Pierdololo branżowych dziennikarzy

Turskiego poziom przemilczę, ja już jestem na etapie braku reakcji i jego wpisy nie wywołują już we mnie większych emocji, nawet jak szuka banderowskich barw na obrazkach z wizyty prezydenta Ukrainy albo wrzuca jakiś artykuł naukowy, gdzie nie ma o tym zielonego pojęcia i kwituje to jakimiś Coehlowymi stwierdzeniami, typu ' Człowiek... tylko człowiek i aż człowiek... Żyj i dać żyć... Tak proste i tak trudne....' O jechaniu po freakach, a teraz odrętwiałym języku od trzymania go w ich tyłku to już z litości nie będę się rozpisywał.

Mnie ostatnio rozwala zjawisko, gdzie zauważam coraz większą odklejkę wśród tych 'dziennikarzy', im się wydaje, że jak zrobią wywiad z laską, która obciągała tuzin murzyńskich pałek w autobusie i ten wywiad wykręci liczby, to stają się elitą intelektualną. Jak widzę jak taki Cichy rozpisuje się o polityce na twitterze... :jimcarreyvomit:
 
Tak sobie pomyślałem, że warto mieć zbiorczy temat gdzie można wrzucać wszelkie odklejki różnych hien, czekoladowych misiów i innych Jareczków, bo stężenie gówna jaki produkują jest już większe niż w Wiśle po awarii w Czajce.
Na koniec roku zrobię głosowanie na Dzbana Roku wśród tych pajaców.
na ostro jedziesz z tymi tematami, moze ten przebije nawet dariuszke
 



Nie znam ludzi związanych z tą dramą, ale jeśli zawodniczka grozi nie zawodnikowi, to dla mnie to po prostu patologia niezależnie od powodu. Nie mówiąc już o tym, że gdyby w rewanżu sama dostała liścia od faceta, to by była straszna afera i dramat.
Turski jeszcze to podkręcający to patologia do kwadratu.
Gdyby jakiś solidny zawodnik wagi ciężkiej zagroził mu wypłaceniem liścia, to te pedofilskie wąsy odpadły by mu ze strachu jeszcze przed faktem.
Ci jebani atencjusze sprowadzają ten sport na skraj śmieszności.
 
Last edited:



Nie znam ludzi związanych z tą dramą, ale jeśli zawodniczka grozi nie zawodnikowi, to dla mnie to po prostu patologia niezależnie od powodu. Nie mówiąc już o tym, że gdyby w rewanżu sama dostała liścia od faceta, to by była straszna afera i dramat.
Turski jeszcze to podkręcający to patologia do kwadratu.
Gdyby jakiś solidny zawodnik wagi ciężkiej zagroził mu wypłaceniem liścia, to te pedofilskie wąsy odpadły by mu ze strachu jeszcze przed faktem.
Ci jebani atencjusze sprowadzają ten sport na skraj śmieszności.

Dokladnie, Turski to jest menda. Pewnie w czwartek w Oktagonie będzie dzwonił do tej patusiary szukając atencji
 
Oficjalnie sąd przyznał że napierdalał i poćpany znęcał się nad swoją konkubiną.

Ale tak, jeśli chodzi o freaki jest sztywny - może bał się tego, ze na konferenciji ktoś to wyciągnie albo po ludzku mu za to z partyzanta zapierdoli w łeb od tyłu.

Wyjątkowej klasy ludzkie gówno - tłukł naćpany dziewczynę - wyzywał ją od psychicznych, nasyłał na nią policję i straszył sądem i prawnikiem... Gówno ludzkie - a najgorsza była jego fanbaza i "dziennikarze" , którzy stali po stronie tego Gówna z Legionowa i pisali tej lasce na społecznościówkach, że jest kurwą - dziewczynie napierdalanej przez 150-kilowego knura.


View attachment 63337



View attachment 63338
jak można mówić o zasadach i trenować w WCA zwłaszcza, że jest tam Anzor i masa kryminalistów :korwinlaugh:
 
cd.

1682321414720.png
 
Może warto zalinkować wojenkę jaka Turski wytoczył Wasylowi o galę w Rzeszowie.
Pewnie inspirowany przez Bora.


