towarzystwa bijoków to taki sympatyczny, dobrze wychowany i inteligentny koleś. No, ale cóż ;-) Inteligentny pewnie i jest, ale z resztą niekoniecznie ;-)


Sądząc po tym co piszesz to rzeczywiście.

Też miałem o Karolu podobne zdanie.
 

Za to w środowisku MMA jest transparentność XD.

Każdy wywiad to niemal wyłącznie lizanie rowa, każdy trzyma się z dala od kontrowersyjnych tematów, bo pan wuj się obrazi - o czym zresztą pisaliśmy parę stron temu.

No ale wiadomo, my jesteśmy tylko balasami kebabożercami, a „dziennikarze” MMA dobrą robotę robią, dobry przekaz leci. :kis:
 
GIaBSXkWMAAGMsm
 
Zawsze mówiłem, że Mati to jest ekspert MMA ! Brawo Mati ! My dwaj tylko naprawdę znamy się na MMA ! Pisałem w czasie gali, że sufitem Linki Master jest UFC. I nie zmieniam zdania !!!
 
Back
Top