Pierdololo branżowych dziennikarzy

Czy wczoraj podczas KSW usłyszeliście chociaż raz, że coś było słabe, że ktoś ma za małe umiejętności? Że w pięciorundowej, walce mistrzowskiej gość oddychał rękawami po 5 minutach? Trzech komentatorów, w tym dwóch dziennikarzy siedziało i żaden nie widział?

Wstawcie sobie w odpowiednie miejsca twarz Kawula, Turskiego, Dominika i pozostałych potakiwaczy, będziecie mieli dziennikarstwo mma na jednym obrazku.

IMG_1243.jpeg
 
Czy wczoraj podczas KSW usłyszeliście chociaż raz, że coś było słabe, że ktoś ma za małe umiejętności? Że w pięciorundowej, walce mistrzowskiej gość oddychał rękawami po 5 minutach? Trzech komentatorów, w tym dwóch dziennikarzy siedziało i żaden nie widział?

Wstawcie sobie w odpowiednie miejsca twarz Kawula, Turskiego, Dominika i pozostałych potakiwaczy, będziecie mieli dziennikarstwo mma na jednym obrazku.

View attachment 75461
Jeden fałszywy ruch i wylot z listy płac. Rozumiesz jak jest.
 
Czy wczoraj podczas KSW usłyszeliście chociaż raz, że coś było słabe, że ktoś ma za małe umiejętności? Że w pięciorundowej, walce mistrzowskiej gość oddychał rękawami po 5 minutach? Trzech komentatorów, w tym dwóch dziennikarzy siedziało i żaden nie widział?

Wstawcie sobie w odpowiednie miejsca twarz Kawula, Turskiego, Dominika i pozostałych potakiwaczy, będziecie mieli dziennikarstwo mma na jednym obrazku.

View attachment 75461
"Komentatorzy" wczorajszej gali to mistrzostwo kurwa świata. Wysokiej klasy gówno.
 
Turski


Chyba trzeba mieć Instagrama, żeby to obejrzeć
 
Turski


Chyba trzeba mieć Instagrama, żeby to obejrzeć
Po raz to już nie da się tego odzobaczyć po dwa teraz to już do końca świata będzie mi się ten dzban wyswietlał w propozycjach.
 
Oglądając ostatni odcinek Oktagon Live można się poczuć jakby się czytało cohones. Padły zwroty - Legendary Polish Cardio i blokowanie ciosów twarzą
:joe:

Prokulski na 100% czyta.

Im więcej widzę wypowiedzi na TT i tekstów w Oktagonie, tym bardziej jestem pewien, że Turski uważa się za typa bardziej inteligentnego od innych i w ogóle lepszego pod każdym względem i wali sobie konia patrząc na siebie w lustrze lub myśląc o swojej zajebistości. Niesamowicie irytujący pajac.
 
Każdy kurwa czyta i nie ma co się licytować, powtarzam, KAŻDY CO DO JEDNEGO czyta opiniotwórcze forum Cohones. Kurwa wszyscy czytają, nawet trener Andrzej.
Moja dziewczyna bardzo śmieje się z komentarzy pod wpisami. Potwierdzam, każdy.
 
Szanuję za Proseczjo i wrzucanie filmików z tańcem w sytuacji gdy, podobnie jak 99% białych ludzi, nie umie się tańczyć.
A teraz Pani Lucyna zacznie dostawać dziwne wiadomości z prośbą lub groźbą żeby pokazała stopy :beczka:
@DONTOLIVER
Hahaha, namawiam ją, żebyśmy onlyfans zrobili i pierdolili w czapkę te etaty, stopy zrobią robotę. Ona jest kotem w chuj, miłość mojego życia, ale biznes jest kurwa biznes. Stay tuned...
 
Hahaha, namawiam ją, żebyśmy onlyfans zrobili i pierdolili w czapkę te etaty, stopy zrobią robotę. Ona jest kotem w chuj, miłość mojego życia, ale biznes jest kurwa biznes. Stay tuned...
Możesz poprosić dziewczynę żeby wrzucała bardziej odważne zdjęcia na insta? :awesome:
 
Back
Top