Turski niech sobie obejrzy choć jedno ważenie KSW i dopiero wypowiada się o profesjonalizmie. Ta Klimek to w ilości wypowiedzianych bzdur sprintem goni samego Irka Bielenika, a Durniat duka i widać, że przed kamerą nie czuje się do końca komfortowo. Gość prowadził już tyle ważeń i zawsze coś pomyli. Jak już chce być taki mądry to niech przeanalizuje jak KSW wchodziło na rynek Czeski. Ile było konferencji, trailerów, materiałów z zawodnikami. Przecież oni tam pojechali jak na wycieczkę, a ludzie z Octagonu to chyba się posrali ze śmiechu jak zobaczyli jakie czeskie gwiazdy są na tej karcie.
 
Turski niech sobie obejrzy choć jedno ważenie KSW i dopiero wypowiada się o profesjonalizmie. Ta Klimek to w ilości wypowiedzianych bzdur sprintem goni samego Irka Bielenika, a Durniat duka i widać, że przed kamerą nie czuje się do końca komfortowo. Gość prowadził już tyle ważeń i zawsze coś pomyli. Jak już chce być taki mądry to niech przeanalizuje jak KSW wchodziło na rynek Czeski. Ile było konferencji, trailerów, materiałów z zawodnikami. Przecież oni tam pojechali jak na wycieczkę, a ludzie z Octagonu to chyba się posrali ze śmiechu jak zobaczyli jakie czeskie gwiazdy są na tej karcie.
Klimek do wora i Durniak też - co oni pierdolą - często - rzygać się chce słuchania bajki o tym, że Paczuski to jest kozak bo pokonał MISTRZA CAGE WARRIORS - Jasona Radcliffe - a Radcliffe w CW poszło jak Skibie albo i gorzej bo skiby w 30 sekund nikt nie znokautował. Chyba 3 redakcje powtarzają tę bzdurę - jakby był mistrzem CW to by poszed do UFC a nie był bumem do bicia dla każdego w KSW.
 
Klimek do wora i Durniak też - co oni pierdolą - często - rzygać się chce słuchania bajki o tym, że Paczuski to jest kozak bo pokonał MISTRZA CAGE WARRIORS - Jasona Radcliffe - a Radcliffe w CW poszło jak Skibie albo i gorzej bo skiby w 30 sekund nikt nie znokautował. Chyba 3 redakcje powtarzają tę bzdurę - jakby był mistrzem CW to by poszed do UFC a nie był bumem do bicia dla każdego w KSW.
Z perspektywy czasu zaczynam doceniać Jurasa, Janisza, TJa i Wójcika. Ich praca nie zawsze była idealna, ale na pewno było dwie półki wyżej niż jest teraz.
 
Z perspektywy czasu zaczynam doceniać Jurasa, Janisza, TJa i Wójcika. Ich praca nie zawsze była idealna, ale na pewno było dwie półki wyżej niż jest teraz.

Kiedyś jebałem po Jurasie (mniej po Panu Janiszu wiadomo) - dzisiaj uczciwie się przyznam, że bez nich to jest 50% KSW - bez ŁOOOOOOOOOOOOOOOOOO Jurasa to nie jest to samo.

Łapię sie na tym, że jak jest Janisz z jakimś młodym wilkiem na majku to obojętnie jak chujowa jest gala to zamienia się ona w "ucztę dla fanów wszechstylowych sztuk walki ".
Mega szacun dla jednego i drugiego, ze nie ubabrali się we freakowym gównie jak Durniaki i inni co by gówno zjedli za 5zł.
 



Nie znam ludzi związanych z tą dramą, ale jeśli zawodniczka grozi nie zawodnikowi, to dla mnie to po prostu patologia niezależnie od powodu. Nie mówiąc już o tym, że gdyby w rewanżu sama dostała liścia od faceta, to by była straszna afera i dramat.
Turski jeszcze to podkręcający to patologia do kwadratu.
Gdyby jakiś solidny zawodnik wagi ciężkiej zagroził mu wypłaceniem liścia, to te pedofilskie wąsy odpadły by mu ze strachu jeszcze przed faktem.
Ci jebani atencjusze sprowadzają ten sport na skraj śmieszności.

Ta kobieta wspomina, że menadżer uprawia na niej aktywny rimming. Zaś ona mu odpowiada/chce odpowiadać mocnymi aktami BDSM łącznie z łamaniem nosa. No, ok, ich sprawy, ich życie seksualne. Obydwoje kręci też chyba ekshibicjonizm, bo wywlekają to na publiczne forum.

Do polskiego mma nie można podchodzić serio. Osoba mająca trochę więcej kultury i ogłady, niż wynosi przeciętność, przeżyła by psychiczny szok, przebywając dłużej w tym światku. Światku który jest podobnie obrzydliwie zakłamany i zepsuty jak nasza klasa polityczna.

