Piłka ręczna

Przestój na początku drugiej połowy i było po meczu.



Co odjebały słuzby medyczne to nie mam pytań, powinni ich nasi iść teraz zgnoić.
 
O%owany, trzeba było nie oceniać Wyszomirskiego po kilku minutach gry. Sam zwolennikiem jego talentu nie jestem, ale nie krytykuje ludzi po kilku błędach bez powodu.
Przy okazji mam +1 post. Idę hejtpwac KSW.

A już poważniej - przed ME 5/6 miejsce brałbym w ciemno. Szkoda, ale mimo wszystko jestem zadowolony. Zanosiło sie na dużo gorzej po porażce z Serbia...

TwardyB, generalnie "Scyzorykowi" wyszły 3 mecze w karierze. Od czasu kontuzji, nie ten sam zawodnik. Ale to już poniekąd nie mój problem.

Służba medyczna fatalna. Ja rozumiem w np. polskiej 2 lidze, no ale nie na ME...
 
Co zrobiła ta służba medyczna, bo akurat wyszedłem i widziałem jak znosili naszego zawodnika na noszach?
 
Nie mam jak zeedytowac, bo na telefonie pisze:
Kuba leżał koło minuty, aż służba "pędziła" z noszami. Na kanale ehfeuro jest cały mecz, wiec można sobie przewijać i zobaczyć.
 
Co zrobiła ta służba medyczna, bo akurat wyszedłem i widziałem jak znosili naszego zawodnika na noszach?


W ogóle im się nie śpieszyło do Łucaka.



A co do meczu, to mam mieszane uczucia. Gra nie była zła, właściwie walczyliśmy do samego końca, z drugiej strony zatrzymaliśmy się na początku drugiej połowy spotkania i to przesądziło o wyniku... no, ale trudno, teraz trzeba wygrać mecz o piątą pozycję.
 
W następnym sezonie zamiast Olafssona widziałbym w Iskrze wlasnie Łucaka. Bo podstawowy Cupic jest kotem i niech siedzi jak najdluzej.
 
Szkoda bo mecz był do wygrania na luzie... Ale i tak było co oglądać przez te tygodnie :)



Teraz oglądamy Francuzów od 18, też zapowiada się mega widowisko. Liczę że Karabatić poprowadzi żabojadów do finału...
 
Brawo Polacy! Zrobiliście to co chcieliście! Czyli przegraliście mecz, bo to było na własne życzenie... A tak serio, to szkoda takiego zakończenia turnieju, w drugiej połowie nie istnieliśmy..
 
Polecam włączyć ostatnie 5 minut meczu Francja-Hiszpania... Kozackie spotkanie !

Edit:
Obaj bramkarze Francji wygrali im mecz...
 
Genialnie kibice wspierają Duńczyków, coś czuję że jednak to wygrają mimo słabszej pierwszej połowy...

Tylko 3 osoby dziś coś napisały o meczach, czyżby jak Polacy przegrali to już kibicowanie i oglądanie ręcznej się skończyło ?
Typowe..., teraz czekamy na wysyp "znaffców" podczas igrzysk w Soczi... :)
 
Strasznie szkoda mi Hiszpanów, że przegrali z Francuzami.



Tak w ogóle, to reprezentant Hiszpanii Angel Montoro (213 cm wzrostu!) podpisze kontrakt z płocką Wisłą w przyszłym tygodniu. ;) Powoli szerzy się "hiszpańska kolonia" w polskiej lidze - Cadenas, Dujszebajew (poniekąd), Montoro i Aguinagalde. Who's next? Może Canellas... :-)
 
@lukasz


no ja oglądałem naszych. Sportem się nie interesuje w ogóle więc nie oglądam innych reprezentacji. Nie wiem czemu to zasługuje na krytykę.
 
Kurwa a chcialem final Hiszpania - Chorwacja. Teraz mam w sumie w dupie final, ale licze, ze Dunczycy to przegraja. Jakos mam do nich niechec.
 
Kurwa co za mecz!!! Francja na razie pokazuje gre z innej planety.



Aguinagalde to jest kot i czolg w jednym. Miec takiego kolowego to skarb. W meczu o braz jeszcze zaimponowal mi Macheda. Bo Canellas w drugiej polowie sie zacial. A u Chorwatów wiadomo Duvnjak i Buntic dzis szalal, ale i tak nie wystarczylo.
 
Francuzi poezja. To co zrobili przy ostatniej bramce :-) Mają w dupe grę w obronie, wiedzą,że mają miażdżącą przewagę i genialną ofensywnę i pozwalają na piękny mecz.
 
Co tu dużo mówić Panowie. Francuzi są wielcy i długo jeszcze takimi będą. Genialny mecz w finale mistrzostw z bardzo dobrą (nawet dzisiaj) Danią, wszak to nie Duńczycy przegrali, ale Francuzi wygrali ten mecz. Czapki z głów.



Piękny turniej z masą emocji, których dostarczyli nasi szczypiorniści, a do tego zwieńczenie w postaci genialnego finału w którym było wszystko: parady bramkarzy, dobra obrona i niesamowity atak. Dla naszych zawodników wielkie Dziękuję! Dla mistrzów Gratulacje!



A dla Luca Abalo flacha by się przydała bo i tak zawsze będzie najlepszy.
 
Marin Sego - bramkarz rerezentacji Chorwacji i Wisły Płock, podpisał kontrakt z Iskrą Kielce i od następnego sezony właśnie tam bedzie występował. I dlatego kibice Wisły się tu tak pieklą. A więc Venio Losert albo kończy karierę albo gdzieś odchodzi, bo Szmal jest tam nienaruszalny na razie.
 
Back
Top