Piłka ręczna

Keesdablju jak oceniasz szasne Polaków w dzisiejszym meczu?



Mam nadzieje, że dziś nie będzie komentował ten Iwański. Wczoraj zaczął dyskusje, że piłka ręczna to niebezpieczny sport.
 
Jak oceniam szanse... hmm, ostatnio jak graliśmy ze Słoweńcami, to chyba wygraliśmy ale nie jestem pewien. Ogólnie z Serbami będzie ciężej. Jak unikniemy błędów to powinniśmy wygrać. Bardziej boję się Serbów niż Słoweńców. U Słoweńców niezły jest bramkarz - Skof, na skrzydle nieźle gra też Jure Dobelsek. No i jeszcze Zorman z Kielc.



http://handballspain2013.com/en/Teams/Slovenia > wszystkie składy w jednym miejscu :).
 
Nie możemy pozwolić sobie na proste błędy, które z Arabią i Białorusią nie miały większego znaczenia bo Słoweńcy to dobry zespół i mogą to wykorzystać na naszą niekorzyść



Słowenia to zespół o klase lepszy od Białorusi ale nie oszukumy się, jesteśmy faworytami i muismy to wygrać



Liczę, na to, że Szmal zagra tak samo dobrze jak z Arabia gdzie wybronił mnóstwo piłek



Jeśli nasi zaprezentuja lepszą skutecznośc niż w tych dwóch pierwszych meczach to o wynik jestem spokojny
 
No akurat Wichary też świetnie zagrał, przewodzi w klasyfikacji bramkarzy ;). Ogólnie o bramkarzy nie musimy się ani trochę martwić.
 
Jak to mówił Wenta mecze wygrywa się obroną. Wiadomo, że jestem za Polską, ale obawiam się przegranej. Ten Gajic może dać nam się we znaki, no i Zorman. Jeżeli z Arabią mamy tyle prostych błędów i strat piłek to co będzie w meczu ze Słowenią...
 
Masz racje, Wichary dał bardzo dobrą zmianę



Nie ma bata, damy rade :-)



Najlepsze mecze nasi trzymaja na Słowenie i Serbie :-)
 
Utrzymać obecną gre i będzie bardzo dobrze



Szkoda, że Krzyśkowi Lijewskiemu dzisiaj nie idzie, może w drugiej polowie
 
slowenia to nie taka super druzyna jak mowili redaktorzy TVP powini nasi sobie poradzic:O
 
No obrona potwierdza dobrą grę z meczu z Arabią, skuteczność na niezłym poziomie i na razie pewne prowadzenie. Oby tak dalej, bez przestojów w grze.
 
szmal to jest geniusz, ja nie wie jak to jest, ze jeszcze nie zdobyl nagrody za najlepszego bramkarza. tylko zawsze omeyer..
 
racja 2010, bo mialem na mysli wszystkie mistrzostwa i igrzyska. dzieki bosman.



lijewski jakby wykorzystal wszystkie te pilki co zjebal to bysmy conajmniej piecioma bramkami wygrywali..
 
Generalnie to nieskutecznosć nam zachodzi wychodzić bokiem Słoweńcy po prostu swoje zaczęli grać.
 
Spoko :) Nie mamy nikogo z lewą reką na zmiane dla Lijewskiego, dobrze, że jego brat został dowołany.
 
Lijewski jak zwykle w nogi, a Słoweńcy swoje i trzy bramy w plecy...







Ed. Niech zmieni tego Lijewskiego w końcu, bo jak można nie reagować na taką padakę. Chyba nawet praworęczny zawodnik robiłby lepszą robotę od niego.
 
Wiśniewski sam na sam wprost w bramkarza :-)



Słoweńcy dają nam szanse odrobienia strat a my jakoś nie chcemy



edit: Lijewski zaczyna trafiac po 45 min ...
 
Bielecki bez oka to nie to samo, poza tym jeszcze ławę w Kielcach grzeje, z Wisłą ani minuty nie zagrał, to z kim ma grać? Z Miedzią Legnica (z całym szacunkiem)



z Serbami czuję wpierdol.



Mnie tutaj Nafciarzy nie obrażać, tylko Kielczaków można :-), no ale zjebał konkretnie.



SYPA! uff 20-19, kurwa czerwona.
 
Lijewski, czerwona dla Sypy, no kurwa. A Słoweńcy się mylą...



Zvizej - Gajić, piękna bramka, przypomina mi się Miyasaki i jego akcje.
 
Back
Top