Każda z wymienionych w tym wątku postaci ma jeden wspólny mianownik -- jest mniej lub bardziej żenująca. Ot, zbieranina patologii, która w dobie social mediów może na forum publicznym "pochwalić się" tym, jaka bardzo jest ograniczona nie tylko w sferze intelektu, ale zwykłej, elementarnej, ogładzie i kulturze osobistej.
 
Do polskiego mma nie można podchodzić serio. Osoba mająca trochę więcej kultury i ogłady, niż wynosi przeciętność, przeżyła by psychiczny szok, przebywając dłużej w tym światku. Światku który jest podobnie obrzydliwie zakłamany i zepsuty jak nasza klasa polityczna.
Może to prostu stały element sportów walki bez względu na państwo od Brazyli, Rosję, Polskę aż po USA? :roberteyeblinking:
Od liczby kryminalistów po wariatów i to nie tylko wśród zawodników
 
Może to prostu stały element sportów walki bez względu na państwo od Brazyli, Rosję, Polskę aż po USA? :roberteyeblinking:
Od liczby kryminalistów po wariatów i to nie tylko wśród zawodników
Coś w tym na pewno jest, racja -- sporty walki przyciągają specyficzne towarzystwo. Mam jednak wrażenie, że u nas ta cała banda jest bardziej niż gdzie indziej przekonana o swojej mądrości i inteligencji. Na równi z murzynami usa i intelektualistami z brazylisjkich favelas.
 
Turski niech sobie obejrzy choć jedno ważenie KSW i dopiero wypowiada się o profesjonalizmie. Ta Klimek to w ilości wypowiedzianych bzdur sprintem goni samego Irka Bielenika, a Durniat duka i widać, że przed kamerą nie czuje się do końca komfortowo. Gość prowadził już tyle ważeń i zawsze coś pomyli. Jak już chce być taki mądry to niech przeanalizuje jak KSW wchodziło na rynek Czeski. Ile było konferencji, trailerów, materiałów z zawodnikami. Przecież oni tam pojechali jak na wycieczkę, a ludzie z Octagonu to chyba się posrali ze śmiechu jak zobaczyli jakie czeskie gwiazdy są na tej karcie.
100%. Masturbują się w swoim gronie i im dobrze, a to się odbija na KSW jako organizacji co zresztą widać po zasięgach, wynikach i obecnych talentach. Nie trzeba geniusza, żeby to połączyć. Strefa komfortu - te kołczingowe pierdoły to popsuły, ale fakt jest taki, że w niej się nie rośnie, a organizacja próbuje spełniać potrzeby fanów 40+ letnimi Mamedem i Pudzianem.

O wejściach we freaki wymienionych tutaj ludzi szkoda gadać, hipokryzja w 100% i co im się dziwić - kasy w MMA jest uber mało i łapią się fuch, pewnie dobrze płatnych. Gratulacje, szkoda tylko było strzępić ryje, skoro za PLN łamie się wszystkie swoje słowa. Ja takich osób kompletnie nie kupuję.

Się zastanawiam czy ja trafię do tego wątku, chociaż pracy nigdy nie miałem skojarzonej z polskim MMA. Jestem w chuj słaby w politykę i wchodzenie w określone kręgi.
 
Last edited:
100%. Masturbują się w swoim gronie i im dobrze, a to się odbija na KSW jako organizacji co zresztą widać po zasięgach, wynikach i obecnym talentom. Nie trzeba geniusza, żeby to połączyć. Strefa komfortu - te kołczingowe pierdoły to popsuły, ale fakt jest taki, że w niej się nie rośnie, a organizacja próbuje spełniać potrzeby fanów 40+ letnimi Mamedem i Pudzianem.

O wejściach we freaki wymienionych tutaj ludzi szkoda gadać, hipokryzja w 100% i co im się dziwić - kasy w MMA jest uber mało i łapią się fuch, pewnie dobrze płatnych. Gratulacje, szkoda tylko było strzępić ryje, skoro za PLN łamie się wszystkie swoje słowa. Ja takich osób kompletnie nie kupuję.

Się zastanawiam czy ja trafię do tego wątku, chociaż pracy nigdy nie miałem skojarzonej z polskim MMA. Jestem w chuj słaby w politykę i wchodzenie w określone kręgi.
I will introduce you
5745a546abeeeea9092c97629f772fc9--elijah-wood-charlie-hunnam.jpg
 
Back
Top