Piłka ręczna

Lijewski jak wali dzisiaj, nie pamiętam meczu w reprezentacji gdzie strzelił więcej niż dwie bramki, a Łucak mega forma. Kurwa co za bramkarz..
 
wow nie spodziewałem się, że zejście Szmala bd strzałem w 10, teraz nie roztrwonić przewagi w 2p i jutro gramy o awans :-)
 
ty za to próbujesz zbyt barwnie to przedstawić.


Nie, ja piszę, że bronił normalnie bo tak bronił. Za to dzisiaj broni zajebiście!! Tak dalej panowie, nie rozkojarzyć się tylko na początku drugiej połowy..
 
elegancko grają chłopaki :-) Wyszomirski wyrasta na kota dobry meczyk
 
z Chorwacja bedzie w chuj ciezko ,ale jak zagraja w obronie jak z francja i w ataku jak ze szwecja to bede spokojny
 
@up



Król.



Szkoda,że na koniec nasi się opieprzali w obronie i z 17/25 Wyszomirskiego pozwolili na 17/32, ale i tak masakra. Chylę czoła....



@down2



Dobra, dobra. My wiemy swoje :-)
 
Chłopacy chyba nie ogarniacie ironii:-) Oczywiscie ze wiem jak sie pisze krol i znam zasady ortografii.
 
Chłopacy chyba nie ogarniacie ironii
lol.gif
Oczywiscie ze wiem jak sie pisze krol i znam zasady ortografii.
Nie pisze się 'chłopacy'. :-)

@topic:
Dobry mecz nasi rozegrali. Oby tak dalej.
 
Oby tylko Lijewski grał jak dzisiaj w meczu z Chorwatami. Bramkarzy mamy zajebistych, obrone jak dziś i mamy strefę medalową:-)
 
ale to nie powod zeby go nazywac siuskiem i zlym bramkarzem .


nigdzie nie nzawałem go złym bramkarzem, więc nie zmyslaj.







Kees.



hejtowanie KSW wychodzi Ci lepiej niż trolowanie mnie więc na hejtach pozostań.
 
Po prostu ośmieszyłeś się tym co napisałeś więc nie dziw się teraz tekstami w swoją stronę...


Peace. Oby dziś było tak pięknie jak wczoraj ! :)
 
czym sie niby osmieszyłem? W mojej opini Wyszomirski zagrał wtedy słabo i to wyraziłem. To że wczoraj zagrał rewelacyjnie to już inna sprawa. Gdyby było inaczej Kees. pewnie by nabijał posty w innym temacie, tak przynajmniej ma ku temu okazje.



Oby dziś było równie dobrze jak wczoraj, albo i lepiej ;)
 
Szkoda kilku świetnych okazji naszych, bo z 2-3 razy rzuciliśmy w Alilovicia, który i tak broni dzisiaj bardzo dobrze... Trzymać poziom! Oby nas te "zadyszki" które mamy w każdej połowie, nie wpłynęly tak znacząco na wynik dzisiaj. Oby B.Jureckiemu nic nie bylo! Dzidzia, trochę niecelne podania dzisiaj ma.
 
Back
Top