Piłka ręczna

no b ez jaj, jak z macedonia beda miec problemy to ja nie wroze im przyszlosci w tym turnieju
 
Bardzo nerwowe są te mistrzostwa, praktycznie żaden mecz nie jest meczem pewnym. Najpierw wygrywamy z mocną Danią, zeby potem mieć ogromny problem z teoretycznie słabszą Szwecją. Nie jestem w stanie przewidzieć jak to się wszystko skończy,więc nawet nie chce typować. Ale chcąc nie chcą, nadaje to niesamowitego pieprzu w tym turnieju :) Nie tak jak na ostatnich mistrzostwach świata.
 
zoom, proponowałbym najpierw zapoznać się z poziomem prezentowanym na tym turnieju przez Macedończyków,a dopiero później wygłaszaniem swojego zdania na temat ewentualnej porażki z nimi (doskonałym przykładem jest wczorajszy mecz z Dania). To będzie bardzo ciężki mecz, do tego za nimi będzie stała fanatyczna publiczność, także może być prawdziwe piekło.
 
Niestety limit szczęścia wyczerpany, sędziowie też jacyś tacy "dziwni" no i ten bramkarz Macedończyków.



Teraz trzeba liczyć też na innych ...
 
Tak. W innym wypadku by nadzieji nie było. Teraz wszyskto okaże się w środe - Serbia - Macedonia, Polska - Niemcy, Dania - Szwecja



Serbia



Niemcy



Dania



Macedonia



Polska



Szwecja



Serbia musi pokonać Macedonię a my Niemcy. Serbowie mają już awans do Final Four, ale myśle, że meczu nie odpuszczą ze względu na to, iż grają przed swoja publicznością, a z drugiej strony, niekoniecznie będą chceli forsować najlepszych zawodników z kimś takim jak Macedonia. W gupie jest mega ciasno a szanse na wyjście ma praktycznie każdy.
 
Nie wiem jak to jest z tą Danią, ale wygraliśmy z nimi w starciu indywidualnym i do tej grupy wchodziliśmy z większą ilością punktów a Dania miała rolę zespołu który swoimi zwycięstwami ma nam pomagać w awansie.
 
Generalnie teraz co do Duńczyków to nie mogą wygrać ostatniego meczu, Szwedzi w sumie mogą zdobyć max 3 pkt czyli zakładając, że dziś wygrają to w ostatnim meczu ratuje nas tylko remis w starciu Dania-Szwecja. Jeżeli Szwedzi nie wygrają dziś z Serbią to awans daje nam tylko ich zwycięstwo w ostatnim meczu z Danią. Oczywiście cały czas zakladamy, że wygramy bezpośredni mecz z Niemcami. No i jeszcze pozostaje Macedonia, jeżeli wygra ostatni mecz z Serbią to decydowac będzie mała tabela pomiędzy zespołami z 5 pkt (czyli w zależności od wyników możemy to być my, Niemcy, Macedonia a także Dania i Szwecja). Także warto było by wygrać z Niemcami dużą ilością bramek.
 
Tak jak odrobienie 11 bramek ! Ja myślę, że damy radę :-) i będzie jakiś medal.
 
Yagiel dokładnie, w środę jeszcze też Serbom co by Macedonia zgubiła punkty. Wydaje się, że najtrudniej może być ze Szwedami bo Dania się trochę rozkręciła, no ale zobaczymy.
 
Nic od nas nie zależy, z Niemcami jeśli wygramy, to 1-2 bramkami a to mało:-) no i jeszcze Duńczycy musza przegrać.
 
18:17 dla Polski do przerwy. A szkoda bo było 14:10. Ale niemcy przeanalizowali, że nasi ruszają się jak słonie i po strzeleniu bramki wracają prędkością żółwia do obrony i tak nam szybkim rozegraniem rzucają bramki jedna za drugą.
 
Duńczycy nie muszą przegrać, mogą zremisować, i wcale nie muszą być 4 bramki więcej, dobrze by było na wypadek wygranej Macedończyków, ale jak oni nie wygrają to po prostu wystarczy wygrać.
 
Tutaj jest opisana każda możliwość jakby ktoś był ciekaw:



http://www.eurosport.pl/pilka-reczna/mistrzostwa-europy/2012/czego-potrzebuja-polacy_sto3125013/story.shtml
 
Masakra, ale emocje !



UFFFF. 33:32 wygraliśmy.



Dania nie może wygrać ze Szwecją. I najlepiej, żeby Serbia wygrała z Macedonią.
 
Back
Top